18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Po operacji
Crowell • 2013-01-26, 14:23
Temat podobny do mojego poprzedniego, tylko tym razem materiał własny

Kilka dni temu, korytarz przed salą operacyjna już na bloku, leżę sobie grzecznie od 30min, jako że ktoś zapomniał wypełnić papierów, a odwozić pacjenta się nikomu nie chciało.
Marudzą coś piguły o pacjencie, który chce mieć pełne znieczulenie przy operacji nosa (któraś z rzędu, poprzednie nie dały rezultatu, a mają mu coś wyciągnąć ze środka )
W końcu moja kolej, piękne znieczulenie w kręgosłup, rurka i zasypiam.
Budzę się jeszcze na sali chociaż nie pamiętam co mówiłem i pierwsze sensowne wspomnienie w łóżku już w mojej sali:

"-Przepraszam, wszystko dobrze poszło..?
-Nie, pacjent umarł.
-Ale jak umarł.. on miał mieć tylko operowany nos..
-Nie tamten pacjent, tylko Pan."

Dobrze, że w końcu się zaczęły śmiać, bo miałem chwile zwątpienia, tym bardziej świeżo po narkozie

Jako bonus:
-podpisywałem papiery, że rozumiem iż zdarzyć się może zarażenie wirusem HIV w trakcie operacji (małe ryzyko)..
-zapomnieli mi dać wszystkie papiery do podpisania i coś podpisywałem po znieczuleniu w kręgosłup (mam nadzieję, że nie cyrograf lub zgodę na gwałt gdy będę spał)

Życzę wam wszystkim i sobie, byśmy nigdy nie musieli mieć do czynienia z lekarzami
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-01-26, 14:35 16
jak jest zgoda to nie jest to gwałt
Zgłoś
Avatar
Skowroniasty 2013-01-26, 14:57 1
@up
widzę kolega już miał jakieś doświadczenia. Pytanie tylko czy byłeś pytany, czy pytającym.
Zgłoś
Avatar
BishopV 2013-01-26, 15:29 1
I nawet ordynator bił brawo.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-01-26, 16:30 4
- kochanie, pobawimy się w gwałt?
- ni chuja!
- o, widzę, że już łapiesz o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
knowakowski2 2013-01-26, 22:52 3
Po co znieczulenie w kręgosłup i głupi jaś? Wymyśliłeś to?
Zgłoś
Avatar
chujdupa 2013-01-26, 23:05 2
Również nie rozumiem po co znieczulenie w kręgosłup skoro chodziło tylko o operacyjne wyjęcie zabawki z odbytnicy
Zgłoś
Avatar
Wąski 2013-01-27, 12:38
@knowakowski2
Może znieczulenie w kręgosłup nie zadziałało.
Zgłoś
Avatar
Crowell 2013-01-27, 13:15
Wydaje mi się, że zrozumiale napisałem O.o nos to był drugi pacjent, o powodzie mojej operacji nie pisałem. A w kręgosłup + uśpienie bo poprosiłem o bycie nieprzytomnym.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-01-29, 0:52 2
Cytat:

zapomnieli mi dać wszystkie papiery do podpisania i coś podpisywałem po znieczuleniu w kręgosłup (mam nadzieję, że nie cyrograf lub zgodę na gwałt gdy będę spał)

Taka zgoda nie ma absolutnie żadnej mocy prawnej i w razie niemca żaden sąd jej nie uzna...
Zgłoś
Avatar
Crowell 2013-01-29, 1:05
Cyrk napisał/a:

Taka zgoda nie ma absolutnie żadnej mocy prawnej i w razie niemca żaden sąd jej nie uzna...



czyli w razie w gwałt był by bezprawny, ulżyło mi.

moje zdanie, gdy byłem zestresowany operacją przeciw kilku lekarzom.. taaaa, a potem wypłacili odszkodowanie i żyli długo i szczęśliwie
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2013-01-29, 1:08
MÓWIŁY do Ciebie pan z dużej litery! Ależ wychowane!
Zgłoś
Avatar
laufer13 2013-01-29, 1:18 2
Dobrze że nie powiedziały Ci że eksperymantalny przeszczep jąder owczarka niemieckiego poszedł zgodnie z planem
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-01-29, 16:12
Ogólne to dobra jazda, jak mnie wybudzili to darłem sie zeby przynieśli mi gitare bo bede grał i śpiewał.
Zgłoś
Avatar
SiemaPL 2013-01-29, 17:50
Lol. Musiałem to kilka razy przeczytać zanim to rozkminiłem. Mózg mi prawie explodował.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie