18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Pobicie nastolatka pod klubem
Venoom • 2017-03-19, 12:09
Malutka bijatyka przed jednym z klubów w małym mieście :-D


kr...........81
2017-03-19, 12:51
tylko śmieć debil i pustak kopie leżącego

2017-03-19, 13:29
Bydło, które nie rokuje, powinno lecieć do utylizacji.

2017-03-19, 13:38
Nigdy tego nie zrozumiem. Wiesz, że zaraz dostaniesz wpie**ol i nawet nie próbujesz się bronić tylko zwijasz się i czekasz na koniec.

2017-03-19, 14:17
Tego ch*ja w niebieskim miszelinku wysłać do brazylijskiego więzienia z etykietą gwałciciela nieletnich. Nie zapominając o paru kamerkach.

2017-03-19, 15:09
Typ w czarnym prowadzi ofiare do typa w niebieskim. Ofiara idzie świadomie a dostając po ryju nie próbuje się bronić ani uciekać. Czyli wygląda na to że ofiara nie dostała za nic. Obstawiam że miał problemy ze spłatą długów albo nie rozliczył się na czas za towar. Wierzcie mi, jestę ekspertę.
Tak to jest jak małolaci chcą się robić na gangsterów.

2017-03-19, 16:20
Ten, który dostał podobno kilka dni wcześniej w kolegami skatował jakiegoś gościa. Jakby kogoś interesowało to niżej daję linka do lokalnego portalu informacyjnego.

http://plonskwsieci pl/na-sygnale/1209-bestialski-atak-na-mlodego-chlopaka-policja-nie-mamy-zgloszenia-o-pobiciu

Usuńcie spację i wstawcie kropkę bo nie mogę wrzucić linka.

2017-03-19, 16:57
Ewidentnie wiedział co go czeka, ten w czarnym nawet kultura - ten w niebieskim dał się ponieść swojej głupocie.

2017-03-19, 22:44
Na 4 pierwsze kopy 3 były niecelne. To ci kurvva karateka leżącego trafić nie może ;-)

2017-03-19, 22:55
Było dziś w TV. Ten bity nie chciał wzywać karetki, ani policji, więc jak dla mnie spoko. Skoro lubią to niech robią te swoje małpie figle.

2017-03-19, 23:03
niebieski z kolegami odjechał i nagle koledzy skopanego tłumnie ruszyli mu na pomoc.

a ch*j z takimi kolegami

2017-03-19, 23:50
krisman1981 napisał/a:

tylko śmieć debil i pustak kopie leżącego


w tym przypadku tak ale nie w każdym

2017-03-20, 01:49
Pewnie za nic nie dostał. Wolę załatwić sprawę po męsku a nie tak jak większość społeczeństwa przez internet. Tak wiem, przez p*zdeuszy zostane nazywany bydłem i podludziem. To takie typowe, dla ciot w internecie. Ja tylko się śmieje. Zdaje sobie sprawę, ze sadol to juz tylko sadol z nazwy(poza hardem) ale mam wrażenie, ze na tej stronie z miesiąca na miesiac jest coraz więcej ciot :)

Od razu mówię, że nie chodzę po mieście, po klubach i nie zaczepiam ludzi, nie cwaniakuje. Jestem przeciwny w biciu ludzi za nic. Ale są takie sytuacje gdzie po prostu trzeba sobie dac po mordzie, są sytuacje kiedy trzeba komuś wpie**olić.
Nie znacie sytuacji a do lamentowania pierwsi, niczym stare baby.

2017-03-20, 02:26
Miałem podobnie tylko było ich kilku i dostałem wpie**ol za mój klub do którego kiedyś nalezalem. Teraz już pie**ole takie zabawy, a problemy z głową zaczynają wychodzić dopiero po latach, pozdrawiam wszystkich wariatów którzy poszli po rozum. Nigdy nie jest za późno

2017-03-20, 05:47
co za burak z wielkiej wiochy takie cos wrzuca

pewnie wielki :D