18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
psotny_fiutek 2024-04-14, 15:03 11
AleksanderKuszeta napisał/a:

***** rolniczą hołotę



Zgłoś
Avatar
tolek01 2024-04-14, 15:04 6
r061071 napisał/a:

idz pierdol te wypociny na kremlu



spieprzaj do bandery
Zgłoś
Avatar
KewinDeBrujne 2024-04-14, 15:06 15
Ogólnie beka z rolników. Jak PiS panował 8 lat i to za nich był przyjęty ten cały zielony ład, który nie w smak rolnikom to siedzieli cicho jak mysz. Teraz zapewne jeszcze w wyborach samorządowych czy tych w październiku 2023 mimo wszystko na PiS głos poleciał. Teraz rudy, to wina rudego i można syf robić. Nawet mi nie szkoda tych ameb umysłowych. Z resztą co się dziwić po kimś co się nadaje tylko żeby całe życie gnój przerzucać
Zgłoś
Avatar
tolek01 2024-04-14, 15:09 6
modified1 napisał/a:

Rolnicy są jak Zełeński czy jak mu tam. Jak unia daje to DEJ DEJ DEJ DAJ DAJ DAJ, ale jak chce coś w zamian to JAK TO TAK KURWA PRZECIEŻ MI SIĘ NALEŻY UNIA ZŁA JAK ONA CZEGOŚ MOŻE ŻĄDAĆ. Był węgiel po 3 tysiące to rolnicy zboże techniczne sprzedawali za 1500zł+ i taniej nie chcieli sprzedać gdzie wcześniej za 400-600zł sprzedawali. A teraz hur dur, jebani hipokryci. Jeśli się im nie opłaca zboża uprawiać to przecież można się przerzucić na tytoń, konopie albo warzywa, NO ALE NIE LEPIEJ KURWA NARZEKAĆ, szkoda że jak dotacje i pożyczki w milionach dostawali to wszystko było git. Jebańce co mają 5-10 hektarów i od lat są w stagnacji i zysków nie inwestowali tylko rozpierdalali :]



no kurwa debil
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-04-14, 15:19 1
Veni_Vidi napisał/a:

Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona.



Też popieram i najlepiej byśmy wrócili pod but rosji
Zgłoś
Avatar
b................u 2024-04-14, 15:24 6
Uważam że:
1. Powinniśmy wyjść wpissdu z UE
2. Tusk to zdrajca
3. Rolnicy mają rację blokując niekontrolowany napływ syfu z Ukrainy z poprzekraczanymi normami zawartości pestycydów
4. Rolnicy to idioci, bo powinni w pierwszej kolejności protestować przed domem Matułusza Zmorawieckiego, który im ten Zielony Ład negocjował, podpisywał i jeszcze zachwalał. To jego rząd nawciskał Ukrom tyle przywilejów, dodatków, udogodnień i nonsensownych profitów za samo jestestwo, że nie tylko rolnicy są tym przkrzywdzeni. A te głąby co? Nadal na pis głosują!
Zgłoś
Avatar
Low- 2024-04-14, 15:24 1
xv89 napisał/a:

Lepiej od pensji zacznij już odkładać dodatkowy procent na poczet kolejnych podatków, bo wukrainu ma niebawem partycypować w polskim budżecie. Tj. otrzymywać z budżetu Polski stałą część PKB.
Na zbrojenia kasy nie ma. Na elwktrownię nie ma. CPK nie ma. Za to zawsze znajdzie się kasa na pomoc ruskom z południa.



duda cos pierdolnął rząd sie z tym nie zgadza a onuce sie produkują i pierdola na lewo i prawo że Polska bedzie % z PKB oddawac ukrom. pierdolnij sie w cymbał razem z innymi i zacznij kurwa informacji szukać a nie cos przeczytasz i pierdolisz wszedzie gdzie sie da, na Fb juz wjebałeś 10 postów dzis? nie ? to wypierdalaj stąd i weź sie do roboty.
Zgłoś
Avatar
modified1 2024-04-14, 15:27 2
tolek01 napisał/a:

no kurwa debil



Sam jesteś debil i to pewnie jeden z tych co chcą z UE wyjść i znowu cło na towar z ue płacić a najlepiej ruskiego lizać kutasa :]
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-04-14, 15:35 4
Low- napisał/a:

duda cos pierdolnął rząd sie z tym nie zgadza a onuce sie produkują i pierdola na lewo i prawo że Polska bedzie % z PKB oddawac ukrom. pierdolnij sie w cymbał razem z innymi i zacznij kurwa informacji szukać a nie cos przeczytasz i pierdolisz wszedzie gdzie sie da, na Fb juz wjebałeś 10 postów dzis? nie ? to wypierdalaj stąd i weź sie do roboty.



Sporo tych onuc w takim razie. Onuce w MSN, PAP.
Jakieś tabletki może zacznij brać jak się osaczony czujesz? I gwint w dupie przesmaruj, bo ewidentnie się zaciera, a za moment zerwany będziesz miał.

Low- napisał/a:

weź sie do roboty.



- filozoficznie doradził bezużyteczny pasożyt żywicielowi <skoro już mam się wpasować poziomem wypowiedzi, abyś był w stanie zrozumieć przekaz>
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-04-14, 15:38 1
xv89 napisał/a:

Sporo tych onuc w takim razie. Onuce w MSN, PAP.
Jakieś tabletki może zacznij brać jak się osaczony czujesz?
- filozoficznie doradził bezużyteczny pasożyt żywicielowi <skoro już mam się wpasować poziomem wypowiedzi, abyś był w stanie zrozumieć przekaz>



To nie do ciebie miało być to co zamieściłem z tym memem, pomyłka.
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-04-14, 15:42 5
"Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona."
Białoruś czeka na ciebie. Polacy nie zdają sobie sprawy z tego co wygadują.

Jakoś rolnicy nie protestowali gdy Morawiecki wprowadzał zielony ład. ruska agentura.

Tulkas napisał/a:

może nie zniszczona, a obecna władza powinna polecieć sprawdzić czy jej nie ma z drugiej strony księżyca



zielony ład wprowadził PIS.

mam nadzieję, ze ten gówno-rolnik zapłąci za wszystko. bydlę.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-14, 15:52 2
grucha85 napisał/a:

A może byś wypierdalal na wschód skoro w Polsce ci źle jebana parowo?



Doopy ukrom lizać a nie komentarze wypisujesz.
Zero honoru, zero ambicji !!! Zawsze będziecie tylko sługusami

M800 napisał/a:

Zawsze mozesz wypierdalaj do swoich smoluchów tylko załóż oponę po drodze.



Niedługo się doczekasz, będziesz mieć ich za sąsiadów. Tfusk już ci to załatwił...
Zgłoś
Avatar
Sadusek 2024-04-14, 15:52
GeorgeHarvey1 jebać PiS!
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-14, 16:00 3
Położyli go mordą w tej gnojówce. Zawsze to pocieszenie

A protesty alkoholików mnie nie interesują.
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-04-14, 16:02 6
Chuj z rolnikami jak myślą, że zmiana władzy im cokolwiek pomoże. Powinni być jebani i ruchani przez pisowcow, którzy im to załatwili. Niech oddadzą kasę z dopłat unijnych a potem niech wypierdalają na swoją wieś wylewać tam szambo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie