18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Michael_Myers 2014-11-18, 2:33 23
zebranie jak krasnoludy na kolacji u Hobbita
Zgłoś
Avatar
s................y 2014-11-18, 2:43 18
PiS wygrał wybory to się ruskim serwery przegrzały
Zgłoś
Avatar
HowardOficjalnie 2014-11-18, 4:56
No i o co w tym chodzi?
Zgłoś
Avatar
isiek 2014-11-18, 8:23
Kolejny film w ch*j HD, użytkownicy z komputerami starszymi niż jeden rok nie odpalać, bo mi sadola zawieszacie!
Zgłoś
Avatar
J................c 2014-11-18, 8:23 10
HowardOficjalnie napisał/a:

No i o co w tym chodzi?



Młody jesteś i możesz nie kojarzyć. Chodzi w skrócie o satyrę na PRL autorstwa Stanisława Barei, która niestety nawet dzisiaj jest aktualna. Ustrój się zmienił, ale nic poza tym.

Dalej jesteśmy w ekonomiczno-mentalno-społeczno-technologicznej czarnej dupie.

Zgłoś
Avatar
B................k 2014-11-18, 14:23 1
haha fajnie podłożone Ciekawe czy ich też trzeba było po tej hucpie wynosić jak rzeczonego "inkasenta"
Zgłoś
Avatar
s................6 2014-11-19, 0:46 4
Już to co się w tym kraju dzieje to przestaje być śmieszne... to się robi smutne
Tym fałszerstwem przesadzili - bo do tej pory przypuszczałem że to społeczeństwo jest tak cholernie głupie, z tego miejsca przepraszam większość Polaków - przecież tu nie ma żadnej możliwości żeby coś odmienić w tym kraju w demokratyczny sposób... zostaje tylko przewrót zbrojny.
Zgłoś