18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
po prostu dzieci...
o................i • 2015-04-10, 22:02
Dzieci to prawdziwy cud.
Kiedy się rodzą ich stópki są takie małe, a jednak potrafią zdeptać wszystkie twoje nadzieje i marzenia.
Zgłoś
Avatar
j................A 2015-04-10, 22:08 53
Jesteś chorym, egoistą. Świat wam wpaja, że trzeba sie w życiu bawić, żreć, tańczyć dupczyć z kim popadnie i korzystać póki się może. Otóż kolego świat jest w błędzie i dąży do unicestwienia się, również przez takich jak ty. Dzieci to cud, najlepsze co może spotkać człowieka. Nie ma nic piękniejszego niż pełna rodzina i roześmiane dzieciaki. Żyjesz dla nich, to one przynoszą szczęście a nie pieprzone koty, czy łądnie przystrzyżone yorki z ludzkim imieniem (chore). Ale oczywiście dzisiejszy świat jest bez Boga, bez poświęcenia i wyższych wartości niż sex i kasa... Filozofia was ateistów to: "najważniejszy jestem ja, trzeba korzystać, bo po śmierci nie ma nic". Otóż jest.... piekło dla takich egoistów i niebo dla tych którzy wierzą w Chrystusa. AMEN !
Zgłoś
Avatar
TB303 2015-04-10, 22:27 257
@up
Ja pierdole, znowu ten kretyn
Zgłoś
Avatar
j................A 2015-04-10, 23:12 9
@up

coś nie pasuje ? To strzel sobie w łeb.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-04-10, 23:23 7
jebać dzieci.
Zgłoś
Avatar
okrutnyCham 2015-04-10, 23:35 4
lepiej nie miec tych malych zjebanców..
a jesli juz.. to zawczasu wyskrobać
Zgłoś
Avatar
fiase 2015-04-11, 0:13 1
@jerryA ma racje, dzieciuszki to najlepsze co może nas spotkać, pieluchy, wrzaski, strach, strach przed ciemnością, a później strach przed czarnym potomkiem
Zgłoś
Avatar
A................r 2015-04-11, 0:32 44
jerryA napisał/a:

Jesteś chorym, egoistą. Świat wam wpaja, że trzeba sie w życiu bawić, żreć, tańczyć dupczyć z kim popadnie i korzystać póki się może. Otóż kolego świat jest w błędzie i dąży do unicestwienia się, również przez takich jak ty. Dzieci to cud, najlepsze co może spotkać człowieka. Nie ma nic piękniejszego niż pełna rodzina i roześmiane dzieciaki. Żyjesz dla nich, to one przynoszą szczęście a nie pieprzone koty, czy łądnie przystrzyżone yorki z ludzkim imieniem (chore). Ale oczywiście dzisiejszy świat jest bez Boga, bez poświęcenia i wyższych wartości niż sex i kasa... Filozofia was ateistów to: "najważniejszy jestem ja, trzeba korzystać, bo po śmierci nie ma nic". Otóż jest.... piekło dla takich egoistów i niebo dla tych którzy wierzą w Chrystusa. AMEN !


Kot po miesiącu od urodzenia potrafi sam srać do kuwety,chodzić i całkiem nieźle myśleć.
Ty do dziś nie posiadłeś żadnej z w/w umiejętności.
Zgłoś
Avatar
S................l 2015-04-11, 0:37
przekonałeś mnie
Zgłoś
Avatar
Techron 2015-04-11, 1:00 15
O ile pomijam całe to pierdolamento o bogu i innym szajsie, to jerryA ma trochę racji. Świat zachodu dąży do samounicestwienia poprzez popularyzację pedalstwa, rozwiązłości i innego chujstwa zmniejszającego przyrost naturalny. Smutne ale prawdziwe. Pozujcie na "prawdziwych sadoli" jeśli chcecie, ale faktów nie zmienicie.
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2015-04-11, 5:25 8
jerryA napisał/a:

Jesteś chorym, egoistą. Świat wam wpaja, że trzeba sie w życiu bawić, żreć, tańczyć dupczyć z kim popadnie i korzystać póki się może. Otóż kolego świat jest w błędzie i dąży do unicestwienia się, również przez takich jak ty. Dzieci to cud, najlepsze co może spotkać człowieka. Nie ma nic piękniejszego niż pełna rodzina i roześmiane dzieciaki. Żyjesz dla nich, to one przynoszą szczęście a nie pieprzone koty, czy łądnie przystrzyżone yorki z ludzkim imieniem (chore).



Dotad masz racje.Reszty nie skomentuje.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2015-04-11, 8:59 4
..........ci co narzekają na dzieci, cieszcie się że wasi rodzice myśleli inaczej
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2015-04-11, 9:20
Jeżeli chodzi o dzieci to zło nie śpi, zło czuwa i i za huja nie chce zasnąć
Zgłoś