18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
~Velture 2020-01-11, 17:05 3
muflonpl napisał/a:

A skad ty kurwa wies, co sie stalo? Moze cos sie spierdolilo moze mial zawal chuj wie. Skoncz pierdolic stary... Mam na tirowców wyjebane tak samo jak na Ciebie.. Po prostu nie wszystko jest czarbo biale



Znam od ponad 10 lat branżę TSL i kurwa w ciemno bez żadnej informacji na 99% mogę założyć, że tirowiec to pierdolona ameba i wina jest w100% z jego winy.
Znam ich mentalność i rozmawiałem z setkami kierowców zawodowych. Zrobił to bo jest pierdolonym debilem.
TEN KONKRETNY DEBIL na filmiku nie miał ani zawału ani nic mu się nie wpierdoliło w aucie. Zwyczajnie zjebał, tak jak w 99% takich przypadków ma miejsce.
Nic go nie tłumaczy a wina jest w 100% jego.

Więc idź się tam pucować.
Zgłoś
Avatar
orpradek 2020-01-11, 17:57
tyle się mówi w tv o wypadkach na przejazdach i jakim trzeba być dałnem żeby wjechać tirem za opuszczone rogatki. niech kutas płaci za wszystkie szkody z własnej kieszeni.
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2020-01-11, 18:02
Ja jebie, ale w was jad wy biedne skurwysyny, Polska to jedyny kraj który tak szydzi z kierowców, ja pierdole zazdrościcie im zarobków czy jak?
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-01-11, 18:12 4
mrokussw napisał/a:

Ja jebie, ale w was jad wy biedne skurwysyny, Polska to jedyny kraj który tak szydzi z kierowców, ja pierdole zazdrościcie im zarobków czy jak?



Bo tylko polscy kierowcy robią z siebie męczenników "bez których świat się zatrzyma"
Chuja się zatrzyma i nikt im nie zazdrości, tak samo jak nikt nie zazdrości dziwkom ich zarobków
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2020-01-11, 18:32 1
~Velturek napisał/a:

Znam od ponad 10 lat branżę TSL i kurwa w ciemno bez żadnej informacji na 99% mogę założyć, że tirowiec to pierdolona ameba i wina jest w100% z jego winy.
Znam ich mentalność i rozmawiałem z setkami kierowców zawodowych. Zrobił to bo jest pierdolonym debilem.
TEN KONKRETNY DEBIL na filmiku nie miał ani zawału ani nic mu się nie wpierdoliło w aucie. Zwyczajnie zjebał, tak jak w 99% takich przypadków ma miejsce.
Nic go nie tłumaczy a wina jest w 100% jego.
Więc idź się tam pucować.



Tak już się tym chwaliłeś , ale poziom twoich wypowiedzi na temat kierowców tirów świadczy o czymś innym. No chyba, że cię tam na paletech gdzieś, regularnie ruchali i uraz ci pozostał
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2020-01-11, 18:46 7

Dodatkowe ujęcie.
Zgłoś
Avatar
18654 2020-01-11, 19:01
No debil, no. Zamiast porządnie zapiąć koparkę to pewnie się nie przyłożył i spadła
Zgłoś
Avatar
~Velture 2020-01-11, 19:34 4
skywalker75 napisał/a:

Tak już się tym chwaliłeś , ale poziom twoich wypowiedzi na temat kierowców tirów świadczy o czymś innym. No chyba, że cię tam na paletech gdzieś, regularnie ruchali i uraz ci pozostał



Przy paletach to ja liczyłem tylko kto nie zajebał palety z magazynu do domu i czy kwity paletowe się zgadzają.
Moja wiedza na temat palet kończy się w sumie tam gdzie ci rozpoznam czy paleta spełnia normy euro czy nie.
Nie robiłem jako magazynier.

Moja opinia o kierowcach jest podyktowana w 100% moimi własnymi przeżyciami z tymi ludźmi jako osoba ich nadzorująca.

To ile oni pierdolą, narzekają i odwracają kota ogonem to jeszcze nigdzie nie spotkałem takich ludzi jak kierowcy.
Ci debile jak na czołówkę na podwójnej ciągłej wyprzedzają i spowodują wypadek to potrafią zwalić winę na kierowcę który jechał przepisowo swoim pasem bo według nich to pierdolony debil i czemu on na pobocze nie uciekł albo do rowu bo przecież mógł w rów się wyjebać a nie wjebać w tira co pod górkę na podwójnej leciał.

Więc ty mi kurwa nie pierdol o moim stosunku do tych ludzi bo kurwa pojęcia nie masz o czym pierdolisz.
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-01-11, 19:35
Velturek napisał/a:

Znam od ponad 10 lat branżę TSL i kurwa w ciemno bez żadnej informacji na 99% mogę założyć, że tirowiec to pierdolona ameba i wina jest w100% z jego winy.
Znam ich mentalność i rozmawiałem z setkami kierowców zawodowych. Zrobił to bo jest pierdolonym debilem.
TEN KONKRETNY DEBIL na filmiku nie miał ani zawału ani nic mu się nie wpierdoliło w aucie. Zwyczajnie zjebał, tak jak w 99% takich przypadków ma miejsce.
Nic go nie tłumaczy a wina jest w 100% jego.
Więc idź się tam pucować.



Wypadek jak wypadek kazdy z nas sie myli i popelnia bledy taka juz ludzka natura jest i chuj z tym zrobisz tylko kazdy mądry hehehe a ja sie ciesze ze rozjebal pociag bo nie nawidze jebanego pkp.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2020-01-11, 19:41 3
muflonpl napisał/a:

Wypadek jak wypadek kazdy z nas sie myli i popelnia bledy taka juz ludzka natura jest i chuj z tym zrobisz tylko kazdy mądry hehehe a ja sie ciesze ze rozjebal pociag bo nie nawidze jebanego pkp.



Ty byś się cieszył jakby cię murzyn w nocy zgwałcił więc mało miarodajna opinia.
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2020-01-11, 19:47 1
Velturek napisał/a:

Ty byś się cieszył jakby cię murzyn w nocy zgwałcił więc mało miarodajna opinia.



No i chuj fikłem kozła
Zgłoś
Avatar
chudy000 2020-01-11, 19:56
O moje rejony, n. Tomyśl itp
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-01-11, 20:10 1
Prosze nie wrzucac wszystkich kierowcow do jednego worka. W kazdej branzy znajda sie czarne owce.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2020-01-11, 20:43 1
tarcer123 napisał/a:

Prosze nie wrzucac wszystkich kierowcow do jednego worka. W kazdej branzy znajda sie czarne owce.



Kurwa znasz mnie a ja ciebie już kilka lat.
Wiesz co o was uważam jak również widziałeś ile razy podkreślałem, że nie 100% kierowców zawodowych to debile ale tylko ponad 90%.
Jesteś w gronie tych 10% normalnych ale nie wmówisz mi, że większość jest normalna bo tak nie jest. Jesteś rzadkością i takich kierowców jak ty lubiłem ale większość.... sam kurwa wiesz, co ja ci będę pierdolić skoro doskonale oboje wiemy.
Zgłoś
Avatar
Abxde 2020-01-11, 21:19
garota napisał/a:

Szkoda że nie zdechł. Jeden z tych szmaciarzy którzy walą w osobówki zamiast w drzewo.



Debilem byleś i debilem zdechniesz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie