18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Witamy w wolnej europie czy innym bagnie. No i proszę, to się dzieje. Pojechali zarobić, a jedyne co mogą teraz zarobić to w łeb za pochodzenie. U nas też czasem napierdalają ruskich i innych no ale wiadomo. Jak ktoś naszego ruszy to jesteśmy bardziej wściekli.



Macie jeszcze jakieś materiały tego typu? Mam ochotę prześledzić ten proceder na własną rękę i wypisać wam jak to na serio wygląda. Poza tym podpytam znajomych z UK jak to jest z nimi.

Jak macie to w dupie to wiecie gdzie wyjebać
Zgłoś
Avatar
skala09 2015-05-15, 17:38 5
co wy pierdolicie, mieszkam w angli i nigdy nie bylem swiadkiem zadnych anty polskich sytuacji, a najwiecej maja do powiedzenia ci co tu nigdy nie byli, a te wszystkie polskie propagandowe media piora wam banie
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-05-15, 18:45
Antalor napisał/a:

A twoich postów nie planuję czytać, dosyć gówna na jeden dzień.



To skończ planować a zacznij działać. W tym akurat przypadku będzie to akurat zaniechanie pewnego działania. Proste, nie?
Zgłoś
Avatar
K................l 2015-05-15, 18:55 1
a co sie dziwić, POLAK gdzieś wyjedzie to już jak RUMUN, CYGAN!!! ... jakis czas temu była masa filmików polzaka za granicą ... buraki i brudasy z wioski
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-05-15, 19:22 5
Chcecie mi powiedzieć że jakiś koleś obnoszący się z niemiecką albo rosyjską flagą nie dostał by wpierdol w Polsce?
Zgłoś
Avatar
pakozi 2015-05-15, 19:28
Pobito Polaka i sprawa ucichła, ale jakby pobito brudasa to by międzynarodowa afera była. Poza tym dziwne, że nikogo nie znaleźli, Londyn jest jednym z najbardziej monitorowanych miast na świecie.
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-05-15, 19:34 3
mitrus80 napisał/a:

Chcecie mi powiedzieć że jakiś koleś obnoszący się z niemiecką albo rosyjską flagą nie dostał by wpierdol w Polsce?



Pierwszego dnia by dostał, gdyby tylko zajechał do "ciemnej" dzielnicy. O to samo mi chodziło.
Zgłoś
Avatar
imbryg 2015-05-15, 19:35
nie jest u siebie. najebanym byłbym wstanie wjebać jakiemuś brudasowi za sam brud a co dopiero za flage ciapaklandu
Zgłoś
Avatar
paka2000 2015-05-15, 19:36 1
Szkoda, że tacy wojowniczy nie byli podczas II WŚ podczas nalotów. Wtedy to włazili nam w dupę, oj włazili...
Zgłoś
Avatar
NiedźwiedzioGłowy 2015-05-15, 19:38 1
Jesteś u siebie, napierdalasz kogo chcesz - tyle w temacie. My tu nie chcemy ciapaków, w uk nie chcą nas, u ciapaków nie chcą chinoli i tak to się kręci. Dlatego jazda za chlebem jest fajna w jednym wypadku - zarobić, wrócić i tu budować, głosować rozsądnie, walczyć z władzą o dobre przepisy, warunki i lepsze jutro, jak trzeba wyjść na ulicę i rozpierdolić. Ale łatwiej uciec, zawsze.
Zgłoś
Avatar
Falcao 2015-05-15, 19:44 2
tak to jest jak się mieszka w jakichś chatach z councilu czy ciapackich dzielnicach. Ja do UK wyjechałem 3 lata temu niejako z przymusu , uczę się języka w sumie z każdym miesiącem gadam coraz lepiej. Robotę mam całkiem lekką kasa wystarczająca okolo 1450-1600 na łape. Problemów z Angolami nie miałem nigdy , chodzę na imprezy, siłownie znam ich tam sporo i wszyscy są mili. Wiadomo w robocie faworyzują swoich ale i tak większy szacunek od nich dostaję niż od polskich biznesmanów.
Zgłoś
Avatar
cyslaw 2015-05-15, 19:54 4
Mi tam jeszcze nikt nigdy nie najebał za Polską flagę ani jak mówię po polsku. Przeciwnie, jak przyczepię 2 maja flagę do auta to ludzie jeszcze się uśmiechają. Może dlatego, że mieszkam w Polsce i nie pcham się tam gdzie mnie nie chcą.
Zgłoś
Avatar
pelepele 2015-05-15, 20:42 2
crankshaft napisał/a:



Mamy. W dupie. Mieszka wśród meneli, dostał wpierdol. No dziwne strasznie. W takich dzielnicach dzień w dzień ktoś obrywa. A tu masz, Polaka bijo, obrażajo. Cieć na skuterze, w nieswoim kraju i tak musi być wyjątkowy i nietykalny. Już kurwa leci Dywizjon 303 na odsiecz.



Jesteś debilem i tyle, plebs umysłowy wierzący ślepo w obietnice donalda.
Zgłoś
Avatar
Polemon 2015-05-15, 21:00
Albo mam deja vu albo to już było łącznie z najlepszym komentarzem.
Zgłoś
Avatar
Fukuoka 2015-05-15, 21:01
a kogo ten news obchodzi. Dostał wpierdziel i koniec widocznie sie należało!
Zgłoś
Avatar
S4ndal 2015-05-15, 21:22 2
Widze w TV sie zaczela nagonka na polakow na obczyznie. Jeden program mowi o tym jak to polakow nie lubia ( mimo , ze na 100 osob ktore oni znajda , ja potrafie znalezc 1000 ktoresie ceisza z tego , ze polacy wyjechali na wyspy) to teraz jeden idiota pobiy w szemranej dzielnicy.

Widac TV na sile proboje namalowac obraz zachodu jako kraju nieprzyjaznego polakom, a wschod tym badziej.
I co zostanie ? praca za max 2500-3000 zl
A nazeczona pana z psl w wieku 24 * tysi na reke.

Jestem za granica i znam ludzi , ktorzy nie lubia polakow jak i takich ktorzy lubia ( a wrecz kochaja, polskie kobiety)
Mam sporo znajomych co ma juz w rodzinie polaka.Najczesciej osoby ktore maja cos przeciw nam to osoby ktore pol albo cale zycie spedzili na socjalu.I nagle ktos im w Tv powiedzial, ze to wina polakow.

W iralndii ostatnio wprowadzili podatek od wody i wiecie kto najeiwecej protestowal na ulicach ? Nie osoby , ktore pracuja , bo one nie mialy czasu. Ale wlasni eludzie siedzacy cale zycie na socjalu , ktorzy i tak tego placic nie beda bo panstwo im zaplaci.

Przy okazji chcialbym obalic mit polaka na zmywaku. Jest wielu polakow na wyspach w roznych branzach, na roznych stanowiskach. Znam ludzi pracujacych jako sprzatacze ze minimalna stawke, ale znam tez duzo informatykow , ktorzy np zarabiaja 80 tys eruo na rok.
Wiec pierdolenie , ze za granice wyjechaly same buce na zmywak sie ma nijak do rzeczywistosci.

Buce na zmywaku nakrecaja filmy , na podstawie ktorych potem tak chetnie wszystkich na wyspach oceniacie.

Zreszta po co sie poce piszac to , skoro i tak 90 % uwierzy TV ktora mowi , ze za granica nam tak bardzo zle, ze coraz wiecej ludzi wyjezdza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie