18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
The_Generat 2017-09-11, 13:04 2
"Ojciec powiedział mi, że przylecieliśmy z kosmosu i jesteśmy kosmitami, nasz statek został zakopany i pokazał mi na taką górkę technologiczną gdzie przy budowie osiedli kiedyś zakopywano tam różne odpady budowlane. A no i najważniejsze... powiedział mi, że moja matka to nie jest człowiek tylko android czy tam robot. Wierzyłem w to do momentu jak matka chciała abym coś tam zrobił a ja do niej wyskoczyłem, że nie może mi rozkazywać bo nie jest człowiekiem tylko robotem i tata mi wszystko powiedział. "

chciało by się rzec... "jaki ojciec taki syn" ale chyba bardziej pasuje "z gówna bata nie ukręcisz"
... ale najważniejsze, że stara to android, jak masz root'a to jedziesz
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-09-11, 13:25 9
Velture napisał/a:


Ojciec powiedział mi, że przylecieliśmy z kosmosu i jesteśmy kosmitami, nasz statek został zakopany i pokazał mi na taką górkę....



To wiele tłumaczy
Zgłoś
Avatar
M................6 2017-09-11, 16:31 3
SpeedyG napisał/a:

Porządny papież ogłosiłby w tych czasach świętą wojnę i z powrotem nakazał palenie na stosach. Tak serio to jak można wierzyć w bajki, tj jak chrześcijaństwo czy islam?
Biblia jest stworzona z ewangelii. Pierwsza ewangelia została napisana około 40 lat po rzekomej śmierci Chrystusa. Ewangelie są tylko cztery, które w dodatku zostały przekształcone na soborze w Nicei w IV wieku n.e. .Wszystko, aby utrzymać rozpadające się Imperium Rzymskie.
Najśmieszniejsze jest to, że ewangelii powstało około 30. Nie wiadomo czy zostały zniszczone, czy są przechowywane w tajnych zbiorach Watykanu. Ogólnie nie ma żadnych wiarygodnych dowodów historycznych na istnienie kogoś takiego jak Jezus Chrystus. Chociaż w tamtych czasach żyło co najmniej 4 kronikarzy, którzy dzisiaj są źródłami historycznymi.



I własnie sam się wjebałeś, Jezus istniał zostało to udowodnione...

I już pomijam fakt istnienia całunu turyńskiego o którym pewnie też nie wiesz...
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-09-11, 16:33 6
Cytat:

I własnie sam się wjebałeś, Jezus istniał zostało to udowodnione...


W takim razie poproszę te dowody. Nie, nic nie neguję - to z czystej ciekawości.
Zgłoś
Avatar
Avangardus 2017-09-11, 16:41 1
hehehehe ale zakurwił hehehe
Zgłoś
Avatar
prasa 2017-09-11, 17:00 5
lecę po popcorn zaczyna się
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-09-11, 17:16 4
Hehe, papież zrobił sobie limo, a sadolowi teologowie już rozkręcają dysputy.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-09-11, 17:49 5
TB303 napisał/a:


W takim razie poproszę te dowody. Nie, nic nie neguję - to z czystej ciekawości.


Istniał i to jest faktem.
Nie wiem po chuj udowadniać, że się urodził żyd o imieniu Jezus skoro są setki dowodów na to, że żył i prawie umarł od włóczni a to, że nie umarł i przeżył uznano za zmartwychwstanie.
Inną sprawą jest, że jego matka która się puściła z kimś wmówiła swojemu mężowi i dzieciakowi, że to bóg ją zapłodnił i zaczęło się pierdolenie o Szopenie od 2tyś lat.

Kurwa to były czasy jebanych prymitywów gdzie tęczę na niebie brano za znak boski a zaćmienie słońca jako gniew boga...

Udowodniono przecież i są na to odpowiednie prace naukowe, że człowiek który czegoś nie rozumie i ogólnie ma małą wiedzę jest bardzo podatny aby tłumaczyć różne rzeczy siłą wyższą.
Leci tornado? Wkurwiliśmy boga.
Jest susza? Bóg się złości. Dopierdolmy ofiarę z dziewicy.
Mamy plagę szarańczy? Bóg się na nas mści...
Zgłoś
Avatar
Symbian 2017-09-11, 18:01 1
widocznie buk tag hciał
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-09-11, 18:19 2
sezamkowy, poratujesz jakimś dobrym papajem?
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-09-11, 18:31 2
Up, a co? Sam się boisz, że będziesz miał grzech?
Zgłoś
Avatar
MiotaczBobruf 2017-09-11, 18:39 1
A już miałem nadzieję, że ktoś wpierdolił temu komuchowi...
Zgłoś
Avatar
BubCieszyn 2017-09-11, 19:13 6
Nie ma to jak post o papieżu, pod którym ateiści dostają kurwicy i muszą wylać swoje żale odnośnie koscióła i Boga. Kiedy zauważycie, że kosciół nie jest równy Bogu? Wytykacie ludziom naiwność, a sami wierzycie w to co Wam wmawiono, bez uprzedniego zbadania tematu. Niektórzy z Was mają większego pierdolca na punkcie Boga, niż większość wierzących. Śmiejecie się z bajeczki o Biblii i Chrystusie, ale jestem ciekaw w co Wy wierzycie, bo uzmysłowcie sobie, że ona ma jako jedyna skład, ład i logikę (sic! kurwa) w przeciwieństwie nawet od wielkie wybuchu i ewolucji. A i pozdrawiam za wczasu profesorów, którzy za chwilę będa się do mnie przypierdalać.

PS: Tak, Biblia jest logiczna.

już widzę co sie tu bedzie dzialo
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-09-11, 19:20 1
BubCieszyn napisał/a:


PS: Tak, Biblia jest logiczna.



Jasne Scenariusz Gwiezdnych Wojen też.

BubCieszyn napisał/a:


A i pozdrawiam za wczasu profesorów, którzy za chwilę będa się do mnie przypierdalać.



No siema
Zgłoś
Avatar
fantastico 2017-09-11, 19:24 3
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie