18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Avatar
D-Rose 2023-11-04, 21:26 15
No jaka szkoda, że nie wpadł pod tylne koła, byłoby Jednego karalucha mniej.
Zgłoś
Avatar
Quba23 2023-11-04, 21:26 4
dirty_pig napisał/a:

wy jestescie niedojebani? droga rozjebana z prawej ze sie nie da jechac, rowerzysta jedzie po swoim pasie a ten debil zamiast go wyprzedzic jak czlowiek to go potracil. specjalnie, kierowca autobusu do odstrzalu i to na miejscu.



Haha haha

Zgłoś
Avatar
Arashi91 2023-11-04, 21:27 43
dirty_pig napisał/a:

wy jestescie niedojebani? droga rozjebana z prawej ze sie nie da jechac, rowerzysta jedzie po swoim pasie a ten debil zamiast go wyprzedzic jak czlowiek to go potracil. specjalnie, kierowca autobusu do odstrzalu i to na miejscu.



Niedojebany to jest człowiek, który nie szanuje swojego życia. Nikt normalny tak nie jeździ rowerem po drogach bo to samobójstwo. Jeszcze rozumiem gdzieś w środku eko-sreko zielonego miasta w jakiejś Szwajcarii, no ale na takiej drodze? Problem w Polsce to ta nowa moda na te pedalskie rowerki za dziesiątki tysięcy złotych, które rozpierdalają się od najechania na 5 groszówkę i wymagają idealnej nawierzchni do jazdy co w ogóle zabija sens roweru. To spierdolenie umysłowe nazywa się kolarstwem szosowym czy czymś takim. Nie wiem co zmusiłoby mnie do zjechania z chodnika/pobocza na drogę, ale w życiu z własnej woli i bez powodu bym tego nie zrobił bo to samobój jak chuj. Przepisy życia nie uratują, tylko zdrowy rozsądek.
Zgłoś
Avatar
petru23 2023-11-04, 21:28 17
Ciekawe opinie...

Wina jest kierownika busa. Po pierwsze to pedalarz jednak jest pełnoprawnym uczestnikiem ruchu i może korzystać z całej szerokości pasa, co też uczynił. Przy krawędzi nie da się jechać i chuj. I teraz jak to powinno wyglądać
Kierownik busa widząc pedalarza jadącego prawie środkiem powinien zatrąbić (bo jest to sygnał ostrzegawczy a nie spierdalaj bo jadę). Pedalarz słysząc odwraca się, widzi ocb i ustępuje bo wie, że może zginąć. Kierownik po zatrabieniu czeka na reakcję rowerzysty i wykonuje właściwy manewr.

A wyglądało to tak, że kierownik busa mając wyjebane na wszystko pilnował swojej lewej.

Pamiętajcie o karmie. Kurwa wraca.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2023-11-04, 21:31 10
dancio1978 napisał/a:

Kurwa jeżdze często rowerem ale myślę jak kierowca auta i jebanych pedalarzy nienawidzę. Pierdolony stan zjebanego umysłu. Czy te barany gdy zakładają te portki z lajkry prezestają myśleć i tracą instynkt samozachowawczy? No policja powinna karać i to jak najsurowiej.



Mam tak samo jak widze te spierdolenie umysłowe w tych pedalskich gaciach to od razu mam ochote wziąć takiego cwela na maske.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-11-04, 21:34 10
dancio1978 napisał/a:

Kurwa jeżdze często rowerem ale myślę jak kierowca auta i jebanych pedalarzy nienawidzę. Pierdolony stan zjebanego umysłu. Czy te barany gdy zakładają te portki z lajkry prezestają myśleć i tracą instynkt samozachowawczy? No policja powinna karać i to jak najsurowiej.



Głos rozsądku.

dirty_pig napisał/a:

wy jestescie niedojebani? droga rozjebana z prawej ze sie nie da jechac, rowerzysta jedzie po swoim pasie a ten debil zamiast go wyprzedzic jak czlowiek to go potracil. specjalnie, kierowca autobusu do odstrzalu i to na miejscu.



Głos porażającego spierdolenia umysłowego.
Zgłoś
Avatar
Antypolak 2023-11-04, 21:38 8
Chuj z mandatem - było warto xd
Zgłoś
Avatar
stasiak965 2023-11-04, 21:38
zajac1190 napisał/a:

Proszę panstwa gey alert



a czy to zle, ze beda czesciej takie filmiki?
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2023-11-04, 21:39 11
fakt prawa strona jezdni jest chujowej jakosci, ale to nie oznacza by jechac metr od jej krawedzi... pedalarz za bardzo wzial do siebie prawo i jechal przy lewej krawedzi jezdni co jest niedopuszczalne, tym bardziej , ze jezeli chcesz wyprzedzic rowerzyste musisz zachowac metr odstepu od niego, a jak on jedzie prawie przy srodkowej linni, jest to niewykonalne. wg mnie jest to celowe dzialanie by uprzykrzyc zycie innym, mandat dla pedalarza jak najbardziej by sie nalezal.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2023-11-04, 21:49 2
Lam3rZ napisał/a:

fakt prawa strona jezdni jest chujowej jakosci, ale to nie oznacza by jechac metr od jej krawedzi... pedalarz za bardzo wzial do siebie prawo i jechal przy lewej krawedzi jezdni co jest niedopuszczalne, tym bardziej , ze jezeli chcesz wyprzedzic rowerzyste musisz zachowac metr odstepu od niego, a jak on jedzie prawie przy srodkowej linni, jest to niewykonalne. wg mnie jest to celowe dzialanie by uprzykrzyc zycie innym, mandat dla pedalarza jak najbardziej by sie nalezal.



A w domu chuj mu w dupe zapakuje jego chłopak w ramach pocieszenia.
Zgłoś
Avatar
Shakalakaroka 2023-11-04, 21:55 1
Czyżby to był "łódzki rejestrator" ? Pasuje głupotą. Wpiszcie sobie na jutubach co ten gość odpierdala na drodze
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-11-04, 22:08 9
Shakalakaroka napisał/a:

Czyżby to był "łódzki rejestrator" ? Pasuje głupotą. Wpiszcie sobie na jutubach co ten gość odpierdala na drodze



Filmik jest na kanale tej pierdolonej kurwy, ale czy to on, czy jego kochanek, czy może jakiś inny pedał, nie wiadomo. Mam jednak nadzieję, że tego łódzkiego cwela ktoś rozjedzie, ale to tak na naleśnika, żeby go łopatą zeskrobywali.
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-11-04, 22:20 3
Heliar napisał/a:

"Rowerzysta jest obowiązany:
-korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić,
-zachować szczególną ostrożność i ustępować miejsca pieszym, gdy porusza się po drodze dla rowerów i pieszych.
Jeśli nie ma drogi przeznaczonej specjalnie dla rowerzystów lub nie można z niej korzystać np. z powodu robót drogowych, wtedy kierujący rowerem powinien poruszać się poboczem, a jeżeli nie nadaje się ono do jazdy – jezdnią (możliwie blisko prawej krawędzi).
Przepisy zabraniają ruchu rowerów po drogach ekspresowych i autostradach."
Pedalarz bez mandatu?


Taki mamy kraj. Piesi, pedalarze i kutasy na hulajnogach są nietykalni i wszystkie przepisy są pod nich robione.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-11-04, 22:31 2
Ikarus nie bierze zakładników. W środku ma 50 jeńców i sieje postrach na drodze...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-11-04, 22:33 3
Jak żyjesz w cywilizacji technicznej to się kurwa podporządkowujesz technice. Czym taki pedalarz różni się od aktywiszczy przyklejających się do asfaltu? Widać było że robi to na złość i takiemu chujowi należało przejechać po dłoniach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie