18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
a................h 2018-08-12, 8:05 1
Czy zwrócił ktoś uwagę na zieloną grzywę na głowie dziecka?
Zgłoś
Avatar
intermag 2018-08-12, 8:14 1
i kurwa stało się, pierdolnol patola buraków i cebulakow lewicowych opanowała sadola. Kurwa Amerykanin ma swoją flagę przed domem i na gaciach, brawo dla niego, brytol w koszulce z własną flaga i flaga na gaciach ok w koncu Brytyjczyk. Polak ma na parawanie zdjecie jednej z najpotężniejej formacji bojowej ( tak się składa że polskiej) co za pojeby jak tak można, sebik, kibol, Maryna wykleta.
Serio myślałem że lewackie spierdolenie umysłowe nie dotrze do sadola jednak się mylilem
Zgłoś
Avatar
FransFr 2018-08-12, 8:28
Groszeksam napisał/a:

Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić πυξ και λαξ [rękami i nogami] wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cechują".

Arthur Schopenhauer



To wytłumacz jak to się stosuje do niemieckiego nacjonalizmu doby XIX wieku
Zgłoś
Avatar
jotunic 2018-08-12, 10:23 1
Degenerat, uczy dzis Nas I bawi,
O problemach z męską erekcją nam dzisiaj prawi,
Skąd zna te zjawisko tak doskonale?
Na te pytanie odpowiedź znają jego Panie,

Dziś Polak Polaka za poglądy gotów zabic,
Co się z nami dzieje jak temu zaradzić?
Stanmy wszyscy ponad te czcze poglądy,
Nie chce już słuchać, że z nas zdradzieckie mordy,
Po co społeczeństwo dzielić tak podle,
Kto na tym korzysta, czy to są chęci dobre?

Wszystko drożeje kraj już w ruinie...
Benzyna 5 zł powiedzą za chwilę,
Lewak I prawak płacić za to muszą,
Więc na chuj te waśnie I razem głowa ruszą,

Powiem wam tylko jeszcze jedno,
Poglądy i wiara to dno,
Uwolnij się człowieku ponad te zabobony,
Bądź sobą A będziesz zbawiony!
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2018-08-12, 11:55
- Poglądy i wiara to dno,
- Bądź sobą A będziesz zbawiony!

Jak zaorać debila... zacytować mu jego własne poglądy
Zgłoś
Avatar
jotunic 2018-08-12, 12:23
Up ty chyba paski do tvp piszesz... Frustracja Lvl 100... Bądź człowiekiem... Jesteś mało śmieszny a wysublimowany humor cenie sobie na tej stronie najbardziej idź precz na inny portal może jakiejś gazety prawakowej;)
Zgłoś
Avatar
Bielasso 2018-08-12, 12:51 1
Jak dla mnie to nic dziwnego i nadzzwyczajnego w tym nie ma. Jak koles w USA propaguje w jaki kolwiek sposob symbole patriotyczne to jest ok ale jak juz polak to samo robi to juz jest wiesniaakiem i malozasciankowcem. Widze ze siedza tu ludzie naprawde pojebani.
Zgłoś
Avatar
spoons 2018-08-12, 14:43
Bielasso napisał/a:

Jak dla mnie to nic dziwnego i nadzzwyczajnego w tym nie ma. Jak koles w USA propaguje w jaki kolwiek sposob symbole patriotyczne to jest ok ale jak juz polak to samo robi to juz jest wiesniaakiem i malozasciankowcem. Widze ze siedza tu ludzie naprawde pojebani.



A kto do chuja powiedział że koleś z USA z flagą USA na piździe, jest ok? To jest Polska, i wyjebane mam co noszą amerykańce, brytole itp. Nie znam na tyle ich kultury żeby to komentować. Za to w Polsce żyje 32 lata, mieszkałem i na zadupiu, i na chujowych dzielnicach (Łódź Bałuty), znam ludzi kulturalnych, i znam bydło, i mogę śmiało powiedzieć że, gdy "Polak ma na parawanie zdjecie jednej z najpotężniejej formacji bojowej" to jest to dość chujowy widok patrząc na okoliczności, które tej formacji uwłaczają. Polskie flagi, wyklęci, husaria nie powinny służyć do zasłaniania tłustych spoconych dupsk, jebiącej browarem i szlugami hołoty. To już zaczyna mieć więcej wspólnego z dildo w kształcie krucyfiksu. I nie waż się kurwa krytykować tego dildoka, co!? przeszkadza Ci że ktoś jest wierzący i się tego nie wstydzi, jebany lewaku?
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2018-08-12, 16:25 1
jotunic napisał/a:

Up ty chyba paski do tvp piszesz... Frustracja Lvl 100... Bądź człowiekiem... Jesteś mało śmieszny a wysublimowany humor cenie sobie na tej stronie najbardziej idź precz na inny portal może jakiejś gazety prawakowej;)



żeby docenić humor to trzeba go zrozumieć, skoro piszesz, że wiara to dno, jaki sens ma odwoływanie się do zbawienia ? domeny wiary ?

ja ponad podziałami twierdzę, że jesteś debilem, nie tam jakimś prawicowym, czy lewackim... ot takim zwyczajnym, przeciętnym... bardzo przeciętnym
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-08-12, 17:03 4
Niestety tacy właśnie polscy plebejusze plażują nad Bałtykiem. Siedzą takie świnie opasłe, wlewają w siebie harnasia beczkami, bekają, przeklinają, rzucają wszędzie kiepy i śmieci.
Bałtyk w lecie jest kiepskim miejscem dla ludzi kulturalnych.
Zgłoś
Avatar
zubrwygrany 2018-08-12, 18:36 3
Własnie w takiej chwili wstydzę się, że jestem Polakiem. Jest mi wstyd za głupotę mego narodu a jestem patriotom.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-08-12, 21:29 1
Nie ma nic złego w nawet przesadnym patriotyzmie, patrz USA. Tylko kurwa lewacka, sowiecka, żydowska albo nazistowska ma z tym problem.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2018-08-12, 21:59
zubrwygrany napisał/a:

Własnie w takiej chwili wstydzę się, że jestem Polakiem. Jest mi wstyd za głupotę mego narodu a jestem patriotom.



Prawdziwy patriota to raczej sobie chwili nie wybiera, jak jest dumny z bycia Polakiem, to żaden przygłup tego nie zmieni... natomiast co innego taki co jest patriotom-idiotom co to nawet poprawnie się rozpisać nie potrafi o swoim patriotyzmie.
Zgłoś
Avatar
p4nk1 2018-08-18, 23:30
A ja tam odkopując temat przyznam, że gównoburza wszystkich przeciwników parawanów mnie zlewa. Sam, jakbym jeszcze jeździł plażować, bym brał parawan. Ile to razy, po zostawieniu ręcznika, ktoś albo przesuwał sobie, albo kurwa cały ujebany w piachu, a jak leżałem, to jakiś bachor przebiega i chlapie na rozgrzane cielsko, albo telefon, albo piachem po mordzie z pod klapka sypnie, albo piłka gdzieś na łeb poleci, kluczyk od samochodu przydepcze i grzeb w piachu, a tak kurwa spokój. Jak gównoburzę coś takiego u debili wywołuje, bo "We Włoszech to nie do pomyślenia, w Tajlandii też tak nikt nie pomyślałby robić, Hiszpania ma zakaz stosowania parawanów! etc." to mam jedno rozwiązanie, wypierdalać do Włoch, Tajlandii, Hiszpanii czy jebanego Tadżykistanu, a od parawanów się ludziom odpierdolcie. Lewaki do wszystkiego, czego w zagramanicznej telewizyji nie zobaczyli od cebuli wyzywają, a prawda jest taka, że parawany, to zajebisty pomysł...
Zgłoś