18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
bloodwar 2016-10-22, 20:12 103
To jest właśnie ideał kobiet - wysoki, silny, przystojny, odrobinę bystrzejszy od kartofla
Zgłoś
Avatar
skrtrk 2016-10-22, 20:52 2
ja pierdole, sukienke do ćwiczenia...
Zgłoś
Avatar
maxboats 2016-10-22, 21:17 31
@up idealny strój do ćwiczeń na drążku, ale co ty możesz tam wiedzieć :p
Zgłoś
Avatar
kaczakaka 2016-10-22, 23:06 7
Potem było pociągnięcie z obciągnięciem.
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2016-10-22, 23:06 11
Mogła wskoczyć od przodu, to by może nie spadła.
Zgłoś
Avatar
RmX 2016-10-23, 0:11
@up
Od przodu wskoczyła później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgłoś
Avatar
SlawiZiooM 2016-10-23, 0:23 10
Gizmolka napisał/a:

Mogła wskoczyć od przodu, to by może nie spadła.


Miałaby punkt zaczepienia
Zgłoś
Avatar
Hada Gronkowiec-Lincz 2016-10-23, 1:52 4
Pewnego dnia ten telewizor pierdolnie
Zgłoś
Avatar
shagull 2016-10-23, 2:05 12
bloodwar napisał/a:

To jest właśnie ideał kobiet - wysoki, silny, przystojny, odrobinę bystrzejszy od kartofla



Chyba ideał według kobiet, albo ideał dla kobiet.
Wysoki to on raczej nie jest, chyba że ma jakieś super wysokie drzwi i ta kobieta na filmie też jest wysoka.
Silny - coś tam siły pewnie ma, ale też to ciężko ocenić na podstawie tego filmiku.
Przystojny - tego to nie wiem, musiała by się jakaś kobieta wypowiedzieć. Wydaje mi się, żę zwykły facet po prostu.
Odrobinę bystrzejszy od kartofla - skoro do takiego wniosku tylko po tym filmiku doszedłeś to sam chyba również jesteś "odrobinę bystrzejszy od kartofla"
Zgłoś
Avatar
h................o 2016-10-23, 8:15
Dlaczego kobiety mają tak napierdolone we łbie i komórek mózgowych nie starcza im nawet na wykonanie tak prostych czynności? Bo serio nie wiem.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2016-10-23, 9:53 9
shagull napisał/a:



Chyba ideał według kobiet, albo ideał dla kobiet.
Wysoki to on raczej nie jest, chyba że ma jakieś super wysokie drzwi i ta kobieta na filmie też jest wysoka.
Silny - coś tam siły pewnie ma, ale też to ciężko ocenić na podstawie tego filmiku.
Przystojny - tego to nie wiem, musiała by się jakaś kobieta wypowiedzieć. Wydaje mi się, żę zwykły facet po prostu.
Odrobinę bystrzejszy od kartofla - skoro do takiego wniosku tylko po tym filmiku doszedłeś to sam chyba również jesteś "odrobinę bystrzejszy od kartofla"



Widze, że należysz do grona osób które by nie zauważyły ironii nawet jakby wylądowała im na czole, a do każdego zartu potrzebują przypis z wytłumaczeniem...
Zgłoś
Avatar
Radysh 2016-10-23, 10:35
bloodwar I co ostatnio ważne, nie rasowy! Tfu!
Zgłoś
Avatar
shagull 2016-10-23, 13:39 1
bloodwar napisał/a:



Widze, że należysz do grona osób które by nie zauważyły ironii nawet jakby wylądowała im na czole, a do każdego zartu potrzebują przypis z wytłumaczeniem...



Szkoda, że powszechne ostatnio stało się nazywanie ironią tego co nią nie jest, ale co tam... Wytłumacz mi proszę w jakim kontekscie twoją wypowiedź moża uznać za ironię w odniesieniu do tego filmku, bo trochę się chyba pogubiłeś.
Zgłoś
Avatar
Sashaaaa 2016-10-23, 14:30
Wypowiem się. Faaaaajny jest wysoki, silny, przystojny i z tatuażami !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie