18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
PabloSkills 2023-08-01, 18:53
Nadaje się, nadaje. Zawsze można go przodem pościć po polu minowym.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-01, 19:19 1
Heliar napisał/a:

a żeby was jeszcze podkurwić, to na tyłach będzie pracował z resztą "mało przydatnego" towarzystwa.



Na początku tej ruskiej gówno-szopki, od zajebania było fotek tych "żołnierek" extra dupeczki, umalowane, nawet zegarki dobierały pod kolor moro.
Ale to tylko fotki jebanych kurwiszczaków z chaturbate.

Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-08-01, 19:36 2
On będzie negocjować z ruskimi. Wzięli kogoś o podobnym IQ
Zgłoś
Avatar
Angevil 2023-08-01, 20:57
Byście się zdziwili ile młodych 20+ ukrów siedzi na wakajkach teraz na przykład tu gdzie jestem .
Ale ich dziunie mają zostać.
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2023-08-01, 21:03
Już niedługo w Polsce.
Zgłoś
Avatar
antychryst333 2023-08-01, 21:59
pierdolony symulant
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-08-01, 22:36 3
motylekwbrzuchu napisał/a:

Tam zostali sami uchynięci. Gdyby był zdrowy, to już dawno spierdoliłby do Polski i popijał wódeczkę na koszt podatnika.



Weź się chłopie opanuj, bo ciągle z siebie debila robisz, choć widzę, że masz jakieś przejawy inteligencji. Wytłumaczę ci krótko i na temat: Ukraińcy w Polsce pracują, nie siedzą na socjalu jak polskie zjeby wspierane przez PiS. Powiem ci coś więcej: Ukraińcy przyjeżdżają do Polski na urlop po frontowych bojach, wiedziałeś? A później wiesz co robią? Jadą dalej na front i walczą za takich pewnych polskich głupków co pierdolą od rzeczy. A wiesz skąd wiem? Ano stąd, że mieszkam blisko granicy z Ukrainą i mam sporo znajomych, którzy jadą i walczą, później wracają i piją. Nie tylko Ukraińcy walczą, również Polacy, ale pewnie jeszcze tego nie wiesz, nie?
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-08-01, 22:42 4
Skura666 napisał/a:

Nie ma się co dziwić, wszyscy młodzi i zdrowi siedzą u nas, zostali im emeryci i niepełnosprawni.



Przestań pierdolić bezczelne kłamstwa ruska onuco, młodych i zdolnych do walki nie przepuszczają przez granicę. A nawet z tych, którzy przed wojną tu przyjechali zapierdalać na twoje 500+ i pieprzoną nędzną emeryturę, to wróciło do kraju kilkadziesiąt tysięcy.
Zgłoś
Avatar
jaras0303-16 2023-08-01, 23:21
Wróżę mu krótką karierę w jednostkach szturmowych lub jeszcze krótszą w saperskich
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-01, 23:57
darek1234 napisał/a:

Weź się chłopie opanuj, bo ciągle z siebie debila robisz, choć widzę, że masz jakieś przejawy inteligencji. Wytłumaczę ci krótko i na temat: Ukraińcy w Polsce pracują, nie siedzą na socjalu jak polskie zjeby wspierane przez PiS. Powiem ci coś więcej: Ukraińcy przyjeżdżają do Polski na urlop po frontowych bojach, wiedziałeś? A później wiesz co robią? Jadą dalej na front i walczą za takich pewnych polskich głupków co pierdolą od rzeczy. A wiesz skąd wiem? Ano stąd, że mieszkam blisko granicy z Ukrainą i mam sporo znajomych, którzy jadą i walczą, później wracają i piją. Nie tylko Ukraińcy walczą, również Polacy, ale pewnie jeszcze tego nie wiesz, nie?



To w nagrodę, że jesteś taki miły, coś ci opowiem: Przedwczoraj spacerowałem po mieście, miejsce niby nadal centrum, ale okolica słynna od zawsze ze srogiej patologii. Idzie rodzina; chłop, kobita i córka, wszyscy tak szczerze radośnie uśmiechnięci. Patrzą na coś, to ja też spojrzałem - na trawniku pod drzewem obok postoju taxi siedzi dwóch lumpów i leży nienaturalnie powyginana menelica. Leży wykręcona i próbuje się jakoś obrócić, ale jest tak napierdolona, że nie może. Rodzinka uśmiechnięta od uch do ucha zatrzymuje się, a kobita mówi do chłopa po rusku "patrz, tak jak u nas" (nie powtórzę, bo nie znam kacapskiego, ale zrozumiałem, że o to chodzi). Tak mnie ta scenka rozbawiła, że nawet nie powiedziałem im żeby wypierdalali do zaporoża.
Koniec.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-02, 0:25 9
Na Ukrainu już kaleczniaków biorą a u nas najebany Sasza i Artiom wożą pizdy po mieście albo 5 minut po otwarciu szaleją po galeriach handlowych.
Może oddajmy Ukrainu trochę ich obywateli co u nas siedzą i pierdzą w stołek?

Geraldinio napisał/a:

Przestań pierdolić bezczelne kłamstwa ruska onuco, młodych i zdolnych do walki nie przepuszczają przez granicę. A nawet z tych, którzy przed wojną tu przyjechali zapierdalać na twoje 500+ i pieprzoną nędzną emeryturę, to wróciło do kraju kilkadziesiąt tysięcy.



Mam ci wrzucić zdjęcia szoszonów co koło mnie wynajmują chatę? Tydzień temu 1 był zaprowadzić auto na Ukrainu i właśnie wrócił. 2 braci było na ślubie swojej siostry w czerwcu bo nawet pokazywali filmik jak na wiwat strzelali z jakiejś broni na weselu.
Może na twoją wiochę świat nie zagląda, ale w takiej na przykład Warszawie to możesz sobie zamówić busik na Ukrainu i z powrotem za nieduże pieniądze.
Skąd wiem? Jedna widlarka u mnie w robocie jakoś na wiosnę przez weekend przywiozła do PL pół rodziny z psami i kotami włącznie, a 2 miesiące później napierdalała wnioski o zapomogi bo przez to jeżdżenie na Ukrainu co chwilę straciła 500+ na 2 kaszojady. Za lepszą łapówkę to by przywiozła wszystkich, ale michy by nie starczyło

Widać, że chuj wiesz o sytuacji widlarzy w PL, a każdy kto śmie mieć trochę większe pojęcie to według ciebie onuca i ruski szpion. Takich idiotów nam w PL potrzeba.
Dla twojej wiadomości - przeciętna emerytura na Ukrainu wynosi 620 PLN więc jak uważasz, że dorzucenie do niej 1000 PLN nic nie zmienia to ja już nie mam pytań.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-02, 0:37 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

To w nagrodę, że jesteś taki miły, coś ci opowiem: Przedwczoraj spacerowałem po mieście, miejsce niby nadal centrum, ale okolica słynna od zawsze ze srogiej patologii. Idzie rodzina; chłop, kobita i córka, wszyscy tak szczerze radośnie uśmiechnięci. Patrzą na coś, to ja też spojrzałem - na trawniku pod drzewem obok postoju taxi siedzi dwóch lumpów i leży nienaturalnie powyginana menelica. Leży wykręcona i próbuje się jakoś obrócić, ale jest tak napierdolona, że nie może. Rodzinka uśmiechnięta od uch do ucha zatrzymuje się, a kobita mówi do chłopa po rusku "patrz, tak jak u nas" (nie powtórzę, bo nie znam kacapskiego, ale zrozumiałem, że o to chodzi). Tak mnie ta scenka rozbawiła, że nawet nie powiedziałem im żeby wypierdalali do zaporoża.
Koniec.


No i? Czego to ma dowodzić? Że jesteśmy tacy sami menele jak Ukraińcy. To chciałeś powiedzieć, prawda?

Bul_od_bytu napisał/a:

Na Ukrainu już kaleczniaków biorą a u nas najebany Sasza i Artiom wożą pizdy po mieście albo 5 minut po otwarciu szaleją po galeriach handlowych.
Może oddajmy Ukrainu trochę ich obywateli co u nas siedzą i pierdzą w stołek?
Mam ci wrzucić zdjęcia szoszonów co koło mnie wynajmują chatę? Tydzień temu 1 był zaprowadzić auto na Ukrainu i właśnie wrócił. 2 braci było na ślubie swojej siostry w czerwcu bo nawet pokazywali filmik jak na wiwat strzelali z jakiejś broni na weselu.
Może na twoją wiochę świat nie zagląda, ale w takiej na przykład Warszawie to możesz sobie zamówić busik na Ukrainu i z powrotem za nieduże pieniądze


Następny się pruje dla zasady, żeby się dojebać. No i co z tego, że jeżdzą? Skoro pracują to chuj ci do tego co robią w czasie wolnym i na co wydają kasę. Zazdrościsz im, czy jak? Idź do roboty to będziesz sobie jeździł i wtedy też chuj komu do tego.

Bul_od_bytu napisał/a:

Skąd wiem? Jedna widlarka u mnie w robocie jakoś na wiosnę przez weekend przywiozła do PL pół rodziny z psami i kotami włącznie, a 2 miesiące później napierdalała wnioski o zapomogi bo przez to jeżdżenie na Ukrainu co chwilę straciła 500+ na 2 kaszojady. Za lepszą łapówkę to by przywiozła wszystkich, ale michy by nie starczyło


O, patrzcie, to jednak zabierają im 500+, a tydzień temu sadolowi patopatrioci zarzekali się, że Ukraińcy przyjeżdżają tylko się pokazać, a za 500+ wygodnie żyją na Ukrainie. To gdzie jest prawda?
Zgłoś
Avatar
sadolek91 2023-08-02, 0:48 1
dracov6664 napisał/a:

Już niedługo w Polsce.



już nie długo w twojej ruskie dupie !

Kriski napisał/a:

Te głupie Ukry twierdzą że szkolą 2000 (dwa tysiące) komandosów.



oo sabaki ruskie się odezwały ptfuuu na was
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-02, 4:39 1
0dbytBiskupa napisał/a:

No i? Czego to ma dowodzić? Że jesteśmy tacy sami menele jak Ukraińcy. To chciałeś powiedzieć, prawda?
Następny się pruje dla zasady, żeby się dojebać. No i co z tego, że jeżdzą? Skoro pracują to chuj ci do tego co robią w czasie wolnym i na co wydają kasę. Zazdrościsz im, czy jak? Idź do roboty to będziesz sobie jeździł i wtedy też chuj komu do tego.
O, patrzcie, to jednak zabierają im 500+, a tydzień temu sadolowi patopatrioci zarzekali się, że Ukraińcy przyjeżdżają tylko się pokazać, a za 500+ wygodnie żyją na Ukrainie. To gdzie jest prawda?



Chyba jesteś za głupi żeby próbować ci pewne rzeczy tłumaczyć. Nie martw się, jest was kilkanaście milionów
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2023-08-02, 5:12
tutuaj nie banują za niepoprawne wyrażanie się o wschodnich braciach? Jebać wykop i biauka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie