18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
Po angielsku
not_NULL • 2010-11-07, 16:33
...bo tak ma sens

A French man nearly got away with stealing a number of paintings from the Louvre.

However, after planning the robbery and getting in and out and past security, he was captured only three blocks away when his Econoline ran out of gas. When asked how he could mastermind such a crime and then make such an obvious error, he replied, “I had no Monet to buy Degas to make the Van Gogh.”

Ps. Dla ociemniałych: Nie zrozumiałeś? Przeczytaj fonetycznie.
Ps2. Nie zrozumiałeś? Ucz się angielskiego,
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2010-11-07, 16:53
Nie jestem jakiś ociemniały ale nie mogę się doczytać tego co tam pod spodem... Tymi małymi literkami jest zapisana puenta tego "żartu"? Ma ktoś lupę pozyczyć?
Zgłoś
Avatar
virek 2010-11-07, 18:30
@bloodwar

Ps. Dla ociemniałych: Nie zrozumiałeś? Przeczytaj fonetycznie.
Ps2. Nie zrozumiałeś? Ucz się angielskiego,

;|
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2010-11-07, 19:03 10
No dobra i co, mam się śmiać czy jak? Monet czyta się fonetycznie inaczej niż money (fransuskie nazwisko a więc "monet"), Degas to samo - "dega" a nie "de gas" a Van Gogh to już w ogóle nie brzmi jak van go...
Zgłoś
Avatar
Dolkeap 2010-11-07, 19:13 1
Moim zdaniem, nie musi być aż tak wiernie dopracowany by załapać sens i się uśmiechnąć, docenić tą grę słów.
Zgłoś
Avatar
not_NULL 2010-11-07, 21:08 5
bloodwar napisał/a:

No dobra i co, mam się śmiać czy jak? Monet czyta się fonetycznie inaczej niż money (fransuskie nazwisko a więc "monet"), Degas to samo - "dega" a nie "de gas" a Van Gogh to już w ogóle nie brzmi jak van go...



Przykozacz jeszcze trochę, będziesz fajniejszy.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-11-08, 3:05
temat dostanie pewnie sporo browaru bo ludzie lubią wychwalać rzeczy których nie rozumieją...
Zgłoś
Avatar
Luis 2010-11-08, 13:00 7
gówno prawda. ja nie dam piwa, bo chuj wie co tam jest napisane. z resztą szczerze nie obchodzi mnie to nawet.
Zgłoś
Avatar
melzo 2010-11-08, 14:24 1
strasznie zjebany mimo, że ogarnąłem.
a dla tego co nie mógł doczytać ctrl scroll... (w ff)
Zgłoś
Avatar
m................x 2010-11-08, 22:24 1
zrozumialem ale mi sie nie podobal.
suchar na poziomie: szedl chopin i bach!
Zgłoś
Avatar
Tworas 2010-11-08, 22:27
Napisałbym co myślę, o tym temacie, ale znowu dostane warna. Modki jakieś przewrażliwione są.
Zgłoś
Avatar
Lupi 2010-11-08, 22:44
Rozumiem... tylko... bo ja wiem... Jestesmy w polsce a nie w Anglii, i bynajmniej nie podnieca mnie jak anglika herbatka o 17... moze dlatego nie smieszy mnie ten tekst...
Zgłoś
Avatar
paruwa 2010-11-08, 22:48
jak śmiecie dyskutować z wielkim poliglotą panem doktorem!!! zimnym jak skała bloodwarem
Zgłoś
Avatar
Bardzozły 2010-11-08, 23:04
Zgadzam się z bloodwar - mam tego pecha, że umiem poprawnie przeczytać nazwiska malarzy, niestety przy takim czytaniu żart nie ma pointy tylko bełkot na końcu.

bloodwar - dzięki za przetłumaczenie bełkotu, przynajmniej wiem jaki efekt chciał osiągnąć autor, ale nawet po tłumaczeniu jest to biedne i żałośnie nieśmieszne.
Zgłoś
Avatar
Isentor 2010-11-09, 1:11
Translate this bitch! Bo tak ma sens.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie