18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Smoczoor 2024-05-04, 23:11
ale bym mu zajebał kopa, a psa bym pognił do właścicielki
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-05-05, 0:07
smc napisał/a:

Jebana dzicz na chodnikach. One służą do parkowania.
Kiedyś kupiłem starego busa, nakleiłem na szybie tabliczkę "ZAOPATRZENIE" i z premedytacją parkowałem na trawnikach, chodnikach, zakazach, w centrum rynku i wszędzie gdzie się dało.
Po kilku latach nie miałem ANI JEDNEGO mandatu.
Jebana dzicz na chodnikach. One służą do parkowania.
Kiedyś kupiłem starego busa, nakleiłem na szybie tabliczkę "ZAOPATRZENIE" i z premedytacją parkowałem na trawnikach, chodnikach, zakazach, w centrum rynku i wszędzie gdzie się dało.
Po kilku latach nie miałem ANI JEDNEGO mandatu.



Dobry patent, też tak robię tylko mam za szybą kartkę zalaminowaną "Pilna dostawa produktów medycznych" i mogę wszędzie stać, na miejscach dla niepełnosprawnych, pod zakazami, na chodnikach, wszędzie.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-05-05, 8:36
psotna_cipka napisał/a:

Z takiego buldoga to mnóstwo smalcu da się wytopić.



Co ty kurwa chude to jak skurwysyn .... Za to ma grubą skórę wiec na buty jak najbardziej się nadaje ...
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-05-05, 8:37 1
Myxxer napisał/a:

Oczywiście tłusta cipa nie potrafi kundla upilonować



jak ona dla ciebie jest tłusta to współczuje.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-05-05, 8:39 3
smc napisał/a:

Jebana dzicz na chodnikach. One służą do parkowania.
Kiedyś kupiłem starego busa, nakleiłem na szybie tabliczkę "ZAOPATRZENIE" i z premedytacją parkowałem na trawnikach, chodnikach, zakazach, w centrum rynku i wszędzie gdzie się dało.
Po kilku latach nie miałem ANI JEDNEGO mandatu.
Jebana dzicz na chodnikach. One służą do parkowania.
Kiedyś kupiłem starego busa, nakleiłem na szybie tabliczkę "ZAOPATRZENIE" i z premedytacją parkowałem na trawnikach, chodnikach, zakazach, w centrum rynku i wszędzie gdzie się dało.
Po kilku latach nie miałem ANI JEDNEGO mandatu.



Już jedemu tak przebiegłem po samochodzie ..... Jebany wyleciał z sklepu jak dzik ....

Wyjebane mam na twoją własność bo mi tarasuje drogę. Kurwo.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-05, 10:24 1
bartekf94 napisał/a:

No ale kurwa kundle latające pod nogami to aż proszą się o anihilacje

To nawet dobre słowo.

W potocznym rozumieniu, anty-coś to przeciwieństwo tego czegoś, natomiast w fizyce obie takie cząstki mają identyczne większość właściwości: taką samą masę, tak samo się zachowują, tak samo wchodzą w reakcje, itd.

Z tym wyjaśnieniem, mamy:
- motopizdy to gówno
- psy to gówno
- kiedy się spotkają, oba ulegają zniszczeniu
Zgłoś
dżonyłojlker napisał/a:

To nie żaden kundelek, tylko wspaniały, rasowy buldog francuski. Jedna z najdoskonalszych ras psów, praktycznie nie posiada żadnych wad genetycznych jak inne rasowe psy i jest niespotykanie bystry. Cieszy się świetnym zdrowiem i długo żyje.



To oksymoron
Zgłoś
Avatar
elim 2024-05-05, 16:31
Po ubiorze to widać że gość doświadczony w jeżdżeniu na monocyklu, nie przez przypadek ma kask bo na tym gównie można się nieźle rozwalić.
Zgłoś
Avatar
Seshteam6669 2024-05-05, 21:52
Tylko że na filmiku widać że to osoba ktora nagrywa jest właścicielem psa, trzyma smycz w rece
Zgłoś