18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
No i niestety dynamika wzrostu gospodarczego maleje... jest gorzej niż rok temu czy w poprzednim kwartale.
Dynamika produkcji i inwestycje mają się gorzej i jedyną nadzieją, rządu PiS jest, że dynamika PKB nie spadnie dalej dzięki temu, że pieniądze ludzi z programu 500+ będą wreszcie przejadane.Tylko dobrze byłoby pamiętać, że przejadanie =/= inwestycje i w takim wypadku pomimo dobrego wskaźnika PKB, sama gospodarka może się mieć wciąż gorzej - taki nam PiS buduje socjalizm i komunę.

tvn24bis.pl/z-kraju,74/pkb-w-pierwszym-kwartale-wzroslo-o-3-proc,643355.html
Zgłoś
Avatar
Cervus 2016-05-13, 13:20
Jeszcze trochę za wcześnie na panikę, spadek PKB w I kwartale nie musi określać trendu, ale i tak nie ma z czego się cieszyć...
Zgłoś
Avatar
lesiot 2016-05-13, 14:38 1
Wiem i zdaję sobie sprawę... ale smuci mnie, że ewentualny wzrost PKB za kolejny kwartał może być efektem przejadania programu 500+, a nie rozwijania się gospodarki.
Co gorsza... politycy będą zachwalić wzrost PKB i pucować się przed kamerami, kiedy wzrost PKB z przejadania pieniędzy obywateli, jest nędznym pocieszeniem i bardzo obłudnym wyznacznikiem rozwoju - to taki swoiste znamię socjalizmu i komunizmu.
Zgłoś