18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Plastykpl 2020-01-11, 22:06 1
I rozpakował mu koparkę. Za darmo.
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-01-11, 23:42
Velturek napisał/a:

Ty byś się cieszył jakby cię murzyn w nocy zgwałcił więc mało miarodajna opinia.



Ale sie kurwa napaliles na ten temat. Ty mnie kurwa z murzynami nie mieszaj nadzorco tirowych dyliżansów. Pozdrów siostrę
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-01-12, 2:39
afkp napisał/a:

Każdy taki znawca, a człowiek w takich sytuacjach myśli inaczej.
Skąd mógł wiedzieć, że nie zdąży wyhamować?



Mógł szybciej zapierdalać przed przejazdem kolejowym, ciężkim jak skurwysyn zestawem. Pewnie kierowca z ukrainy.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-01-12, 6:21
TranzystorWyklęty napisał/a:

Pewnie kierowca z ukrainy.



Jest to bardzo prawdopodobne.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2020-01-12, 10:04
muflonpl napisał/a:

Ale sie kurwa napaliles na ten temat. Ty mnie kurwa z murzynami nie mieszaj nadzorco tirowych dyliżansów. Pozdrów siostrę



Pozdrowiłem od ciebie ale zaczęła się smiać jak głupia i pokazała mi jakiś dziwny gest małym paluszkiem.
Tak się śmiała, że nie dopytywałem.
Zgłoś
Avatar
goofastfood 2020-01-12, 11:00
kovallo napisał/a:

Co on chciał zrobić do kurwy? Zajebał w szlaban jakby chuj tak se stał porostu. Siano w głowie tirowiec jebany.



Na moje oko nie wyhamował przed szlabanem. A potem, cóż... "rozjebałem, trzeba spierdalać".
Zgłoś
Avatar
Avio84 2020-01-13, 11:14
Idiota dałby radę się zatrzymać. Już prawie stał w miejscu. Stanął by przed szlabanem ale by się dał radę zatrzymać.
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2020-01-13, 15:13 3

Niewyhamowanko
Zgłoś
Avatar
jazeck 2020-01-13, 19:40
wszyscywytopizdy napisał/a:

Co on chciał zrobić do kurwy? Zajebał w szlaban jakby chuj tak se stał porostu. Siano w głowie tirowiec jebany.



Ćwiekojebcu widać na filmie - chciał wyhamować, widział, że nie dał rady, zaczął ratować własne życie i może innych. Ty byś wypierdolił się w kosmos specjalisto od chejtu.
Zgłoś
Avatar
Mazur1337 2020-01-14, 11:47
Anonymous napisał/a:

Co on chciał zrobić do kurwy? Zajebał w szlaban jakby chuj tak se stał porostu. Siano w głowie tirowiec jebany.



Widać, że próbował wyhamować ale taki zestaw nie tak łatwo postawić w miejscu, po czym gdy nie dał rady próbował przejechać. Widocznie nie zauważył szlabanu, przysnął albo patrzył w telefon. Cholera go wie.
Zgłoś
Avatar
LukaResoviak 2020-01-17, 17:57
wszyscywytopizdy napisał/a:

Co on chciał zrobić do kurwy? Zajebał w szlaban jakby chuj tak se stał porostu. Siano w głowie tirowiec jebany.[/quot

z tego co wiadomo to oslepiło go slonce i szlabanu nawet nie widział ty pierdolony ojcojebco

Zgłoś