18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Shymeq 2012-11-13, 22:12
To ja dodam że to miejscowość Wisznia Mała na drodze krajowej nr 5 Między Trzebnicą a Wrocławiem. Po przebudowie tam nie da się praktycznie wyprzedzać masa wysepek wydzielonych lewoskrętów i natężenie ruchu które powinno być skierowane na drogę ekspresową a nie na jednopasmówkę.
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2012-11-15, 4:32 1
@Shymeq
Skoro się nie da wyprzedać, to się kurwa nie wyprzedza.

Powyjeżdżały buraki ze swoich wiosek z trzema drogami na krzyż, gdzie się brali nawzajem swoimi złomami nawet przed szkołą, na cywilizowane drogi i zachować się nie potrafią. Jak chcesz szybko i bezproblemowo dojechać wszędzie, to se motocykl kup i wyprzedzaj kogo chcesz i jak chcesz - bo nawet na podwójnej można motocyklem wyprzedzać. A jak nie wiesz, co to kodeks ruchu drogowego i dlaczego najpierw trzeba zdać na prawo jazdy - to wypierdalaj z dróg publicznych na kartoflisko, zjebie.
Zgłoś
Avatar
wympal 2012-11-15, 6:04
to wspaniałe volvo to ford focus po lekkim retuszu, z prawdziwym volvo nie ma nic wspólnego, tak jak jego kerownik co nie ma z kierowcą nic wspólnego
Zgłoś
Avatar
klucha358 2012-11-15, 6:23
prawo jazdy mode off po tym nagraniu
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-11-15, 8:40 1
Radysh napisał/a:

Tu nie ma co komentować. Kawał głupiego chuja prowadzi świetny samochód.


bicz plis - v50 świetny samochód?
to już niestety nowa chujowa generacja, v50tka to odmiana focusa najzwyczajniej w świecie z odrobiną luxusu i ze starymi silnikami volvo
te najnowsze to już padło totalne, wsadzają tam r4 i r6 silniki a podobieństwo do volvo to znaczek i ukochane bananowe zagłówki


jacek197 napisał/a:

już myślałem że będzie o mnie, a tu taka chujowa 40, fe


to nie jest v40 kretynie

mare30ks napisał/a:

no wlasnie
wszyscy dra lacha ze to chuje w beemkach zapierdalaja jak debile
a ja czesciej widze debili w vw lub jeszcze czesciej wlasnie w volviakach i innych tzw markach premium ktore z premium juz nic nie maja wspolnego. siedzi jakis managierek sredniego czy wyzszego szczebla sluzbowej furce, naogladal sie reklam ze ma dynamiczny i bezpieczny samochod i zapierdala jak debil. jak sie rozjebie to wrzask ze to nei jego wina tylko tego drugiego bo on jechal volvo


co ty pierdolisz? gówna z chrzanem się najadłeś?
Zgłoś
Avatar
envoy 2012-11-15, 9:37
gdyby nie podpis pomyslalbym ze to rosja. za kierowica mentalnie jestesmy duzo gorsi od nich ale maja wiecej kamerek do dokumentowania swojej jazdy. i nie pierdolcie glupot bo u nas nie jezdzi sie 50 km\h w terenie zabudowanym, nie zatrzymuje sie na jak zapala sie pomaranczowe tylko dodaje gazu co zazwyczaj konczy sie przejechaniem na czerwonym, wyprzedza sie na przejsciu na pieszych, na skrzyzowaniach, na podwojnej ciaglej etc, etc. wiec jesli chcecie kogos krytykowac to zapytajcie siebie najpierw czy ja jestem w porzadu.
a koles powinien dozywotnio stracic prawo jazdy. za bycie skonczonym debilem bez jakiegokolwiek instyktu samozachowawczego. sa to jednostki socjopatyczne ktore nalezy eliminowac z ruchu drogowego. jakby mu dac rower to pewnie by nim zapierdalal.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-15, 10:29
Z innej beczki, czy może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego na odcinku od 0:53 do 0:58 namalowano podwójną linię ciągłą, skoro aż do 0:58 nie ma skrzyżowań, tylko zwykłe obiekty przydrożne?
Czy zarządca drogi miał za dużo białej farby?
Zgłoś
Avatar
@bsynt 2012-11-15, 11:04
Na tej trasie jeden kutas zabił kierowcę jadącego z przeciwnej strony przez wyprzedzanie z drugiej strony wysepki.
Zgłoś
Avatar
Amplifa 2012-11-15, 11:09
Wy macie prawo jazdy moze ? Bo ja nie widze zeby on cos tutaj zlego robil, jakis mlon jedzie jak pizda i tylko denerwuje. Bym sie nie zdziwil jakby wiekszosc z was zapierdalala na prostej z 150 i wielkie kozaki, na zakrecie zwalnia do 80, a pozniej wjezdza do zabudowanego i odrazu po hamulcach do 50. Taky debile nie powinni jezdzic. Te pierdolone wysepki to jakas plaga, jest u mnie w miescie wielka ulica ze 3 samochody sie spokojnie zmieszcza+ nigdy nie bylo problemow z rowezystami, teraz najebali wysky co okolo 150m i trzeba sie pierdolic i zwalniac ciagle.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2012-11-15, 11:16 1
Oglądać od 0:29
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2012-11-15, 12:44
A ja bym sie nie ździwił gdyby to był nieoznakowany z wideorejestratorem
Zgłoś
Avatar
wrc1 2012-11-15, 12:58
ruskie nie maja juz kamer, ze nie macie co wstawiac?
Zgłoś
Avatar
Trollu 2012-11-15, 13:40
Zabijać takich skurwieli zanim zabiją kogoś niewinnego
Zgłoś
Avatar
Endzior 2012-11-15, 13:56
Kto tak PIRATOWYWUJE
Zgłoś
Avatar
sobanek 2012-11-15, 13:57
Pierdolicie jak głupi, a nie macie nawet prawa jazdy. Mam identyczny samochód (V50) i też wyprzedzam jak nie mogę jechać za jakąś babcią, która na 50-tce jedzie 30, albo inny tłumok Lanosem, który na 100-wce jedzie 70... Powinny być mandaty dla takich ludzi. Manewry trochę ryzykowne, ale podejrzewam, że lepiej by z tego wyszedł niż ruski w Ładzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie