18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................n 2015-08-08, 0:48 3
Lemingów nie obudzisz, a każdy normalny widzi jak jest. Uświadamiać też nikogo nie trzeba bo rząd nas rucha jawnie jak w przypadku podniesienia wieku emerytalnego. W normalnym kraju ludzie by wyszli na ulicę, że ktoś decyduje za nich...

Mamy za dużo debili w tym kraju, którzy przy wyborze polityka kierują się wyglądem, wiekiem (twierdząc, że starszy to ma doświadczenie - no ma, w okradaniu) itd.

Rozumiem doskonale ludzi, którzy wybrali PO i Bronka i za drugim razem podziękowali i zagłosowali na kogoś innego bo sami wyborcy PO (ci normalni wyborcy) przejechali się i widzieli jak było. Dziwi mnie, że są osoby, które nadal głosują na ten "Pierdolnik Obywatelski" i choćby się paliło i waliło i nawet choćby im to PO nogi z dupy powyrywało to i tak zagłosują te osoby na PO.
Zgłoś
Avatar
siwers9 2015-08-08, 1:09
To ludzie lidzią robią to zlo!
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2015-08-08, 1:18
Szeryfian napisał/a:

Dziwi mnie, że są osoby, które nadal głosują na ten "Pierdolnik Obywatelski" i choćby się paliło i waliło i nawet choćby im to PO nogi z dupy powyrywało to i tak zagłosują te osoby na PO.



Przecież na PO głosują ludzie którzy dostali pracę w administracji państwowej za "rządów" PO...
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2015-08-08, 1:37
Niezależnie od opcji politycznych wygrana partia zawsze kurwa ale to zawsze obstawia wszystkie stanowiska do sprzątaczki włącznie swoimi ludźmi. Nie pierdolić zatem, że tylko jedna czy druga partia to robi, bo wszystkie to robią
Zgłoś
Avatar
dzidzia1923 2015-08-08, 1:46
Jak napisal Szeryfian lemingow nie obudzisz, oni wiedza swoje, te stare smiecie poprosru musza zdechnac a wejsc nowe mlode. I nie kurwa jakies kukizy czy inne marionetki z jowami ktore spowoduja ze gowno sie zmieni. To trzeba wyjsc na ulice rozpierdolic wszystko doprowadzic do przewrotu, co spowoduje setki ofiar ale chociaz nadzieje ze cos sie zmieni, badz czekac az te smiecie zdechna naturalnie i przyjdzie nowe lepsze. Wg mnie przyszlosc to narodowcy, pewnie tez beda kradli bo kazdy o swoja dupe chce zadbac, alw przynajmbiej nie pozwola do zrujnowania kraju. Kurwa mac.
Zgłoś
Avatar
Falsum 2015-08-08, 1:48
Bleblebator1, a niech obsadzają nawet kosmitami; rzecz w tym by w pierwszej kolejności realizować interes narodowy, dopiero później rozmaite partykularne interesiki (uprawiać tzw. prowincjonalną polityczkę) - ta kolejność niestety jest zależna od opcji politycznej, na nieszczęście nasze, z Bożej łaski, obywateli RP.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2015-08-08, 2:21
Falsum napisał/a:

Bleblebator1, a niech obsadzają nawet kosmitami; rzecz w tym by w pierwszej kolejności realizować interes narodowy, dopiero później rozmaite partykularne interesiki (uprawiać tzw. prowincjonalną polityczkę) - ta kolejność niestety jest zależna od opcji politycznej, na nieszczęście nasze, z Bożej łaski, obywateli RP.



Kto by nie był u władzy, w pierwszej kolejności będzie realizował interes żydów lub KK
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2015-08-08, 8:50
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-08-08, 12:18 2
Moi drodzy, skoro tak źle wam jest i tak wami rządzą to zróbcie te rzeczy:

1. Nie emocjonujcie się polityką.
2. Przenieście się w milusie, spokojne miejsce, które wam odpowiada.
3. Skupcie się na przyjemnych rzeczach.
4. Pracujcie efektywnie i zarabiajcie hajsy.

I nagle zauważycie, że już wam nie jest źle i nie będziecie bełkotać o tym jak loże i inne służby wami magicznie rządzą, kible zapychają i mówią jaki smak chipsów wybrać.
Zgłoś
Avatar
Gruby Brzuch 2015-08-08, 13:18
Kuriki napisał/a:

1. Nie emocjonujcie się polityką.
2. Przenieście się w milusie, spokojne miejsce, które wam odpowiada.
3. Skupcie się na przyjemnych rzeczach.
4. Pracujcie efektywnie i zarabiajcie hajsy.



5. Zmieńcie pracę.
6. Weźcie kredyt.
Zgłoś
Avatar
Good_Side_Is_An_Left. 2015-08-08, 20:20 2
włączyłem filmik, patrze papieżak, więc śmiechłem, potem przewijam sumliński XDDD, potem braun i lepper
pewnie jeszcze jakbym dalej przewijał to by się znalazł cejrowski z kurwinem xd
macie autorytety

(sumliński, braun, korwin to osoby w konflikcie z prawem)
Zgłoś