18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
J................r 2013-05-15, 11:01 1
hyhy, 30latek, 1,6 na reke. bedziesz teraz zapierdalał w pocie czoła, zeby spłacic mieszkanie za 25 lat, 2 wieku 55. troche kiepsko. te ambicje robotnikow
Zgłoś
Avatar
snik0 2013-05-15, 11:02
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Ok, czyli Twoja matka zarabia ok 2000zł na rękę, ojciec drugie 2000zł w porywach na 3000zł. Na samo utrzymanie nieroba w Warszwce trzeba wydać lekkim chujem 1500 zł, zostaje 3500zł, utrzymanie domu w zależności od wielkości, rachunki itp to powiedzmy 1000zł, zostaje 2500zł, do tego wyżywienie dla 3 osób i psa (beka) to z 2000zł lekko, zostaje 500zł, do tego doliczyć paliwo i inne bzdety, więc co do wakacji to możesz liczyć conajwyżej znowu na Egipt w tym roku. Lepiej się spytaj bananowcu na jakim kredycie jedziecie albo ile tatuś wynosi z firmy



To wpierdol psa warszawiaczku a nie ludziom po kieszeni przewałów szukasz. nie dość, że się nawpierdalasz to jeszcze jedna gęba mniej do wykarmienia.
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2013-05-15, 11:11
Łódź... i wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-05-15, 11:42
Kayleigh95 napisał/a:

hyhy, 30latek, 1,6 na reke. bedziesz teraz zapierdalał w pocie czoła, zeby spłacic mieszkanie za 25 lat, 2 wieku 55. troche kiepsko. te ambicje robotnikow



Poprawka, miałem złą datę podaną w profilu.

Nawet jakbym miał spłacić to mieszkanie w wieku 60 lat, to przynajmniej nie chodzę dookoła wyciągając łapę i mówiąc "Daj bo mi się należy". Podszkolę się jeszcze 2-3 lata na Hydromatach, Profimatach i innych podobnych maszynach i jako doświadczony pracownik będę brał 3-4k jak inni u nas w firmie.

P.S. - Mama z tatą kupili samochód czy mieszkanie na osiemnastkę?
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2013-05-15, 12:51
Żałośni niektórzy jesteście. Trzeba w życiu kombinować. Będąc na studiach, można udzielać głupie korki i spokojnie przy kilku godzinach tygodniowo wyciągać 5 stów/mc. A jak ktoś będzie chciał to i tysiaka wyciągnie. Tylko to niestety trzeba coś konkretnego umieć i to dosyć dobrze, trzeba być po prostu mądrym.

A ci co jadą po studiach to debile. Studia są dobre i mogą dać naprawdę zajebistą pracę, tylko że dotyczy to niewielkiej grupy osób, z ponadprzeciętnym IQ. Niestety, na studia dostają się też stada jełopów, którzy mają trudności z problemami na poziomie gimnazjum... i potem narzekają, że nie ma pracy. Bo jest wielkim magistrem, a zapierdala w KFC i na nic go nie stać.

Taka dobra rada... jak masz iść na studia, które ci właściwie nic nie dadzą (humanistyczne, czy jakieś marketingi), to pierdol to. Zostań nawet w swoim mieście, ale łap pracę gdzie się da. Szkol się, wzbogacaj CV i na bank, za parę lat (jeżeli będziesz się starać) będziesz mógł zarabiać na tyle, żeby się utrzymać. Nic od razu, ale trzeba chęci. Możesz sobie nawet mieszkać ze starszymi, ale po prostu dokładaj te kilka stówek do utrzymania mieszkania. Na pewno starsi nie będą mieć tego za złe.

Ogólnie obecny system jest do dupy i przeraża mnie, że niektórzy kumple (totalne prostaki, zero wiedzy) są w stanie dostać się na studia. Przykładem może być Częstochowskie AJD, gdzie wystarczy zdać matury i już każdego przyjmą.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-05-15, 13:02
kurczak94 napisał/a:

Żałośni niektórzy jesteście. Trzeba w życiu kombinować. Będąc na studiach, można udzielać głupie korki i spokojnie przy kilku godzinach tygodniowo wyciągać 5 stów/mc. A jak ktoś będzie chciał to i tysiaka wyciągnie. Tylko to niestety trzeba coś konkretnego umieć i to dosyć dobrze, trzeba być po prostu mądrym.

A ci co jadą po studiach to debile. Studia są dobre i mogą dać naprawdę zajebistą pracę, tylko że dotyczy to niewielkiej grupy osób, z ponadprzeciętnym IQ. Niestety, na studia dostają się też stada jełopów, którzy mają trudności z problemami na poziomie gimnazjum... i potem narzekają, że nie ma pracy. Bo jest wielkim magistrem, a zapierdala w KFC i na nic go nie stać.

Taka dobra rada... jak masz iść na studia, które ci właściwie nic nie dadzą (humanistyczne, czy jakieś marketingi), to pierdol to. Zostań nawet w swoim mieście, ale łap pracę gdzie się da. Szkol się, wzbogacaj CV i na bank, za parę lat (jeżeli będziesz się starać) będziesz mógł zarabiać na tyle, żeby się utrzymać. Nic od razu, ale trzeba chęci. Możesz sobie nawet mieszkać ze starszymi, ale po prostu dokładaj te kilka stówek do utrzymania mieszkania. Na pewno starsi nie będą mieć tego za złe.

Ogólnie obecny system jest do dupy i przeraża mnie, że niektórzy kumple (totalne prostaki, zero wiedzy) są w stanie dostać się na studia. Przykładem może być Częstochowskie AJD, gdzie wystarczy zdać matury i już każdego przyjmą.



Pierdolisz, pierdolisz i pierdolisz. Widziałeś kiedyś pracującego studenta? On za 1200 nie pójdzie do pracy, pracują tylko Ci którzy studiują zaocznie/wieczorowo. Bo sami płacą za studia. A debilem to jesteś Ty, jesli uważasz że studia w dzisiejszych czasach cokolwiek dają. Ciężką pracą możesz jedynie coś osiągnąc w dzisiejszych czasach, ale z tym wcale tez nie jest łatwo. Osobiście od momentu skończenia matury cały czas pracuje i nawet zaliczyłem rok na UW (zaocznie). Nie wróce na studia. Zrobię sobie coś w kierunku mojej pracy a nie tego w czym jestem dobry. Prawda jest taka, że im młodsze roczniki tym gorzej u nich z logicznym myśleniem, chęcią pracy czy czymkolwiek. Ja rozumiem, że 1200 to nie jest kurwa kokos, ale nikt nigdy nie dostał 5k na rękę bo chciał do chuja pana. Rynek pracy na szczęście was szybko zweryfikuje, bo do pracy w galeriach czy ochronach takich wykształconych baranów biorą z pocałowaniem ręki.

Każdy by chciał mieć miliony i nic nie robić, ale żeby do tego dojść trzeba zapierdalać. Także polecam każdemu piździelcowi studentowi żeby się wziął za robote a przestał doić starych, bo to żalosne i słabe niemiłosiernie. Jak dzieciaki zrozumieją, że lepiej na swoim niż wynajętym to wtedy można będzie rozmawiać.
Zgłoś
Avatar
Dzyzys 2013-05-15, 13:24
Dla nich polecam też takie atrakcje turystyczne
Zgłoś
Avatar
ptpraczej 2013-05-15, 14:22
Dla kobiet które chcą przeżyc niezapomniane chwile gwałtu . Juz za drobną opłata oferuje full serwis w zakresie gwałcenia.
Zgłoś
Avatar
Ksawi 2013-05-15, 14:49
Ja pierdole co za ludzie
Zgłoś
Avatar
trchl 2013-05-15, 16:28
Moich rodziców nie stać by utrzymywać mnie i brata na studiach dziennych, a jakoś studiujemy - po prostu wystarczy ruszyć dupę z miejsca w wakacje i pojechać do roboty, nawet na zmywak. Średnio 1500 funtów przywieziesz po 3 miesiącach jeśli nie będziesz szalał. Ale nie, lepiej nie ruszać dupy w lato, a potem narzekać, że nie masz za co studiować i brać hajs od rodziców.
Przede wszystkim wybierać jakiś w miarę przyszłościowy kierunek, albo w cale nie iść na studia. Jak widzę moich skretyniałych współlokatorów, którzy studiują stosunki międzynarodowe i ciągną hajs od starych na imprezy, narzekając jednocześnie jakie to te studia ciężkie nie są to normalnie kurwicy dostaje...
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-05-15, 17:40
Podziwiam bezdomnych nie pijacych.
Zgłoś
Avatar
M................x 2013-05-15, 18:19
Średnia zarobków w tym kraju to prawie 4 tyś miesięcznie, śmieszne jest to że piszecie o 1200zł/miesiąc, to znaczy że jesteście w pewnym sensie prawie 3 razy gorsi od przeciętniaków, jedziecie po studentach bo żal wam dupę ściska, że na studia nie poszliście bo byliście za głupi aby zdać maturę, poczytajcie coś o dobrych studiach a dowiecie się, że są takie po których zarabia się kilkakrotnie więcej niż średnia krajowa. Nie pierdolcie już jak to się w tym kraju źle żyje bo mało zarabiacie, narzekać można jak się zarabia dużo i trzeba dużo podatków płacić.
Zgłoś
Avatar
dzul 2013-05-15, 21:19
Już się ludzie przygotowują na życie jakie funduje nam PO.
Zgłoś