18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Witamy w wolnej europie czy innym bagnie. No i proszę, to się dzieje. Pojechali zarobić, a jedyne co mogą teraz zarobić to w łeb za pochodzenie. U nas też czasem napierdalają ruskich i innych no ale wiadomo. Jak ktoś naszego ruszy to jesteśmy bardziej wściekli.



Macie jeszcze jakieś materiały tego typu? Mam ochotę prześledzić ten proceder na własną rękę i wypisać wam jak to na serio wygląda. Poza tym podpytam znajomych z UK jak to jest z nimi.

Jak macie to w dupie to wiecie gdzie wyjebać
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2015-05-15, 21:28
crankshaft napisał/a:



Mamy. W dupie. Mieszka wśród meneli, dostał wpierdol. No dziwne strasznie. W takich dzielnicach dzień w dzień ktoś obrywa. A tu masz, Polaka bijo, obrażajo. Cieć na skuterze, w nieswoim kraju i tak musi być wyjątkowy i nietykalny. Już kurwa leci Dywizjon 303 na odsiecz.



Lepiej bym tego nie ubrał w słowa. Dodam tylko że na takie ckliwe pierdolenie mogą się tylko nabrać dziennikarskie padliny lub autor tego tematu. Pozdrawiam. Piwo leci.
Zgłoś
Avatar
Sotonboy24 2015-05-16, 0:05
Taa jakby angol dostal wpierdol to by nic niebylo a ze polak to rasizm i wielkie halo. Mial flage z tylu na kasku i przez to go zbili. Ciekawe jak widzieli jak nadjezdzal ta flage. Moze to byl tylko janusz z kamerka na kasku i jezdzil dookola zeby nagrac jakas afere na jutuba
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-05-16, 0:09 1
lorddiod napisał/a:

w UK policja nie robi nic. Możesz normalnie prowadzić burdle i plantacja trawy i wywiesić szyld przed domem że ku*wy i trawa a psy nic nie zrobią. nic.
Już byłem raz zgłaszać sprawe kradzieży. kilka tygodni i nic. JAk sam zacząłem drążyć temat i zrobyłem CCTV i namierzyłem gdzie gnój mieszka(polak oczywiście) podałem policji dane i nagrania. i nadal nic. nosz ku*wa mać. powiedzieli mi że nie mają podstaw do zatrzymania bo tak i chój i herbatkę sobie zapażyli. Noto zapłaciłem pewnym ludziom by gnokjowi wpadli z drzwiami do mieszkania, wpier*olili i zaprowadziliśmy go na policje. dopiero wtedy cokolwiek zrobili.

JA nie wiem jakim cudem to UK jeszcze funkcjonuje...



Ty tego nie rozumiesz. Oni nie są przyzwyczajeni do takiej skali przestępczości. Jeszcze kilkanaście lat temu, jak nie było tam tylu ciapatych i Polaków, w UK była sielanka jak w Niemczech. Jak otworzono dla nas granice UE zachodnia Policja nie spodziewała się takiej fali bezczelnej przestępczości. Na terenie Niemiec też nie ma patroli Policji do dzisiaj, dlatego obserwują wzrost przestępczości. niestety głównie przy granicy z Polską.
Zgłoś
Avatar
M................i 2015-05-16, 0:21
Ja mieszkam w UK, ale nigdy mnie nikt nie pobił, pomimo, że zawsze noszę ze sobą flagę wielkiego IZRAELA. O dziwo nawet wszyscy mi się kłaniają, a beżowi mają ból dupy
Zgłoś
Avatar
mover 2015-05-16, 0:38
A ja take of siebie I zeby nie bylo, no o no hu mi chodI, no tacy ludzie, pierdolona rasa

Alez mi slownik spierdolil:) chcialem powiedziec, ze wszystko jest ok , tylko take Sir ma do siebie kazdy zyczacy nawzajem gowno. Jest to taking Sam kraj jak inny, a na kazdego pajaca znajdzie die pajacniejszy pajac. Jestesmy ludzmi, taka pierdolona rasa.

Nosz kurwa znowu mi slownik spierdolil...
Zgłoś
Avatar
evon 2015-05-16, 5:14
Marudzi ze dostal wpierdol, najgorsze jest to co mnie tak wkurwia w uk ze siedza jebancy cos sie stanie cos im nie pasuje narzekaja ciągle to im nie pasi nie tamto. kurwa jak sie nie podoba to wypierdalac stąd pierdolone cebulaki. Są złe strony tego kraju ale trzeba uszanowac to bo jestesmy tu gośćmi. Pewnie dostalal wpierdol za jezdzenie pierdolonym skuterem a nie za polska flage. jak chuj ze oni widzieli polska flage z tylu kasku jak mowil ze wybieglii mu na ulice. napewno polowali na niego juz od jakiegos czasu... Ofiare robi teraz z siebie mysli ze pieniadze dostanie pewnie za pobicie na ulicy... taaa. szkoda slow juz po prostu. Bylo chociaz trzeba dostać wpierdol jak facet a nie jak pizda krzyczec i jeszcze sie do tego przyznawac..
Zgłoś
Avatar
M................r 2015-05-16, 8:41
W UK anglik cie nie okradnie, rumun, rusek czy inne bydło. Za to polak jak najbardziej.
Zgłoś
Avatar
manriusz 2015-05-16, 19:39
Kurwa, dałem piwo przez pomyłkę.Spojrzałem tylko na logo z mokrofonu i wiadomo - onet.Jedyne prawdziwe źródło.Pajac zapomniał dodać że może przez ostatnie kilka tygodni cwaniakował nocami swoją motorynką.To kurestwo jest strasznie irytujące nocami.16 lat w Londynie i jeszcze nigdy osobiście się nie spotkałem z atakiem angoli na Polaka/Polaków.Afera na cały świat bo wpierdol dostał.Inna sprawa że z daleka od Polaków na obczyźnie trzeba się trzymać.
Zgłoś
Avatar
P................M 2015-05-17, 21:54
Jebany polaczek cebulaczek!!! Zachciało się roboty w UK na zmywaku? Trzeba sie liczyć z tym, że taki obcy dostanie oklep
Zgłoś