18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
KochamAdminów 2023-08-02, 8:09 3
darek1234 napisał/a:

Weź się chłopie opanuj, bo ciągle z siebie debila robisz, choć widzę, że masz jakieś przejawy inteligencji. Wytłumaczę ci krótko i na temat: Ukraińcy w Polsce pracują, nie siedzą na socjalu jak polskie zjeby wspierane przez PiS. Powiem ci coś więcej: Ukraińcy przyjeżdżają do Polski na urlop po frontowych bojach, wiedziałeś? A później wiesz co robią? Jadą dalej na front i walczą za takich pewnych polskich głupków co pierdolą od rzeczy. A wiesz skąd wiem? Ano stąd, że mieszkam blisko granicy z Ukrainą i mam sporo znajomych, którzy jadą i walczą, później wracają i piją. Nie tylko Ukraińcy walczą, również Polacy, ale pewnie jeszcze tego nie wiesz, nie?



Typie ale jesteś oderwany od rzeczywistości

Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2023-08-02, 11:46
Sweterek w odpowiednie kolorki, będzie z niego gieroj.
Zgłoś
Avatar
Kulabambula 2023-08-02, 11:58
Niech zdychają
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-02, 12:11
0dbytBiskupa napisał/a:

No i? Czego to ma dowodzić? Że jesteśmy tacy sami menele jak Ukraińcy. To chciałeś powiedzieć, prawda?



Dokładnie tak
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-08-02, 12:12 1
Bul_od_bytu napisał/a:

(...)
Mam ci wrzucić zdjęcia szoszonów co koło mnie wynajmują chatę? Tydzień temu 1 był zaprowadzić auto na Ukrainu i właśnie wrócił. 2 braci było na ślubie swojej siostry w czerwcu bo nawet pokazywali filmik jak na wiwat strzelali z jakiejś broni na weselu.
Może na twoją wiochę świat nie zagląda, ale w takiej na przykład Warszawie to możesz sobie zamówić busik na Ukrainu i z powrotem za nieduże pieniądze.
(..)



"na Ukrainu" - ŻADEN Polak tak nie pisze, więc się oficjalnie ujawniłeś onuco.
Zakładając nawet, że to prawda, (co jest nieprawdopodobne, bo wszyscy rosjanie to zafajdani kłamcy) to pojedyncze przypadki nie mają wpływu na globalne statystyki.
Nie wiem czy zrozumiałeś to zdanie, wasze translate może sobie nie poradzić z tłumaczeniem albo ograniczenia intelektualne Cię ograniczają, ale mam na to wywalone.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-02, 12:29
Geraldinio napisał/a:

"na Ukrainu" - ŻADEN Polak tak nie pisze



W sumie racja. Napisać to dużą literą to niewybaczalny błąd. Jedyna poprawna forma pisana dużą to "UPAdlina".
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-02, 12:35
Geraldinio napisał/a:

"na Ukrainu" - ŻADEN Polak tak nie pisze, więc się oficjalnie ujawniłeś onuco.
Zakładając nawet, że to prawda, (co jest nieprawdopodobne, bo wszyscy rosjanie to zafajdani kłamcy) to pojedyncze przypadki nie mają wpływu na globalne statystyki.
Nie wiem czy zrozumiałeś to zdanie, wasze translate może sobie nie poradzić z tłumaczeniem albo ograniczenia intelektualne Cię ograniczają, ale mam na to wywalone.



Leczenie na NFZ to najlepsze co ci zostało. Polecam specjalistów z łódzkiego pogotowia
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-02, 12:39 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

Dokładnie tak


Czyli ty jednak nie jesteś Polakiem?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-02, 12:52 1
0dbytBiskupa napisał/a:

Czyli ty naprawdę nie jesteś Polakiem, Geraldino ma rację.



To wy nie jesteście Polakami. Każdy prawdziwy Polak nienawidzi ruskiego ścierwa, a wy im ciągniecie druta. Ty jesteś po prostu jeszcze dzieckiem, które się nudzi przez wakacje [nie wnikam dlaczego nie wysłano cię na kolonie (nie będę złośliwy i nie napiszę, że pewnie jesteś z domu dziecka, czy jakiejś tam placówki opiekuńczej)], ale reszta tych ruskich frędzli robi to odpłatnie.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-08-02, 14:53
Jebacadminow napisał/a:

Typie ale jesteś oderwany od rzeczywistości



Bo, powiesz coś więcej?

motylekwbrzuchu napisał/a:

To wy nie jesteście Polakami. Każdy prawdziwy Polak nienawidzi ruskiego ścierwa, a wy im ciągniecie druta. Ty jesteś po prostu jeszcze dzieckiem, które się nudzi przez wakacje [nie wnikam dlaczego nie wysłano cię na kolonie (nie będę złośliwy i nie napiszę, że pewnie jesteś z domu dziecka, czy jakiejś tam placówki opiekuńczej)], ale reszta tych ruskich frędzli robi to odpłatnie.



Obawiam się, że jednak kompletnie nie czaisz o co chodzi. Weź procę i jedź do Białowieży, bohaterze z internetu
Zgłoś
Avatar
NickoPonadPrawem 2023-08-02, 17:08
Obwiązać granatami i na ruskich wysłać. Niech walczy za upadline a nie jak ci patrioci co jak szczury pospierdalali
Zgłoś
Avatar
gryguak 2023-08-02, 18:51
Geraldinio napisał/a:

Przestań pierdolić bezczelne kłamstwa ruska onuco, młodych i zdolnych do walki nie przepuszczają przez granicę. A nawet z tych, którzy przed wojną tu przyjechali zapierdalać na twoje 500+ i pieprzoną nędzną emeryturę, to wróciło do kraju kilkadziesiąt tysięcy.



Masz piwo gratis, bo mi się źle kliknęło
Niby nie przepuszczają, a tak się składa, że i w NO, DE, NL i pewnie w innych typowo zarobkowych krajach ich masa. Chłopów, bez kobiet (kobiety albo zostały na miejscu, albo koczują gdzieś u rodziny w Polsce).
Aby nie było - darzę Ukrainę i Ukraińców bardzo dużą sympatią. Byłem dwukrotnie turystycznie na zachodzie Ukrainy i od lat często pracuję z tym narodem. Tylko to nie jest jednolity naród i tu pojawia się problem - głównie to spierdolili z Ukrainy nie Ukraińcy, a ruscy ukraińscy. Ukraińców, co znają ukraiński, spotkałem jedynie na Ukrainie i przed "specjalną operacją", a tak to 2 na paręset napotkanych dotąd Ukraińców co spieprzyli poza Polskę, zna w ogóle Ukraiński. Reszta lepiej gada po polsku jak w swoim własnym, niby, języku. Uwielbiam ich wkurwiać, ruskich trolli - a powiedz coś w swoim języku, dlaczego cały czas między sobą gadacie po rosyjsku a do mnie po polsku? Mówcie po ukraińsku to wszyscy się zrozumiemy... i zonk, bo nie znają XD
Sąsiadów też mam Ukraińców, starsze małżeństwo, niedawno się wprowadzili. Ostatnio mieli gości i na tarasie siedząc (wspólnym dla wszystkich mieszkańców), babeczka wyparowała aby przejść na rosyjski abyśmy ich nie rozumieli (chcieli kogoś z innych lokatorów obgadywać xD)... tylko powiedziała to jeszcze po Ukraińsku, który dość dobrze rozumiem xD
Poznałem dotąd dwóch nacjonalistów ukraińskich i żaden nie był fanem Bandery, odcinali się racjonalnie od banderowców - jak nie każdy patriota wielbi młodzież wszechpolska itp za to obaj byli fanami kozactwa siczowego - coś jak my z husarią, tylko te ich kozaki to słabe są i pięknie to ukazała... stara UKRAIŃSKA gra Kozacy

w tej grze najmocniejszą jednostką, lepszą od ciężkozbrojnych krzyżackich, była właśnie polska husaria
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2023-08-03, 9:31
ale gównoburza a na filmie zwykły, przeciętny ukrainiec jak na Krakowskim Przedmieściu
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-03, 19:45
gryguak napisał/a:

Masz piwo gratis, bo mi się źle kliknęło
Niby nie przepuszczają, a tak się składa, że i w NO, DE, NL i pewnie w innych typowo zarobkowych krajach ich masa. Chłopów, bez kobiet (kobiety albo zostały na miejscu, albo koczują gdzieś u rodziny w Polsce).
Aby nie było - darzę Ukrainę i Ukraińców bardzo dużą sympatią. Byłem dwukrotnie turystycznie na zachodzie Ukrainy i od lat często pracuję z tym narodem. Tylko to nie jest jednolity naród i tu pojawia się problem - głównie to spierdolili z Ukrainy nie Ukraińcy, a ruscy ukraińscy. Ukraińców, co znają ukraiński, spotkałem jedynie na Ukrainie i przed "specjalną operacją", a tak to 2 na paręset napotkanych dotąd Ukraińców co spieprzyli poza Polskę, zna w ogóle Ukraiński. Reszta lepiej gada po polsku jak w swoim własnym, niby, języku. Uwielbiam ich wkurwiać, ruskich trolli - a powiedz coś w swoim języku, dlaczego cały czas między sobą gadacie po rosyjsku a do mnie po polsku? Mówcie po ukraińsku to wszyscy się zrozumiemy... i zonk, bo nie znają XD
Sąsiadów też mam Ukraińców, starsze małżeństwo, niedawno się wprowadzili. Ostatnio mieli gości i na tarasie siedząc (wspólnym dla wszystkich mieszkańców), babeczka wyparowała aby przejść na rosyjski abyśmy ich nie rozumieli (chcieli kogoś z innych lokatorów obgadywać xD)... tylko powiedziała to jeszcze po Ukraińsku, który dość dobrze rozumiem xD
Poznałem dotąd dwóch nacjonalistów ukraińskich i żaden nie był fanem Bandery, odcinali się racjonalnie od banderowców - jak nie każdy patriota wielbi młodzież wszechpolska itp za to obaj byli fanami kozactwa siczowego - coś jak my z husarią, tylko te ich kozaki to słabe są i pięknie to ukazała... stara UKRAIŃSKA gra Kozacy
w tej grze najmocniejszą jednostką, lepszą od ciężkozbrojnych krzyżackich, była właśnie polska husaria


Wszystko prawda, ale to jak rzucać grochem o ścianę. Sadolowi pseudopatrioci wiedzę czerpią z podejrzanych stron w internecie, a nie z własnych doświadczeń. Wydaje im się, że wszystko wiedzą o Ukraińcach, ale nie znają żadnego. Twoja wizja świata jest dla nich zbyt skomplikowana i tak bardzo kłóci się z ich własną, że za chwilę wyzwą cię od banderowców za to, że nie hejtujesz ukrów jak oni.

A propos języka, większość Ukraińców mówi w domu po rosyjsku, a często jakąś mieszanką. Ale to nie robi z nich ruskich, bo to tak jakby zarzucać Irlandczykowi, że skoro mówi po angielsku to jest Anglikiem. Lata imperialnego terroru zrobiły swoje. Ukraiński właściwie przetrwał tylko na dawnych kresach 2-giej RP, czyli zachodzie kraju.
Zgłoś
Avatar
Petebb 2023-08-07, 15:20
sie kurwa obudzicie jak wam ukry na glowe zaczna wlazic, Jezdze codziennie do pracy w centrum wawy i kurwa tylko ten dlanowski jezyk, polskiego juz nie moge uslyszec,. jebac was ukry i ruskie kurwy po rowno, wraca do swoich zasranych bud!!!!!!
Zgłoś