18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Plaga
KillQ8 • 2013-10-29, 19:58
A: Przyda wam się to jak po wojnie atomowej trzeba będzie zrobić komputer
B: Po wojnie trzeba będzie nauczyć się rozpalać ogień...
A: Nie no mam nadzieje że przeżyją jacyś fizycy..
B: Gorzej jeśli sami humaniści
A: oni na pewno. Ich się nie da wyplenić.
Zgłoś
Avatar
brojek_88 2013-10-29, 20:16 111
Nie narzekaj na humanistów bo gdyby nie oni sam byś sobie smażył frytki i nalewał coca-colę.
Zgłoś
Avatar
Manioke 2013-10-29, 23:11 4
jeblem...

zartuje, chu*owe
Zgłoś
Avatar
modybb 2013-10-29, 23:14 9
taa, basha czytasz..
Zgłoś
Avatar
konradtattoo 2013-10-29, 23:18 1
widze ze ból dupy jakiegoś informatyka sie w tym "żarcie" pojawił tak swoją drogą chuj zrobisz z komputerem nawet jak go złożysz po impulsie elektromagnetycznym...
Zgłoś
Avatar
lukasoon15 2013-10-29, 23:21
Już mogłeś przynajmniej dodać posłowie, że zajebałeś materiał....
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-10-29, 23:28 14
konradtattoo napisał/a:

widze ze ból dupy jakiegoś informatyka sie w tym "żarcie" pojawił tak swoją drogą ch*j zrobisz z komputerem nawet jak go złożysz po impulsie elektromagnetycznym...



90% humanistów to jebane nieroby. 9% to sprzedajne dziwki tak jak nasze aktorzyny promujące jedyną słuszną partię. 1% to prawdziwi artyści, często umierający w biedzie, trzymający się własnego stylu i poglądów. Co więcej w dzisiejszych czasach nie ma już bardów wspierających ruchy społeczne w walce o wolność itp. To umysły ścisłe, np. hakerzy walczą o prawa jednostki, natomiast sprzedajne szmaty kręcą wychwalające agenta bolka filmy za kasę ukradzioną z bursztynowego złota.

Niech podsumowaniem będzie fakt, że maturzyści z klas o profilach ścisłych bez zająknięcia zdają polski, a kurewki z humanów jęczą, że nie radzą sobie z podstawową matematyką i że nie jest im potrzebna w życiu. No bo przecież srajfony i internet przez które ci debile nadają swoją sraczkę intelektualną tworzą i utrzymują ścisłowcy.
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2013-10-29, 23:29
W dupie mam nauki ścisłe (to co mam wiedzieć to wiem), w dupie też mam dalszą część tego komenta, ale jak już zacząłem to skończę.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-29, 23:31 1
@ostatni Jeszcze zobaczysz, że ścisłowców będzie od groma i większość z nich nie będzie przydatnych, zobaczysz to za kilka/kilkanaście lat.
Zgłoś
Avatar
Kozzi100 2013-10-30, 0:10 1
Ale nadal będą bardziej przydatni niż humaniści
Zgłoś
Avatar
mechaniczna07 2013-10-30, 0:13 4
jedźcie sobie po murzynach, rudych i żydach, a od humanistów wara bo to podstawa waszej pierdolonej egzystencji
Zgłoś
Avatar
Aldous 2013-10-30, 1:12 9
Te pojazdy po humanistach są nudne, pokazują tylko że ktoś jest zakompleksioną pacynką z krótkim siusiakiem. Jak ktoś musi się dowartościowywać gadając w kółko o tych frytkach i coli to widocznie jest jakimś przegrańcem, ci co coś w życiu osiągnęli nie mają czasu na pierdolenie głupot.
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-10-30, 3:48
Srutututu, podstawy cywilizacji stworzyli informatycy, więc pocałujcie mnie w dupę! Bez hackerów nawet Mieszko I nie mógłby stworzyć prymitywnego państwa, a jego syn mógłby zapomnieć o tworzeniu Polski..najlepsi hakerzy są w Polsce!!!
Zgłoś
Avatar
myself7 2013-10-30, 7:03 1
bash.org.pl/4853921/
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-10-30, 8:20 2
@mechaniczna07
No, w sumie stworzyli Kościół i Tradycje. Myślenie za tych, którzy myśleć nie chcą i nie umieją to faktycznie ważna rzecz dla ich egzystencji.
@panchamityle
tak... jakby ścisłowcy pojawili się dopiero w XX wieku to szczytem technologii byłby młotek. Ale jak barwnie umielibyśmy opisać nasz marny los!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie