18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
0rion 2023-02-13, 22:43 83
skurwysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapierdala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko spierdoli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2023-02-13, 22:44 13
Kiler Pizza
Zgłoś
Avatar
spike2222 2023-02-13, 23:53 5
0rion napisał/a:

skurwysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapierdala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko spierdoli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich



Jeśli na typa została wydana egzekucja, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, iż nie dorobił się legalnie.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2023-02-14, 0:04 2
W takich zjebanych krajach chwile po urodzeniu już bym próbował ćwiczyć uważność - bycie tu i teraz bo jak widać tam aby dożyć 50tki to albo trzeba biedować i w domu siedzieć albo byc zajebiście ogarnietym !!!!
Zgłoś
Avatar
Realista3 2023-02-14, 0:08
No nawet dobry patent... Myślę, że niejeden cwaniak by się dał na to zrobić.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-02-14, 0:26 2
Ja mam własny patent, 99% ludzi otwiera drzwi.

Tu nie ma czasu na myślenie, działa odruch.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-02-14, 0:26 13
spike2222 napisał/a:

Jeśli na typa została wydana egzekucja, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, iż nie dorobił się legalnie.



A może dorobił się uczciwie, ale nie chciał się podzielić?
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2023-02-14, 1:58 1
Mój kardiolog mówił, żeby nie żreć pizzy i kebabów, bo to zabija.
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2023-02-14, 7:27 10
A mnie zastanawia na cholerę drzwi otwierać nieznajomym. Jak na nikogo nie czekam i nie znam człowieka, to nie mój problem, że ktoś coś chce. Co ja jestem odźwierny tutaj?
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-02-14, 7:54 2
0rion napisał/a:

sk***ysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapie**ala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko sp***oli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich



Naprawdę myślisz że Kwaśniewski w taki właśnie sposób dorobił się emerytury od Kulczyka?
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-02-14, 8:31 1
0rion napisał/a:

skurwysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapierdala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko spierdoli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich



Sami zbudowali sobie taki tolerancyjny świat. To teraz będą za to płacić własnym życiem

Bóg stworzył człowieka, człowiek stał się lewakiem. Lewak zabił Boga i "stwarzył" małpę. Małpa zabiła lewaka, świat ostał się zwierzętom.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-02-14, 9:08
Najpierw otworzył a później zdał sobie sprawę, że nie lubi pizzy.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-02-14, 9:29 1
0rion napisał/a:

skurwysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapierdala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko spierdoli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich



Ty naprawdę uważasz że w takim gówno-kraju (patrząć po mordach, to jakaś ameryka łacińska) to takiej chaty się dorabiasz "napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapierdala cale zycie"?

Weź dziecko dorośnij

Jedni drugich siebie warci.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2023-02-14, 10:18
0rion napisał/a:

skurwysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapierdala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko spierdoli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich



youtube.com/watch?v=xe_WeRLLeaI&ab_channel=DrJoinT

Od lat wkurwia nas ten sam schemat
Zgłoś