18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Pizza- australijska ruletka
pieto90 • 2012-04-01, 22:07
Pewna australijska pizzeria oferuje pizze, w której na jednym z kawałków zostały umieszczone dwie krople najostrzejszego sosu chili na świecie. Jej konsumpcja przypomina trochę rosyjską ruletkę
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-04-02, 15:31 3
Kretyn nie wie, że kapsaicyna nie rozpuszcza się w wodzie, wiem bo hoduję Bhut jolokię. Powinien tłustym kefirem zapić to.
Zgłoś
Avatar
matik1993 2012-04-02, 15:42 1
@up

Niby tak, no ale kurwa w pizzerii nie złożysz zamówienia na ostrą pizze i mleko do tego Sraczka murowana
Zgłoś
Avatar
Eth 2012-04-02, 16:16
Proximate napisał/a:

Kretyn nie wie, że kapsaicyna nie rozpuszcza się w wodzie, wiem bo hoduję Bhut jolokię. Powinien tłustym kefirem zapić to.



Tez ja hoduje razem z innymi odmianami, problem niestety jest taki, ze wychodza o wiele slabsze niz te 1 mln (inne warunki, mniej slonca.
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-04-02, 18:19
@Eth bądź piwem / tłustym mlekiem : wiem bo chodziłem do klasy gastronomicznej
Zgłoś
Avatar
Lafirynda 2012-04-02, 19:14
Mi po turniej w pozeraniu chillies pomogly najpierw lody a potem butelka brandy . A rano nastepnego dnia pozygalem sie chocolate jolokia . Mysle , ze te chocolate jolokie jakies nie umyte byle , bo tylko ich nie strawilem .

@ Proximate - lepiej wodka zapic , rozpuszcza lepiej Pzdr

A tak btw to jest w nowej zelandii .
Zgłoś
Avatar
psysutra 2012-04-02, 21:59
Max... Zapij to piwem to ogniem zioniesz... Ja raz zapiłem i się zmieniłem niemal w smoka wawelskiego
Zgłoś
Avatar
hosemorales 2012-04-02, 23:17
Nie zazdroszczę mu tej wiekopomnej chwili kiedy ta oto pizza będzie chciała wyjść z drugiej strony xD
Zgłoś
Avatar
Zizazi 2012-04-03, 0:10
chybeck napisał/a:

i jakiś bar chyba w Poznaniu, w którym kupujesz browara za tyle ile wyrzucisz oczek na kostce.



w Warszawce też jest coś takiego, pizzeria nazywa się Orgyinal's i znajduję się koło metra Ursynów, jeśli dobrze kojarzę w pon i wtorki takie cudo
Zgłoś
Avatar
kofko 2012-04-03, 12:33
ford gowno wort
Zgłoś
Avatar
TheFury 2012-04-03, 19:44
Oj będzie piekło 2 raz
Zgłoś