18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
pogromca_ignorantow 2020-06-18, 2:13 1
No co. Połnocnoamerykańskie domy ze sklejki i sidingu, kuchnia zasilana gazem - bo indukcja nie dotarła - i taki efekt.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-06-18, 2:26 5
pogromca_ignorantow napisał/a:

No co. Połnocnoamerykańskie domy ze sklejki i sidingu, kuchnia zasilana gazem - bo indukcja nie dotarła - i taki efekt.



Jak to kurwa "indukcja nie dotarła"? Prąd chyba mają. Tak mi się wydaje. Poza tym jebać indukcję. Prawdziwi twardziele gotują na gazie
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-06-18, 11:48
Akcja od 0:29. Nie ma za co...
Zgłoś
Avatar
pogromca_ignorantow 2020-06-18, 13:56 1
Barnellini napisał/a:

Jak to kurwa "indukcja nie dotarła"? Prąd chyba mają. Tak mi się wydaje. Poza tym jebać indukcję. Prawdziwi twardziele gotują na gazie



A w jakim napięciu? No właśnie, muszą robić osobną instalację, więc to margines statystyczny. Kałboje napieprzają zintegrowanymi kuchenkami o długości wagonu i za kosmiczne pieniądze, w drugiej kolejności wynalazkiem u nas niestosowanym - rangetop, a dopiero w trzeciej kolejności cooktop. I prawie wszędzie gaz, często z butli - stąd takie filmiki.
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2020-06-18, 14:10
Gaza z butlom wybuchła.
A człowiek z prętem rozwalił system
Zgłoś
Avatar
Artixxxx 2020-06-18, 15:07
kolosasz napisał/a:

Gaza z butlom wybuchła.
A człowiek z prętem rozwalił system



Ty mi też :p
To najprawdopodobniej klucz do zaworów
Zgłoś
Avatar
bartus012 2020-06-19, 1:37
Oj leciał byś. Gorzej jak by się okazało w połowie imprezy że to twoja chata płonie
Zgłoś