18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Loaloa 2013-06-09, 22:32
@ kemcia

Nie mam pojęcia o co się do mnie przypierdalasz, ale mnie śmiertelnie przestraszyłeś swoimi groźbami. Błagam, nie rób mi krzywdy sztachetą.

Śmieszy mnie kiedy niewolnicy jednego bożka pomstują na niewolników drugiego bożka, piszą o tolerancji linijkę niżej dając dowód jej braku, bredzą o miłości bliźniego, zaprzeczając jej zdanie dalej. Chuj mnie obchodzi kto cię walił w dupsko i czy byłeś ochrzczony.

Cytat:

Swoją drogą nie zastanawiało was czemu większość religii nie ma najmniejszych problemów z poświęceniem swoim bożkom owieczek, krówek, kotków czy pieseczków, natomiast żaden durny arab nie pójdzie na pustynie aby upolować i poświęcić swojemu allahowi dajmy na to lwa?



Z tego samego powodu, dla którego atole chrzczą niemowlęta zamiast dorosłych - niemowlę jest jak owieczka, nie protestuje, lew mógłby mieć coś przeciwko. Aha - lwy nie żyją na pustyni.
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-06-10, 5:22
Loaloa napisał/a:

@ kemcia

Z tego samego powodu, dla którego atole chrzczą niemowlęta zamiast dorosłych - niemowlę jest jak owieczka, nie protestuje, lew mógłby mieć coś przeciwko. Aha - lwy nie żyją na pustyni.



Od katolicyzmu możesz sobie odejść bez żadnych konsekwencji, od islamu już nie- grozi za to kara śmierci. Czujesz różnicę?!
Zgłoś