18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
Pirat w radiowozie
szymy • 2014-11-01, 22:14
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Przejazd wyceniony na 300 zł i 12 pkt karnych.



ukryta treść
- W związku z popełnionymi wykroczeniami i naruszeniem dyscypliny służbowej przez funkcjonariusza, Komendant Miejski Policji w Ostrołęce polecił wszcząć postępowanie celem wyciągnięcia konsekwencji. We wskazanej sytuacji nie użyto sygnałów świetlnych i dźwiękowych, w związku z czym taka technika jazda jest niedopuszczalna, dlatego też funkcjonariusz został ukarany - tłumaczy rzecznik. - W powyższej sprawie nałożono dwa mandaty karne, zgodnie z taryfikatorem. Pierwszy z nich w wysokości 100 zł oraz dwa punkty karne za niezatrzymanie się przed znakiem "stop". Drugi w wysokości 200 złotych oraz 10 punktów karnych za wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych. Powyższa sytuacja wykorzystywana jest do instruktażu, celem wyeliminowania podobnych zdarzeń.

Źródło
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-11-02, 14:45 1
Soattnio popierdalalem za policja 90kmh przez miasto... mysle nagram skurwysynow.. przestalem nagrywac gdy zobaczylaem, ze zapierdali na miejsce zdarzenia (gosciu wpadl autem do rowu, i byl nieptrzyomny) - Takze nie wiecie gdzie sie tak spieszyli Koguta nie zajebali bo droga pusta ....

przepraszma nie rozwinalem... jednak poperdalal dla fanu
Zgłoś
Avatar
Sonal 2014-11-02, 14:55
Ale ma wyjebane amortyzatory. Jazda takim samochodem grozi chorobą morską.
A co do ciuli typu "jak_chcesz_to_chodz" - to szkoda słów. Spermojadki zapewne prawko dostali za obciągniecie egzaminatorowi.
Zgłoś
Avatar
encoresin 2014-11-02, 16:38
Jak_chcesz_to_chodz napisał/a:

No i prawidłowo, prawo jest dla wszystkich.



Chyba zapomniałeś o polisrykach...
Zgłoś
Avatar
Jak_chcesz_to_chodz 2014-11-02, 17:33
Sonal napisał/a:


A co do ciuli typu "jak_chcesz_to_chodz" - to szkoda słów. Spermojadki zapewne prawko dostali za obciągniecie egzaminatorowi.



Ciule to cie robiły, pozdrów swoich ojców ode mnie.
Zgłoś
Avatar
trzeci41 2014-11-02, 18:18
wierzysz w to kurwa że sami sobie mandaty dali? albo ich koledzy im dali ? jak by Ci powiedzieli że mają konia z 3 kutasami za kratkami też byś uwierzył ? jak policja coś zrobi to napierdalać sztachetą tak aby nikt nie zauważył a on nie wstał
Zgłoś
Avatar
mushroom44 2014-11-02, 23:31
ciekawe co leży rozjebanego w 0;17
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2014-11-03, 21:15
wojniz2 napisał/a:

Ja bym też wyprzedził w takiej sytuacji bo.... w miejscu gdzie zacząłem wyprzedzać, nie mogłem mieć pojęcia o przejściu dla pieszych. Znak stoi w miejscu przejścia, a ostrzegawczego wcześniej nie widzę. Po pasach na jezdni też nie mogę wnioskować, że nie powinienem wyprzedzać.



Wg przepisow,kierowca ma obowiazek upewnic sie,ze moze bezpiecznie-dla siebie i innych-wykonac manewr wyprzedzania
Zgłoś