18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (20) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Pobicie nastolatka pod klubem
Venoom • 2017-03-19, 12:09
Malutka bijatyka przed jednym z klubów w małym mieście :-D


2017-03-20, 08:30
Uzupełniam, pominięte przez media, informacje na temat uczestników zajścia:

Rasa: biała
Wyznanie: wielka polska katolicka

2017-03-20, 08:48
Up: Brian tłumaczy twoje niedoj***nie mózgowe.

2017-03-20, 09:26
Adrian92 napisał/a:

Pewnie za nic nie dostał. Wolę załatwić sprawę po męsku a nie tak jak większość społeczeństwa przez internet. Tak wiem, przez p*zdeuszy zostane nazywany bydłem i podludziem. To takie typowe, dla ciot w internecie. Ja tylko się śmieje. Zdaje sobie sprawę, ze sadol to juz tylko sadol z nazwy(poza hardem) ale mam wrażenie, ze na tej stronie z miesiąca na miesiac jest coraz więcej ciot :)

Od razu mówię, że nie chodzę po mieście, po klubach i nie zaczepiam ludzi, nie cwaniakuje. Jestem przeciwny w biciu ludzi za nic. Ale są takie sytuacje gdzie po prostu trzeba sobie dac po mordzie, są sytuacje kiedy trzeba komuś wpie**olić.
Nie znacie sytuacji a do lamentowania pierwsi, niczym stare baby.




Ciotę to widzę jedną tutaj. A przynajmniej idiotę niepotrafiącego czytać ze zrozumieniem.
Nikt samej bójki tutaj nie demonizuje. Ani nawet 1 komentarz. A jak już jesteś taki obeznany to powinieneś zauważyć różnicę w daniu sobie po mordzie od kopania leżącego po głowę, w skroń i skakania po jego czasce w celu zabicia.

:idzwch*j:

2017-03-20, 10:57
Nie znacie debile zasad ulicznych walek to sie nie odzywajcie.

jak dałn ci kozakuje to walisz go z luja w łep i on pada, a potem sie dobija i ucieczka
a czemu tak?

bo gnuj wstanie jak sie odsuniesz, wyciągnie kozik albo co i zaatakuje ciebie i rodzine

chyba wyjaśniłem jasno

Ma...........gw
2017-03-20, 11:09
żułw napisał/a:

Nie znacie debile zasad ulicznych walek to sie nie odzywajcie.



Wściekły Wężu, to ty?

2017-03-20, 11:12
I spokojnie sprawcy odjechali sobie samochodem.

2017-03-20, 11:26
Leżącego można kopać tylko kiedy nie chce oddać portfela!!! Pamiętajcie.

2017-03-20, 11:38
Niema zasad na ulicy albo jesteś uczciwy i dymany albo sie niepie**olisz w tańcu

2017-03-20, 12:59
Up. widze że patologia z pod tej samej budki z piwem jest też na sadolu.

2017-03-20, 13:15
sp***olone genetycznie scierwo :psycho: :psycho: :psycho: :psycho:

2017-03-20, 14:15
Moje miasto takie piekne!

2017-03-20, 17:25
Ale incepcja. Odpalając ten filmik w TV jednocześnie to puścili z tym, że dali cenzure :D

2017-03-20, 18:15
WPN...Warszawo Prowincja Nadchodzi :)

2017-03-21, 03:07
krisman1981 napisał/a:

tylko śmieć debil i pustak kopie leżącego



Kiedyś to napisałem i napiszę jeszcze raz: jak ktoś robi spinę to napie**alasz typa tak długo aż się nie zapluje krwią. Nieważne czy leży na glebie - tak długo będę lał aż przestanie stanowić dla mnie zagrożenie i dla bliskich mi osób.
Problemem nie jest paść na glebę i udawać "poszkodowanego" ale taki osobnik wstanie jak nie będziesz się spodziewał i ci wyk***i tak, że obudzisz się w szpitalu po roku czasu bo okaże się, ze śpiączke miałeś bo wyk***iłeś o krawężnik głową. Pomijam fakt, że taka osoba może ci jebnąć kosą u będziesz zbierał flaki z ulicy.
Ja pie**olę wszędzie sadole "fair play", to nie turnieje sztuk walki gdzie są zasady tylko ulica, chcesz zasady zagraj sobie w tekkena...

2017-03-21, 18:25
SpijaczWymiotów napisał/a:



Kiedyś to napisałem i napiszę jeszcze raz: jak ktoś robi spinę to napie**alasz typa tak długo aż się nie zapluje krwią. Nieważne czy leży na glebie - tak długo będę lał aż przestanie stanowić dla mnie zagrożenie i dla bliskich mi osób.
Problemem nie jest paść na glebę i udawać "poszkodowanego" ale taki osobnik wstanie jak nie będziesz się spodziewał i ci wyk***i tak, że obudzisz się w szpitalu po roku czasu bo okaże się, ze śpiączke miałeś bo wyk***iłeś o krawężnik głową. Pomijam fakt, że taka osoba może ci jebnąć kosą u będziesz zbierał flaki z ulicy.
Ja pie**olę wszędzie sadole "fair play", to nie turnieje sztuk walki gdzie są zasady tylko ulica, chcesz zasady zagraj sobie w tekkena...



Skąd się tacy ludzie biorą...

Raczej powinieneś wyjechać do Brazylii.