18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
fannadil 2015-05-13, 10:29 1
nie mógł się zatrzymać bo by spłonął, jechał do pierwszego zjazdu żeby go zgasili
Zgłoś
Avatar
Dikej24 2015-05-13, 10:33
To było w Polsce? Nie wierze. Ciągnik siodłowy u nas może mieć tylko jedną naczepę. Takie z dodatkowymi widziałem w np. Holandii.
Zgłoś
Avatar
Lares86 2015-05-13, 11:31 2
Ale pierdolicie głupoty. Na autostradach jest zakaz zatrzymywania się. Koleś nie chciał zapłacić mandatu i tyle. A wy tu kurwa jakieś wywody pierdolicie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-05-13, 11:42 3
Jestę ekspertę. Pracowałem jako spedytor kilka lat i wiem dokładnie (kierowcy mi mówili i tłumaczyli) ,że jak opona złapie ogień to ciśnie kierowca dalej bo jak się zatrzyma to chuj i zapali się cała naczepa.

Najgorsze co może zrobić kierowca kiedy pali mu się opona to stanąć. Reszcie ekspertów polecić mogę ogarnięcie dupy z chujem do zupy.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-05-13, 13:20 1
Amperomiesh napisał/a:

nie mógł się zatrzymać. gdyby się zatrzymał to zajęły by się opony z przodu i możliwe, że kontenery też by się zapaliły, a tak to wezwał straż i jechał dalej przez co ogień nie mógł się tak szybko rozprzestrzenić



Nie jestem eksperteee - ale na mój chłopski rozum, to jak koło się pali to w pewnym momencie pierdolnie.

A co jak koło się rozpierdala? Pojazd generalnie robi dziwne rzeczy - w tym wypadku zakładam wywrotkę.

I teraz - czy wpadnie do rowu, czy może spierdoli się na jakiegoś innego uczestnika ruchu?

Zatem normalnym byłoby zatrzymać się, ew. odpiąć drugą naczepę i przejechać kawałek żeby się wszystko nie zjarało - ale śmiem wątpić że prawidłowym zachowaniem jest jechanie dalej i narażanie innych uczestników ruchu.
Zgłoś
Avatar
w................3 2015-05-13, 13:36
Czarnuchy mu wsiadły na pakę to podpalił i pojechał, co się będzie.
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2015-05-13, 13:49 2
voidinfinity napisał/a:



Nie jestem eksperteee - ale na mój chłopski rozum, to jak koło się pali to w pewnym momencie pierdolnie.

A co jak koło się rozpierdala? Pojazd generalnie robi dziwne rzeczy - w tym wypadku zakładam wywrotkę.

I teraz - czy wpadnie do rowu, czy może spierdoli się na jakiegoś innego uczestnika ruchu?

Zatem normalnym byłoby zatrzymać się, ew. odpiąć drugą naczepę i przejechać kawałek żeby się wszystko nie zjarało - ale śmiem wątpić że prawidłowym zachowaniem jest jechanie dalej i narażanie innych uczestników ruchu.



Raczej chłopięcy, a nie chłopski ;]
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-05-13, 13:52
dmnkzl napisał/a:

Raczej chłopięcy, a nie chłopski ;]



To gdzie się mylę? No chyba, że facet wiezie paliwo albo materiały wybuchowe - ale raczej nie
Zgłoś
Avatar
132qwe 2015-05-13, 13:54
Że też nikt wcześniej nie napisał.... jak by się zatrzymał to pozostałe opony by się zajęły i cały ciągnik by spłoną. Miał gość łeb na karku, dobrze zrobił, że jechał.
Zgłoś
Avatar
skoczek69 2015-05-13, 14:09 3
To jest specjalistyczna naczepa do przewozu kontenerów morskich. Składa się z dwóch połączonych naczep przez co Posiada wiele osi np. 5 dlatego że można ją rozpiąć wioząc dwa kontenery dwudziesto stopowe. Rozpina się dla ułatwienia rozładunku, jedzie się krótszym składem dzięki czemu łatwiej manewrować w ciasnych miejscach i nie trzeba się podstawiać do rampy przednią stroną naczepy jak to jest w przypadku gdy na zwykłej naczepie leżą dwie dwudziestki i każda jest zwrócona drzwiami do innego końca naczepy. Taka naczepa mieszcząca 2x20 zestawiona ze standardowym ciągnikiem normalnie spełnia polskie wymogi odnoszące się do długości zestawu. Natomias w holandii przepisy są bardziej liberalne i można tam spotkać dłuższe składy z kontenerami
Zgłoś
Avatar
Fiszu92 2015-05-15, 9:13 552
Pewnie zatarte łożysko.


Materiał nie mój, więc proszę się mnie nie czepiać, że pionowo nagrywane.
Zgłoś
Avatar
le_Roi_des_fous 2015-05-15, 9:21 17
Prawdopodobnie ta sama sytuacja. sadistic.pl/placa-to-trzeba-jechac-dalej-vt359728,15.htm
Zgłoś
Avatar
M................s 2015-05-15, 9:48 45
jak tak można przy dziecku przeklinać ah oh eh
hehe
Zgłoś