18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
byszek 2013-06-09, 18:05
pojedziemy, rozgonimy!!
Zgłoś
Avatar
razoreus 2013-06-09, 18:06 3
!Timon napisał/a:

Tak się zastanawiam dlaczego polscy antyklerykałowie nie wypowiedzą publicznie słowa przeciwko islamowi.



Cześć.
Jestem antyklerykałem. Na temat wszystkich religii (poza Świętym Termosem) mam identyczne zdanie jak większość użytkowników tego forum na temat islamu.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-06-09, 18:19 2
starczy mi 5 magazynkow po 30 naboi czy kupic wiecej ?
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-06-09, 18:31
abdul napisał/a:

co za glodne kawalki i o chrzescijanstwie? uszczesliwianie kogokolwiek jakakolwiek religia powinno byc karane.



Że co?
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-06-09, 18:31
Przeciez skoro zjazd to chyba dobrze, niech kurwy zjezdzaja
Zgłoś
Avatar
wolek112 2013-06-09, 19:14 1
Widać list mój i mojego kolegi już opanowuje sieć. Jako jego współautor jestem szczęśliwy .
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-06-09, 19:28 1
@do paru osób powyżej.

Jak ja lubię jak osoby walczące o wartości chrześcijańskie [w tym szacunek i miłość do bliźniego - w tym do "wrogów", bo "przyjaciół" lubią nawet ekstremiści] reprezentują coś zupełnie przeciwnego. Rozumiem że można kogoś nienawidzić, można być wobec kogoś wrogo nastawiony - ale mówienie jednocześnie o obronie wartości katolickich, gdzie ta wrogość jest zaprzeczeniem tych wartości - jest wielką hipokryzją. Brońcie sobie Europy, ale religii [własnej] w to nie mieszajcie.
Zgłoś
Avatar
kemcia 2013-06-09, 20:00 2
Ze względu na to że jestem tolerancyjny i poprawny politycznie uważam że było by to straszną zbrodnią gdyby któryś nietolerancyjny ksenofob podrzucił na teren biwaku schab lub świńską głowę, toteż kochani sadyści zabraniam wam tego robić
Zgłoś
Avatar
dicky_hopkins 2013-06-09, 20:13
Część o tym zapomina, że część muzułmanów jest tatarami, którzy walczyli pod Grunwaldem i dostali ziemię od jakiegoś tam króla. O nich trzeba pamiętać.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-06-09, 20:16 3
kemcia napisał/a:

Ze względu na to że jestem tolerancyjny i poprawny politycznie uważam że było by to straszną zbrodnią gdyby któryś nietolerancyjny ksenofob podrzucił na teren biwaku schab lub świńską głowę, toteż kochani sadyści zabraniam wam tego robić



Chyba najsmutniej to by było jakby tam przypadkiem coś wypierdoliło w powietrze...ekwiwalentem, powiedzmy, 50kg trotylu.

Albo nie daj allahu, żeby z nienacka zapadało wysokooktanową z nieba i ( jak nakazuje imperatyw narracyjny) ktoś by akurat zapałkę sobie pyknął od niechcenia.

Tyle smutnych rzeczy zdarzyć się może. Na szczęście będę w pobliżu by w razie co pomóc braciom dzieciofilom miłującym pokój niezmącony i kochającym kobiety oraz zwierzątka wszelakie parzystokopytne, bo tak się ciekawie składa, że piątego akurat będę w Puławach z kumplami. Pomożemy, jakby coś ię niesczęśliwie zdarzyło...
Zgłoś
Avatar
kemcia 2013-06-09, 20:43 1
@ androgenius
Wyślij im tolerancyjnego kopa w dupę ode mnie . I połamania nóg.
@razoreus za obrażenie moich bogów zgrabię ci dom zgwałcę ci skarby i spale ci matkę w imię FSM i Ctuhulhu, wzorując się na religii pokoju
Zgłoś
Avatar
MojaAdrenalina 2013-06-09, 20:51
Do Puław mam niecałe 20 km, więc jak będzie jakaś akcja to pisać
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-06-09, 21:41 1
Tłumaczenie na polski:

Jesteśmy od tysiąca lat niewolnikami Watykanu, walenie w dupsko przez kler nawet polubiliśmy. Jesteśmy tolerancyjni i cywilizowani tak długo jak każdy robi to samo, co my. Tak nas wkurwia to, że kłaniacie się innemu bożkowi, że nasz ból dupy jest nie do zniesienia.

Podpisano - miłujący bliźnich katolicy
Zgłoś
Avatar
kemcia 2013-06-09, 22:00
@ loaloa
Normalnie jak widzę co piszesz to mam cie trollu ochotę znaleźć i zatłuc sztachetą ale ze czarnych nienawidzę równie mocno co islamistów poinformuje cie że mnie kler w dupę nie walił, ochrzczony nie jestem, katole nazwaliby mnie poganinem, a to że pisałem o arabach nie znaczy że popieram czarną mafie i gówno mi do tego (tobie też) co wyznają inni ale niech to robią w swoim własnym otoczeniu bez przypierdalania się do mnie i do mojego życia. Bo skoro sukinsyny mają w planach mnie nawrócić lub zabić to ja nie zamieżąm jak durna owca stać i czekać łagodnie aż mnie zarżną .
Swoją drogą nie zastanawiało was czemu większość religii nie ma najmniejszych problemów z poświęceniem swoim bożkom owieczek, krówek, kotków czy pieseczków, natomiast żaden durny arab nie pójdzie na pustynie aby upolować i poświęcić swojemu allahowi dajmy na to lwa? pierdolone bydlaki
Zgłoś
Avatar
1................o 2013-06-09, 22:03
przynajmniej mam juz plany na 4-7 lipca
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie