18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Witamy w wolnej europie czy innym bagnie. No i proszę, to się dzieje. Pojechali zarobić, a jedyne co mogą teraz zarobić to w łeb za pochodzenie. U nas też czasem napierdalają ruskich i innych no ale wiadomo. Jak ktoś naszego ruszy to jesteśmy bardziej wściekli.



Macie jeszcze jakieś materiały tego typu? Mam ochotę prześledzić ten proceder na własną rękę i wypisać wam jak to na serio wygląda. Poza tym podpytam znajomych z UK jak to jest z nimi.

Jak macie to w dupie to wiecie gdzie wyjebać
Zgłoś
Avatar
K................3 2015-05-15, 13:57
Z tego co mi wiadomo od znajomego to w szkocji jest ok. Tylko mówi że lepiej jak polak od polaka jak najdalej bo jak się spotkają najebią w trzy dupy i albo się pobiją albo będą drzeć mordę na cały pab, oczywiście nie generalizował wszystkich Polaków. I taka anegdotkę ni opowiedział jak rozpoznać pijanego szkota od polaka? Pijany szkot będzie siedział cicho .
Zgłoś
Avatar
wuskai 2015-05-15, 14:00 15
Polaków zawsze traktowano jak bydło a nasz rząd jeszcze europejskiej hołocie w dupe wchodzi. Wystarczy wspomnieć jak angole naszych żołnierzy sprzedali w 1943 r. ruskim. Przez co musieli się po wojnie ukrywać (żołnierze wyklęci) ostatniego dopadli w 1963 r. i obcieli mu głowę. Inny przykład w 1945 r. na paradę zwycięstwa aliantów zaproszono wszystkie państwa i narodowości walczące po ich stronie oprócz polaków, dlaczego ? żeby nie drażnić stalina. Tak jak teraz pierdolą że tylko polacy po zasiłki przyjeżdżają, a kto ich gospodarkę nakręca ? Latające świnie, czy co ?
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-05-15, 14:09 94
Wyrzykowsky napisał/a:

Macie jeszcze jakieś materiały tego typu?



Mamy. W dupie. Mieszka wśród meneli, dostał wpierdol. No dziwne strasznie. W takich dzielnicach dzień w dzień ktoś obrywa. A tu masz, Polaka bijo, obrażajo. Cieć na skuterze, w nieswoim kraju i tak musi być wyjątkowy i nietykalny. Już kurwa leci Dywizjon 303 na odsiecz.
Zgłoś
Avatar
kubson123 2015-05-15, 14:10 4
Nie od dziś wiadomo że w Angil panuja nastroje anty polskie. Ludzie jak wy byście się czuli, jak do nas przyjechało by tylu obcokrajowców w postaci tanszej siły roboczej, i podpiepszali naszym prace i nie tylko, bo wiadomo ludzie są rózni. Frustracja na trzeźwo, przeradza się w agresję po pijaku, takie moje zdanie.
Zgłoś
Avatar
lorddiod 2015-05-15, 14:11 12
w UK policja nie robi nic. Możesz normalnie prowadzić burdle i plantacja trawy i wywiesić szyld przed domem że ku*wy i trawa a psy nic nie zrobią. nic.
Już byłem raz zgłaszać sprawe kradzieży. kilka tygodni i nic. JAk sam zacząłem drążyć temat i zrobyłem CCTV i namierzyłem gdzie gnój mieszka(polak oczywiście) podałem policji dane i nagrania. i nadal nic. nosz ku*wa mać. powiedzieli mi że nie mają podstaw do zatrzymania bo tak i chój i herbatkę sobie zapażyli. Noto zapłaciłem pewnym ludziom by gnokjowi wpadli z drzwiami do mieszkania, wpier*olili i zaprowadziliśmy go na policje. dopiero wtedy cokolwiek zrobili.

JA nie wiem jakim cudem to UK jeszcze funkcjonuje...
Zgłoś
Avatar
K................3 2015-05-15, 14:16 6
kubson123 napisał/a:

Nie od dziś wiadomo że w Angil panuja nastroje anty polskie. Ludzie jak wy byście się czuli, jak do nas przyjechało by tylu obcokrajowców w postaci tanszej siły roboczej, i podpiepszali naszym prace i nie tylko, bo wiadomo ludzie są rózni. Frustracja na trzeźwo, przeradza się w agresję po pijaku, takie moje zdanie.



Zawsze tak będzie !! Ludzie to nazywa się nacjonalizm U nas gadają Polska dla polaków to i w angli dla anglików. No ale ciapciaków to tam mają na potęgę trzeba przyznać, i ich nie biją.
Zgłoś
Avatar
D................7 2015-05-15, 14:31
Widać wolą ciapaka niz cebulaka.
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-05-15, 14:39
KIERR3 napisał/a:



Zawsze tak będzie !! Ludzie to nazywa się nacjonalizm U nas gadają Polska dla polaków to i w angli dla anglików. No ale ciapciaków to tam mają na potęgę trzeba przyznać, i ich nie biją.



Biją. Tylko my o tym nie słyszymy. Inna sprawa, że te ciapaki jak mówisz są zdecydowanie bardziej zorganizowani a w robocie sumenni. Ciapak nie zachleje mordy na amen, ciapak jest o tej godzinie co trzeba. Itd...
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2015-05-15, 14:40 18
Wyobraźmy sobie taką sytuację, że to Polska jest pełna imigrantów, niektórzy obywatele mają tego dość i nagle któryś z tych imigrantów zaczyna paradować publicznie z flagą swojego kraju pochodzenia... Nosz kurwa nie wmówicie mi, że uszedłby 100 metrów bez wpierdolu, lub przynajmniej ostrych zaczepek... I nie pierdolcie mi tu, że to Polacy są jakoś bardzo poniżani, bo tak na serio to ten gość miał po prostu pecha i znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie.
A jeśli nawet to niestety sobie na taką opinię zapracowaliśmy, skoro wyjeżdża w sporej części patola (nie mówię że wszyscy, ale tak jest, po prostu tego nie widzimy), która nie potrafi sobie w cywilizowanym kraju poradzić... A weźmy pod uwagę jeszcze fakt, że media jeśli mają do wyboru pochwalić 100 imigrantów za jakieś wyjątkowe osiągnięcia, lub pocisnąć po jakimś jednym popierdoleńcu, który odstawił manianę, to wiadome którą opcję wybiorą, by się to lepiej sprzedało.
Zgłoś
Avatar
hejcior 2015-05-15, 14:47 16
Nie rozumiem na chuj takie obnoszenie się ze swoim pochodzeniem. Na chuj mu ta flaga była? Prowokował zjebów to dostał w łeb, i tak powinno być. Nie są kurwa u siebie a panoszą się prawie jak szmatłogłowi. Spuścić łeb i zapierdalać do pracy, nie podoba się to wracać do ojczyzny - tu jest zawsze miło i kolorowo. Jestem przekonany, że 80% rodaków w UK tak samo by zareagowała jak by przed ich rodzinnym domem w koziej wólce, defilował codziennie pajac z flagą ukraińską albo nigeryjską.
Zgłoś
Avatar
CbK 2015-05-15, 14:50 4
Nie dziwi mnie to i takich sytuacji będzie coraz więcej. Do Anglii wyjechali głównie ci, którzy nie potrafili sobie znaleźć pracy w Polsce - ludzie bez doświadczenia i często niespecjalnie pracowici (chociaż oczywiście, są też wyjątki). Poczuli się panami, bo przecież mają funty. Przy okazji zapomnieli, że są w tym kraju tylko gośćmi. Dlatego wcale nie dziwi mnie to, że Polaków w Angli traktuje się tak, jak u nas ukraińców, białorusinów, romów i czego tam jeszcze.
Zgłoś
Avatar
A................r 2015-05-15, 15:00 2
crankshaft napisał/a:



Mamy. W dupie.



Mało kogo obchodzi co ty i twój chłopak w dupie trzymacie,więc zachowaj to dla siebie.
Zresztą jakbyś zaczął wymieniać to pewnie by miejsca na serwerach sadola nie starczyło, biedny chomik napędzający to wszystko zdechłby z przemęczenia.

crankshaft napisał/a:



Biją. Tylko my o tym nie słyszymy. Inna sprawa, że te ciapaki jak mówisz są zdecydowanie bardziej zorganizowani a w robocie sumenni. Ciapak nie zachleje mordy na amen, ciapak jest o tej godzinie co trzeba. Itd...



Łoo kurna niezłe bajeczki, nawet spoty komora są bardziej zgodne z rzeczywistością.
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-05-15, 15:06 1
Kurwa, ty nawet nie czujesz, kiedy się stajesz żalosny? Prawada imbecylu? No i jak na 75 lat to całkiem zgrabnie wychodzisz na gimbusa, typowego kuca. I gdybyś cieciu miast podniecania się swoimi włoskami trochę poczytał, to byś kurwa dobrze wiedział, że ja jestem hetereoseksualny. Idź, mama wyszczotkuje kuca. Dziś piątek, to może i ten durny łeb umyje?
Zgłoś
Avatar
A................r 2015-05-15, 15:15 1
crankshaft napisał/a:

Kurwa, ty nawet nie czujesz, kiedy się stajesz żalosny? Prawada imbecylu? No i jak na 75 lat to całkiem zgrabnie wychodzisz na gimbusa, typowego kuca. I gdybyś cieciu miast podniecania się swoimi włoskami trochę poczytał, to byś kurwa dobrze wiedział, że ja jestem hetereoseksualny. Idź, mama wyszczotkuje kuca. Dziś piątek, to może i ten durny łeb umyje?



No,no twój post jest za to godny 40-sto latka

A twoich postów nie planuję czytać, dosyć gówna na jeden dzień.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie