18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Pobicie nastolatka pod klubem
Venoom • 2017-03-19, 12:09
Malutka bijatyka przed jednym z klubów w małym mieście :-D


Co...........nt
2017-03-23, 00:00
SpijaczWymiotów A tak szczerze... Czesto patrzyłeś w domku rodzinnym jak stary nak***ia matke do nieprzytomnosci? Czules wtedy zagrozenie i nak***iales razem z nim co? Ale tak szczerze... Najpierw nak***ial Ciebie a potem chcial zebys patrzyl jak nak***ia stara.... Mozesz nam smialo powiedziec jak to bylo...

2017-03-23, 21:54
Śmieszą mnie teorie ze za długi itp Teraz malolaty ida cała klasą na dyskoteke i do tego 2 piwa i czuja sie ważni. Sam bym im wpie**olil chetnie.

2017-03-24, 01:31
nano50 napisał/a:



Skąd się tacy ludzie biorą...

Raczej powinieneś wyjechać do Brazylii.



Miejmy nadzieję, ze kiedyś dożyjesz sytuacji gdzie typek cię napada (dla kasy, porachunku - powód nie ważny) o będzie posiadał kosę jednak tobie przypadkiem uda się go jakoś pokonać (będziesz z żoną i dzieckiem). Koleś leży na glebie, i dzieciak podbiega do niego, no co się może stać przecież leży nie stanowi zagrożenia. A tu psikus, w ułamku sekundy widzisz, że z małego tryska krew a on sp***ala dlatego, że mendy nie dojechałeś. Szkoda mi tylko twojej żony i dziecka wtedy z uwagi, ze jesteś taki "honorowy" po nie biłeś leżącego, nie zając sobie sprawy i powagi z zagrożenia jakie taka osoba może stanowić. Jak do tego dojdzie wrzuć resztki swego dzieciaka na harda, będę miał beke chociaż.

2017-03-24, 07:58
Naprawdę powinieneś pojechać do Brazylii. Co za debil. :amused:

2017-03-30, 04:20
nano50 napisał/a:

Naprawdę powinieneś pojechać do Brazylii. Co za debil. :amused:


Debil? Nie znasz definicji słów a ich używasz. Brak jakiegokolwiek kontrargumentu w stosunku o mojej wypowiedzi. Przykro mi ale z zawodówką nie rozmawiam.

2019-08-17, 12:48
Tylko frajer i cwe* kopie po głowie leżącego,który nic w życiu nie osiągnął,bez ambicji i honoru.Nie stanie do równej bójki bo już ma pełno w gaciach,zwieracze wysłały mu sms że już ma obraną dupę na myśl dostania ryju dostanie.Więc broni się jak tylko może żeby nie stanąć do solówki.