18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
TB303 2016-11-25, 0:18 12
Przy próbie oglądania tego filmu śmiałem się... aż sobie uświadomiłem, że rzeczywiście są ludzie, którzy wyznają teorię "płaskiej ziemi".
Zgłoś
Avatar
Symbian 2016-11-25, 0:18 7
co z satelitami GPS ? które muszą zapierdalać do OKOŁA ziemi żeby można było dojechać na kurwy jak sie nie zna miasta ?
Zgłoś
Avatar
Presty 2016-11-25, 0:24 4
Po dwóch sekundach (wtedy zauważyłem długość filmu) stwierdziłem, że chyba kogoś pojebało.
Na SADISTICU mam oglądać 1,5 godziny?
Zgłoś
Avatar
damiosa 2016-11-25, 0:25 1
Możecie wierzyć lub nie w te teorie. Ale nie negujcie tego bez oglądania filmu. Poświęćcie na niego te 1.5 h i dopiero oceńcie czy to takie głupie i naiwne.
Zgłoś
Avatar
S................n 2016-11-25, 0:40 8
burn_your_local_church twoje życie nie będzie takie samo ja się zorientujesz, że wszyscy cie olali...ciepłym moczem.

Symbian napisał/a:

co z satelitami GPS ? które muszą zapierdalać do OKOŁA ziemi żeby można było dojechać na kurwy jak sie nie zna miasta ?



Chłopie to za ciężka teoria dla płaskomózgowców

damiosa napisał/a:

Możecie wierzyć lub nie w te teorie. Ale nie negujcie tego bez oglądania filmu. Poświęćcie na niego te 1.5 h i dopiero oceńcie czy to takie głupie i naiwne.

A ja neguję choćby dlatego ,że chodziłem na geografię w podastwówce, a później na astronomię. A wy jesteście lemmingi teorii spiskowych, jeszcze se shitPhone'a 7 do kompletu zafundujcie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-11-25, 0:47 9
Cytat:

Możecie wierzyć lub nie w te teorie. Ale nie negujcie tego bez oglądania filmu. Poświęćcie na niego te 1.5 h i dopiero oceńcie czy to takie głupie i naiwne.


Chyba cię bóg opuścił synku.

Chcesz aby ludzie z IQ powyżej ameby marnowali 1.5h na słuchanie pojebów opowiadających bajki?

Nie dzięki. Jakbym chciał bajek to bym cartoon network odpalił.
Zgłoś
Avatar
piotrekp25 2016-11-25, 1:02 2
Słuchaj sobie pajacu tego Dejwa a normalnym ludziom daj święty spokój!
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2016-11-25, 1:11 3
Symbian napisał/a:

co z satelitami GPS ? które muszą zapierdalać do OKOŁA ziemi żeby można było dojechać na kurwy jak sie nie zna miasta ?


Widziałeś satelitę GPS? Pokaż mi jedno zdjęcie lecz nie z google grafika gdzie masz wizualizację z programów graficznych. Podobno jest ich 40-50k a nie ma ani jednego zdjęcia.
Czemu satelity nie są ustawione pionowo a pod kątem 45st? No bo odbierają sygnał z nadajników ustawionych co kilkanaście/dziesiąt kilometrów. Nie ma żadnych satelitów gps tak samo jak nikt nie poleciał na księżyc.

Cytat:

A ja neguję choćby dlatego ,że chodziłem na geografię w podastwówce, a później na astronomię. A wy jesteście lemmingi teorii spiskowych, jeszcze se shitPhone'a 7 do kompletu zafundujcie.


To jest problem. Bo wyczytałeś tak w książce, bo w każdej książce w taki czy inny sposób opisali to i tamto. Problem w tym że właśnie w taki sposób zaszczepia się w ludziach kłamstwo. Jak zapytasz ich dlaczego mają odmienne zdanie to mówią bo tak w szkole uczyli. Świat nie jest tak pięknym miejscem na jakie kreują go media i zakłamane podręczniki które nie piszą o 5 rozbiorach Polski no ale nie zaczynam tematu. Kto będzie chciał to znajdzie prawdę.

Większość ludzi nie potrafi dyskutować z argumentami przytoczonymi w filmie. Chociażby jeden z nich. Horyzont. Wszyscy mówią że statek znika za horyzontem co nie jest prawdą gdyż to złudzenie. Gdy weźmiemy lornetkę, teleskop statek nadal będzie widoczny.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2016-11-25, 1:20 12
Ale Ty jesteś głupi Maksymilianie...
Zgłoś
Avatar
wernetto 2016-11-25, 1:45 6
maksymilian45 napisał/a:


Widziałeś satelitę GPS? Pokaż mi jedno zdjęcie lecz nie z google grafika gdzie masz wizualizację z programów graficznych. Podobno jest ich 40-50k a nie ma ani jednego zdjęcia.
Czemu satelity nie są ustawione pionowo a pod kątem 45st? No bo odbierają sygnał z nadajników ustawionych co kilkanaście/dziesiąt kilometrów. Nie ma żadnych satelitów gps tak samo jak nikt nie poleciał na księżyc.

To jest problem. Bo wyczytałeś tak w książce, bo w każdej książce w taki czy inny sposób opisali to i tamto. Problem w tym że właśnie w taki sposób zaszczepia się w ludziach kłamstwo. Jak zapytasz ich dlaczego mają odmienne zdanie to mówią bo tak w szkole uczyli. Świat nie jest tak pięknym miejscem na jakie kreują go media i zakłamane podręczniki które nie piszą o 5 rozbiorach Polski no ale nie zaczynam tematu. Kto będzie chciał to znajdzie prawdę.

Większość ludzi nie potrafi dyskutować z argumentami przytoczonymi w filmie. Chociażby jeden z nich. Horyzont. Wszyscy mówią że statek znika za horyzontem co nie jest prawdą gdyż to złudzenie. Gdy weźmiemy lornetkę, teleskop statek nadal będzie widoczny.



Proponuję ci wyjdź nocą w górach na zewnątrz, spójrz w górę, nie będzie ci przeszkadzało światło miast. Zobaczysz, jak wiele satelitów lata sobie powolutku na niebie. Są ich setki i to widoczne gołym okiem.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2016-11-25, 1:47 1
up
Prosiłem o zdjęcie satelity w kosmosie. Jest ich 50k. Chce tylko jedno. Doczekam się?
Zgłoś
Avatar
wernetto 2016-11-25, 1:51 2
maksymilian45 napisał/a:

up
Prosiłem o zdjęcie satelity w kosmosie. Doczekam się?



po co ci zdjęcie skoro możesz zobaczyć na żywo
Po za tym ja już pisałem, w jakimś innym podobnym gównianym temacie i to właśnie tobie. Puść sobie balon meteorologiczny z dowolnie wybranym przez siebie obiektywem, a zobaczysz zakrzywienie Ziemi. Ja tak robiłem ze znajomymi za czasów, jak jeszcze uprawiałem skydiving.

Ze mną się możesz kłócić, ja swoje wiem, swoje widziałem, a to co widziałem pokrywa się z fizyką więc nope nie wciągniesz mnie w dalszą dyskusje D
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2016-11-25, 1:56
Nie chcesz dalej dyskutować bo nie masz racji. Poprosiłem o jedno zdjęcie satelity w kosmosie spośród 50k. Czy to takie trudne? Sam szukałem i takie zdjęcia nie istnieją podobnie jak satelity więc rozumiem twoją niechęć do dalszej dyskusji.
Zgłoś
Avatar
RYZY1981 2017-02-16, 16:41
Proponuję płaskoziemcom płaskomózgowym o zobaczenie filmów które na ten temat zrobił SciFun youtube.com/watch?v=YdfNuwMhMg4
youtube.com/watch?v=SC9ybxMDGlE

I przestańcie już pierdolić o tej bzdurze bo tylko się ośmieszacie i robicie z siebie niedojebane ameby umysłowe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie