18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
spike2222 2024-06-03, 21:46 3
Maciek1664 napisał/a:

Hej spike, skoro inseminacje wszystkie nieudane to skąd żona dostała plemniki? Czy jakiś inny sposób pobrania od Ciebie? @spike2222



hej, generalnie inseminacje ma dużo mniejsze szanse powodzenia niż in vitro. Dzieci są moje, plemniki również były moje, po prostu plemniki były za słabe, aby się inseminacja mogła udać (osobiście uważamy, że lekarz nas troche mamił szansą powodzenia, po fakcie, gdy szukaliśmy na internecie, to z moimi wynikami nasienia inseminacje bardzo rzadko się udają). Natomiast przy in vitro dopłaciliśmy chyba 2000 za opcje wybrania najlepszych plemników do zapłodnienia (dodatkowo płatna usłyga), aby zwiększyć szanse powodzenia. Udało się

[ Dodano: 2024-06-03, 21:47 ]
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow napisał/a:

ty pokrako Tusk niczego nie odzyskal te pieniadze to od poczatku byl szantarz zeby odsunac "prawice" od wladzy. Poza tym te KPO o ktorym lewaki codziennie rozprawiaja to jeden wielki kredyt rozkradziony jak kazde inne pieniadze z UE. inwiatro mogles sobie zrobic za granica to nie byl powod zeby rozjebac ostatni w miare normalny kraj w UE



Fajnie, ale tu nie ma twojego ojca, żebyś się do niego zwracał per "pokrako"

P.S mam rację, że jestes skrytoGEJem? W końcu w nicku byś wszystkich płci męskiej chciał jebać (aka ruchać). Nie kłóci się to trochę z twoim skierowaniem w prawą stronę?
Zgłoś
Avatar
0x_F_I_L_O_Z_O_F_x0 2024-06-04, 22:00
spike2222 napisał/a:

Powiedz szczerze, należysz do tych, co to mają pretensje do Tuska o to, że Morawiecki podpisał zielony ład? W końcu na kogoś wine za błędy PiS trza zwalić



Podpisał bo nie miał wyjscia i nie bronie go tak samo jak z tymi jebanymi sądami i KPO reforma sądownictwa jak nie to kary nam dojebali Pis zrobił reforme huj wie po co bo to nasza sprawa jakei mamy sądy to i tak huja dali przeciągneli do wyborów jakby pis wygrał to albo by dali albo by szukali dziury w całym jak Tusk wygrał to nagle KPO nam dadzą bo niby zrobił reforme a tak naprawde huja zrobił . A pretensie moge miec do ludzi którzy na takie sprzedajne kurwy głosują jak tak zrobia teraz do parlametu to bedzie zachód kradzieze pobicia gwałty napastowana morderstwa przez jebane małpy
Zgłoś