18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Ośrodek propagandy lewackiej napisał/a:

Pobicie dwojga nastolatków przy stawie na Stogach

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich zamieścił na Twitterze nagranie z pobicia, do jakiego doszło w Gdańsku wraz z opisem zdarzenia: - "Wypierdalać do siebie na Ukrainę!" - wrzeszczeli agresorzy. - Potem zaczęli bić. Za to, że młodzi ludzie byli pełni radości, że trafili do bezpiecznego kraju, gdzie czeka ich może lepsza przyszłość... za to, że mówili po ukraińsku.




źródło: tv.trojmiasto.pl/Pobicie-dwojga-nastolatkow-przy-stawie-na-Stogach-07-...
Zgłoś
Avatar
DarioLee 2023-09-10, 13:08 69
Biedni Ukraińcy i okropni Polacy a
za parę dni będzie odwrotna sytuacja i tak w kółko .
Patusy zawsze sie znajdą czy u nas czy gdziekolwiek w świecie . I chuj im wszystkim w dupe .
Zgłoś
Avatar
kinio7777 2023-09-10, 13:10 29
Płakać nie będę.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2023-09-10, 13:14 15
DarioLee napisał/a:

Patusy zawsze sie znajdą czy u nas czy gdziekolwiek w świecie


Ostatnio widziałem w telewizji młodego, ruskiego pilota który zdezerterował z kacapskiej armii bo nie chciał brać udziału w tym gównie putina. Jakiś mały płomyk nadziei w tych pojebanych czasach na tym pojebanym świecie.
Zgłoś
Avatar
borsuk18 2023-09-10, 13:17 49
Uff już myslałem, że to ukraińcy pobili Polaków, a tak to nic ważnego się nie stało. Scrolujemy dalej
Zgłoś
Avatar
ruskietopodludzietfuu 2023-09-10, 13:20 28
za słabo za słabo , to trzeba tak napierdalać że im do łba nie przyjdzie tu przyjezdzać do stodoł zaganiać i palić
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2023-09-10, 13:32 29
Cytat:

Pobicie 2 ukraińców przez Polaków


No i w czym problem?
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2023-09-10, 13:35 36
Mam nadzieję że w końcu zaczną wypierdalać cały ten ukraiński Syf. Szczam , Sram i kicham na nich.
Zgłoś
Avatar
kirkor1245 2023-09-10, 14:31 5
A mogli ich zabić.. czuję niedosyt
Zgłoś
Avatar
ErwinR 2023-09-10, 14:54 14
Jebać ukraińców i jebanych ukrofili

VeIture napisał/a:

Jak dla ciebie to dam ci zniżkę dla stałego klienta i wystarczy 1x



Taka promocja ile nóg
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-09-10, 15:20 6
Skurwiałe prawicowe bydło... Wstyd przez takich być Polakiem.
Zgłoś
Avatar
35i 2023-09-10, 15:36 3
Jak zwykle, afera o jakiś fragment wyrwany z kontekstu.
Zgłoś
Avatar
chceszczynie 2023-09-10, 15:58 22
w chuju mam ich narodowość, za takie coś powinni ostro dojechać tych gruzinów!

a tak powaznie, śmiało zakładam, że jak ukraińcy pobiją polaków, to nawet nie wiadomo, czy to byli ukraińcy, bo pewnie ktoś się podszywał i sprawa niewyjaśniona.

jak polacy pobiją ukraińców, to zaraz poznamy ich dane osobowe, wyznawaną religię, poglądy polityczne oraz które wrzutki mentzena ostatnio plusowali na fejsie.

do tego małe śmiecie z wyborczej i innych ubeckich instytucji jak ten ośrodek monitorowania zaraz przyjdą robić kampanię anty-prawicową na wszystkich możliwych portalach z sadolem włącznie.

sam mam przyjaciela, ukraińca, jeszcze z kolorowych lat 90. wielki kafar po odsiadkach w ukr więzieniach, a w środku artysta i bardzo mądry człowiek.
nie raz widziałem jak komuś wpierdolił i nigdy nie przyszło nawet do głowy jakieś nacjololo, ale teraz, kiedy widze ile kurew z wyborczej/popisów włącza się w te akcje robiąc na nich antypolską politykę, to zauważam, że moje poglądy zaczynają się radykalizować.

ciekawe czy właśnie o to tym ubeckim świniom chodzi

Zgłoś
Avatar
Majles 2023-09-10, 16:10 5
trojmiasto.pl/wiadomosci/Atak-na-ukrainskiego-kierowce-Ubera-Policja-m... Kolejna polaczkowata cipa. Te tępe patusy konfederacyjne są niesamowicie głupi a najlepsze jest to że cwel ma teraz spore kłopoty.
Zgłoś
Avatar
merak 2023-09-10, 16:30 5
To byli Gruzini
Zgłoś