18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Matt 2023-06-08, 12:04 5
Nie, pociag ich nie pierdolnie... a szkoda.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-06-08, 12:12 7
Gdzie to całe Pierdolino kiedy jest potrzebne?
Zgłoś
Avatar
R................N 2023-06-08, 12:32 13
Długi weekend, piękna pogoda a ten siedzi w tej piwnicy i napierdala filmiki. Smutne masz życie Klaunman.

Zgłoś
Avatar
Halman 2023-06-08, 12:40 5
RobsoN napisał/a:

Długi weekend, piękna pogoda a ten siedzi w tej piwnicy i napierdala filmiki. Smutne masz życie Klaunman.



napisał typ będący w tym momencie na wspaniałej wycieczce z piękną żoną i gromadką dzieci...
Zgłoś
Avatar
R................N 2023-06-08, 13:03 2
Halman napisał/a:

napisał typ będący w tym momencie na wspaniałej wycieczce z piękną żoną i gromadką dzieci...



Byś się kurwa zdziwił sadolowy pajacyku. Wstawiaj, wklejaj, zabawiaj nas dalej… Klaunmanek
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-06-08, 13:07 5
RobsoN napisał/a:

Byś się kurwa zdziwił sadolowy pajacyku. Wstawiaj, wklejaj, zabawiaj nas dalej… Klaunmanek



no właśnie widać jak znajdujesz czas dla wyimaginowanej żony i dzieci które ci aktualnie skaczą po jajach....
takie głodne kawałki to sobie możesz pierdolić do kolegów na trzepaku, może się zdziwią...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-06-08, 13:36 6
Halman napisał/a:

na wspaniałej wycieczce z żoną i gromadką dzieci...



Jak z żoną i dziećmi, to ta wycieczka taka bardziej madejowa, niż wspaniała.
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-06-08, 13:40
motylekwbrzuchu napisał/a:

Jak z żoną i dziećmi, to ta wycieczka taka bardziej madejowa, niż wspaniała.



gówniarz się zaorał w tej polemice bo jak ma zrozumieć sens tego co mu odpisuję?
Zgłoś
Avatar
R................N 2023-06-08, 13:54 7
Halman napisał/a:

no właśnie widać jak znajdujesz czas dla wyimaginowanej żony i dzieci które ci aktualnie skaczą po jajach....
takie głodne kawałki to sobie możesz pierdolić do kolegów na trzepaku, może się zdziwią...



Ty pajacyk, mój syn jakieś 20l temu przestał mi skakać po jajkach i zdecydowanie ma barwniejsze życie o ciebie. Nic sobą nie reprezentujesz, siedzisz tu całymi dniami i nocami i wklejasz to badziewie. Mało kto cię tu lubi, może kilku z gimbazy, na sb nikt nie chce z tobą rozmawiać. Komu chcesz tu zaimponować tekstami odnośnie rodziny itp. Ty klauman, ile ty masz kurwa lat ?

Halman napisał/a:

gówniarz się zaorał w tej polemice bo jak ma zrozumieć sens tego co mu odpisuję?



a zaorać to ja cię mogę, nikt w necie nie jest anonimowy.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2023-06-08, 13:57 8
Ty już nie masz co wrzucać? Jeszcze pedalski opis, pewnie zazdro że ciebie żaden nawet hujem nie chce posmyrać
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2023-06-08, 14:48 14
RobsoN napisał/a:

Długi weekend, piękna pogoda a ten siedzi w tej piwnicy i napierdala filmiki. Smutne masz życie Klaunman.



Powiedz o co masz ból dupy? przecież to jego sprawa co robi z czasem swoim i dobrze że coś wrzuca bo inaczej by tu nuda była.
A ty nie musisz oglądać jak ci się nie podoba, nikt nie zmusza.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-06-08, 14:57 5
@up boli pizda zawsze tych śmieci, którzy nic do tutejszego portalu nie wnoszą.
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2023-06-08, 15:00 3
Dwóch pedałów... w pedalskiej sytuacji... wystepuje w pedalskim filmiku... a największy pedał to pociąg... bo nie przejechał ich .XD
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-06-08, 15:04
Sądząc po OSD na nagraniu to Meksyk. Widzę, że mają podobnie jak u nas, gdy czekasz niecierpliwie na pociąg, to nigdy nie przyjedzie na czas xd
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie