18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Pocisk 30mm w plecach.
Masiu9 • 2023-04-01, 7:01
Kacapski pocisk trafił Ukraińca w plecy i utknął w brzuchu. Po udanej operacji żołnierz wrócił do zdrowia.

Oryginalny opis:
Шок! Ворожий 30 мм снаряд БМП пройшов крізь спину нашого захисника і застряв у животі.

Медики провели успішну операцію, врятувавши пораненого. Військовослужбовець вже повернувся до строю та виконує бойові завдання на позиціях







Zgłoś
Avatar
jkllll485 2023-04-01, 7:27 1
Nic nothing specjal.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-04-01, 7:36 14
jkllll485 napisał/a:

Nic nothing specjal.


Żebyś kurwa wiedział.

Oberwał od kacapskiego bojowego wozu piechoty BMP-30, napierdalającego z pocisków 30 mm.



Dziwne jak chuj na wojnie
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2023-04-01, 8:12 1
Wygląda jak śrut do wiatrówki
Zgłoś
Avatar
~_Killa_ 2023-04-01, 8:18 1
U nich to normalne przecież! Mam kilku Ukraińców, którzy wrzucają cały czas z frontu filmy albo zdjęcia, bo osobiście na nich są i nieważne, czy masz gangrenę, sepsa ci się wdała, czy masz rozwalona dupę – normalnie na front z powrotem.

Edit, buziaczki dla was
Zgłoś
Avatar
htp 2023-04-01, 8:41 15
~_Killa_ napisał/a:

U nich to normalne przeciez! Mam kilku Ukraincow ktorzy wrzucaja caly czas z frontu filmy albo zdjecia, bo osobiscie na nich sa i niewazne czy masz gangrene,sepsa ci sie wdala, czy masz rozwalona dupe - normalnie na front spowrotem.



Spowrotem to idź do szkoły. Chyba wiesz, że tu roi się od purystów językowych.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2023-04-01, 8:57 4
Hehehe 30mm i takie "obrażenia"?

To chyba musiał w niego ktoś nim rzucić. Innej opcji nie ma..
Zgłoś
Avatar
Szangti 2023-04-01, 8:57 58
~_Killa_ napisał/a:

U nich to normalne przeciez! Mam kilku Ukraincow ktorzy wrzucaja caly czas z frontu filmy albo zdjecia, bo osobiscie na nich sa i niewazne czy masz gangrene,sepsa ci sie wdala, czy masz rozwalona dupe - normalnie na front spowrotem.



A ja mam " znajomych" UPAdlincow i nie chca walczyc w tej dziwnej wojnie, tylko miec wszystko za darmo w Polsce. Jezdza sobie na UPAdline normalnie i " z powrotem " do Polski
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-04-01, 9:20 14
He he , Terminatorek kosił po lesie i trafił odważnie walczącego za interesy mafii czosnkowej Ukra w plecy. Odważnie spierdalającego, chciałbym dodać. Tak to jest jak się bierze udział w teatrze dla gojów, tu popcornu nie dostaniesz a 30mm w bebechy już tak.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-04-01, 10:19 6
Tak działają teraz kurwie media. Debil sobie sam to w dupe wadził, a ci robią z niego bohatera
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-04-01, 10:19 13
htp napisał/a:

Spowrotem to idź do szkoły. Chyba wiesz, że tu roi się od purystów językowych.


... a ty idź razem z nim ...

"purysto językowy"

Zgłoś
Avatar
turor 2023-04-01, 10:24 10
Zulu-Gula napisał/a:

A ty idź razem z nim.
"Purysto językowy"



To była ironia, rodzaj żartu dla inteligentnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-04-01, 10:25 2
turor napisał/a:

To była ironia, rodzaj żartu dla inteligentnych ludzi.


Właśnie widzę

Analfabeci rządzą
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2023-04-01, 10:30 2
Każdy ma "u góry" zapisaną swoją księgę życia. Jak ma żyć to będzie żył.
Jak ma umrzeć, to i w drewnianym kościele mu cegła na łeb spadnie. I nie ma znaczenia , czy to będzie kacap, banderowiec, czy sadol. Amen.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-04-01, 11:06 3
ibrahim napisał/a:

Każdy ma "u góry" zapisaną swoją księgę życia. Jak ma żyć to będzie żył.
Jak ma umrzeć, to i w drewnianym kościele mu cegła na łeb spadnie. I nie ma znaczenia , czy to będzie kacap, banderowiec, czy sadol.
Amen.


To Ci się udało.

Zgłoś