18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mygyry 2020-08-05, 18:36 13
Raczej trajka
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-08-05, 19:07 13
Autorze teg gniota. Widziałeś kurwa kiedyś quada na oczy?
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2020-08-05, 19:30 1
baronturbina napisał/a:

Autorze teg gniota. Widziałeś kurwa kiedyś quada na oczy?



To ATV czyli ta sama grupa co u nas tzw quady
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-08-05, 20:22 2
joeblacktwo napisał/a:

To ATV czyli ta sama grupa co u nas tzw quady



Trajka to nie quad mimo iz ATV - żeby było łatwiej ekspercie All Terrain Vehicle (brum brum kurwa
Zgłoś
Avatar
Xumme 2020-08-05, 20:27 1
Omnibusy umysłowe kurwa.. conajmniej 4 ludzi do okoła ale nikt kurwa nie wpadnie na pomysł, zeby asekurwać jak widza, ze zaczyna skakać.. inna kwestia jest wyobraznia, każdy normalny czlowiek by pomyslał, ze moze sie tak stac i warto chociaż stac obok.. ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Adrian649 2020-08-05, 20:35 11
Xumme napisał/a:

Omnibusy umysłowe kurwa.. conajmniej 4 ludzi do okoła ale nikt kurwa nie wpadnie na pomysł, zeby asekurwać jak widza, ze zaczyna skakać.. inna kwestia jest wyobraznia, każdy normalny czlowiek by pomyslał, ze moze sie tak stac i warto chociaż stac obok.. ja pierdole



Myślę iż normalnie myślący człowiek wjechał by po wzniesieniu obok schodów...
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2020-08-05, 20:58
baronturbina napisał/a:

Trajka to nie quad mimo iz ATV - żeby było łatwiej ekspercie All Terrain Vehicle (brum brum kurwa



Masz ekspercie definicje z wikipedii

Quad (wymowa kład, rzadziej kwad), wszędołaz, czterokołowiec (lub trójkołowiec), ATV (od ang. all-terrain vehicle) – pojazd czterokołowy, przeznaczony głównie do sportu i rekreacji.
Zgłoś
Avatar
V.A.L.A.K 2020-08-05, 21:44 4
Miałem takiego trójkołowca, tylko biały.

Był bodajże w zestawie Lego City.
Zgłoś
Avatar
Radosny88 2020-08-06, 7:12 2
Było sobie tego trójkołowca z napędem 4x4 kupić... Frajer...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-08-06, 8:56
joeblacktwo napisał/a:

Masz ekspercie definicje z wikipedii
Quad (wymowa kład, rzadziej kwad), wszędołaz, czterokołowiec (lub trójkołowiec), ATV (od ang. all-terrain vehicle) – pojazd czterokołowy, przeznaczony głównie do sportu i rekreacji.



Ostatni wers synu. Ta wypomina sama sobie przeczy. Pojazd czterokołowy. Wikipedię sobie w dupe wsadź bo każdy debil może to edytować a większy debil to cytuje.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2020-08-06, 9:29
Wszędzie wjedzie i zewsząd zjedzie.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-08-06, 10:12
Xumme napisał/a:

Omnibusy umysłowe kurwa.. conajmniej 4 ludzi do okoła ale nikt kurwa nie wpadnie na pomysł, zeby asekurwać jak widza, ze zaczyna skakać.. inna kwestia jest wyobraznia, każdy normalny czlowiek by pomyslał, ze moze sie tak stac i warto chociaż stac obok.. ja pierdole



Myślę, że normalnie myślący człowiek nie ma po co podchodzić do takiego szpeja, bo można mieć połamane odnóża tudzież żebra czy kręgosłup. Dla mnie to taki będzwał, który wyjeżdża po schodach czymś takim, nie zasługuje na żadną pomoc czy asekurację. Inaczej mówiąc, chuj z nim.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-08-06, 13:10
A obok po trawce wjechał by no problemo.
Zgłoś
Avatar
DonKutassinio 2020-08-06, 15:47
kładziarze na całym świecie są tak samo pojebani.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie