18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Podcięcie ciapaka bydlęciem
OxY • 2017-09-05, 20:12
Bliżej nieznany kozojebca zaznaje kopniaka w kostki bydlęciem. Siła odśrodkowa wyprowadzona głową w chodnik daje efekt wstrząśnienia mózgu. Mam nadzieję, że później długo cierpiał Pozycja byka świadczy o potencjalnym uboju w ciapackiej formie hujal. Akcja od 0:23

Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-09-06, 13:51
100Burned napisał/a:

Matole.

Ból dupy mam o to że wrzucasz do jednego wora zarówno małpiszony jak i ludzi o bardziej konserwatywnych poglądach.



Tak samo mogę powiedzieć, że Ty wrzucasz wszystkich nachodźców, muzułmanów do jednego worka
Konserwatyzm to konserwatyzm - prawica, nie wiem w czym masz problem?
W czasach I WŚ tłukły się same prawicowe ludy No chyba nie powiesz, że Centralne państwa to była prawica a Ententa to była lewica

100Burned napisał/a:

Przykład; prawicowy Polak nie zerżnie w dupę twojej kobiety na twoich oczach, nie poderżnie ci gardła dlatego że nie wierzysz w Boga, nie poleje kwasem twoich dzieci, nie wypierdoli w powietrze budynku pełnego cywili, nie rozjedzie ich itd



I u nas mamy bardzo wielu "prawicowych polaczków" masturbujących się do loga klubów piłkarskich, łążących z maczetami, napadających na ludzi, terroryzujący całe królestwo maczet zwane niewinnie "historyczną stolicą polski" rzekłbym nawet spierdolenia

100Burned napisał/a:

Tymczasem pomiędzy radykalnymi zachowaniami jednej i drugiej grupy jest na tyle duża dysproporcja że ja pierdolę.



W takim razie:
Nie wszyscy nachodźcy to terroryści, cytując pewną idiotkę roku "jeśli wśród uchodźców będą terroryści to wtedy będziemy się martwić"

Cytat:

Pisałeś wcześniej że jesteś po środku. W dupie po środku. Jesteś lewak i tyle.



Jestem człowiekiem ty zero-jedynkowy szablonikowy pierdolcu, to prawactwo wyżarło ci mózg.
Gardze wami lewakami i prawakami, jesteście jak pierdolone automaty widzące świat w czarno-białych barwach, jak wam tylko coś nie pasuje od razu doszukujecie się lewaków, komuchów, ub eków, faszystów, nazistów, ksenofobów, homofobów i inne gówno Jesteście oszołomami i powinno was się zamykać w pierdlu w sztumie posadzać po 2 onrowców i 2 antifiarzy by dochodziło do selekcji naturalnych

Cytat:


Tyle, więcej z lewakiem nie próbuję dyskutować.



Tradycyjnie, jeśli brak argumentów to nazwij oponenta faszystą i nie dyskutuj z nim - to samo robią lewacy, brak argumentów? -FASZYSTA, NAZISTA, RASISTA! i sprawa załatwiona
Metoda prawactwa? a jakże, ta sama
LEWAK, UBEK, KOMUCH, TĘCZOWY, LEWAK LEWAK LEWAK FU



A tutaj smaczek: Typowa prawacka spierdolina
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-09-06, 14:06 1
sezamkowyRozpierdol napisał/a:



Tak samo mogę powiedzieć, że Ty wrzucasz wszystkich nachodźców, muzułmanów do jednego worka



Kurwa, co z tego że nie każdy muzłumaniec jest terrorystą jak każdy popiera terroryzm.

Przecież ich religia, czy raczej doktryna stoi na mordowaniu niewiernych. Każdy jeden może się ,,zradykalizować".

Jesteś wrednym śmieciem? Nic ci w życiu nie wyszło? Nic od siebie nie dałeś? Chuj tam, zabij kogoś kto nie wierzy w allaha to i tak będziesz wynagrodzony (o ile schabowego nie zjadłeś bo wtedy to kurwa nieee).

Tak się składa że u nich procent nierobów, nieudaczników i frustratów jest największy a too w połączeniu z agresywną superciemnotą powoduje to co powoduje.

Geju jeden.
Zgłoś
Avatar
mit2 2017-09-06, 14:06 1
sezamkowyRozpierdol napisał/a:

Jestem człowiekiem ty zero-jedynkowy szablonikowy pierdolcu, to prawactwo wyżarło ci mózg.


Wystarczy przejrzeć posty które ostatnio wysrałeś, żeby zobaczyć że napierdalasz tylko na prawicę. Nie pierdol więc, że jesteś bezstronny.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-09-06, 14:12
mit2 napisał/a:

Wystarczy przejrzeć posty które ostatnio wysrałeś, żeby zobaczyć że napierdalasz tylko na prawicę. Nie pierdol więc, że jesteś bezstronny.



Bo kurwa prawactwo jest teraz na czasie i wszędzie się rozlazło? Wyjaśniłem ci ten fenomen?

100Burned napisał/a:

Kurwa, co z tego że nie każdy muzłumaniec jest terrorystą jak każdy popiera terroryzm.



No widzisz? wrzucasz wszystkich do jednego worka, islam tak jak chrześcijaństwo jest podzielone i między sobą się tłucze, np szyici nie mordują chrześcijan, współpracują z nimi z Hezbollahem
Więc jak się to ma do twojego pierdolenia o "nie wrzucaniu wszystkich konserwatystów do jednego wora"
Nazwałem po imieniu że islam to konserwatyzm i jest to fakt, ale wysrywy prawackie jak tylko stało się to modne już zaczęły wprowadzać swoją własną poprawność polityczną.
Jak kiedyś cymbały lewackie każdego nazywały faszystą tak teraz wysrywy prawackie każdego nazywają lewakiem.

100Burned napisał/a:

Przecież ich religia, czy raczej doktryna stoi na mordowaniu niewiernych. Każdy jeden może się ,,zradykalizować".

Jesteś chujem? Nic ci w życiu nie wyszło? Nic od siebie nie dałeś? Chuj tam, zabij kogoś kto nie wierzy w allaha to i tak będziesz wynagrodzony (o ile schabowego nie zjadłeś bo wtedy to kurwa nieee).

Tak się składa że u nich procent nierobów, nieudaczników i frustratów jest największy a too w połączeniu z agresywną superciemnotą powoduje to co powoduje.



Dlatego prawactwo, konserwatyzm islamski to choroba umysłowa nawet gorsza od lewactwa
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-09-06, 14:15
Tfu lewak.

Gej i komunista. I ubek.

Stałeś tam gdzie zomo do tego.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-09-06, 14:17
Rozkręcacie się chłopaki. Ja swoje powiedziałem, nic więcej nie chcę, a teraz... kontynuujcie...
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-09-06, 14:20
100Burned napisał/a:

Tfu lewak.

Gej i komunista. I ubek.

Stałeś tam gdzie zomo do tego.



TFU prawak.

Faszysta, Nazista i katol.

Stałeś tam gdzie gestapo do tego.

Widzisz spierdolenie prawactwa i lewactwa?
To dwie strony jednej i tej samej monety, dwie popierdolone skrajności mające problem z racjonalnym myśleniem
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-09-06, 14:24
A gdybyś musiał koniecznie wybrać koniecznie jedną z dwóch opcji to co byś wybrał;

-życie w świecie rządzonym przez skrajną prawicę (ale taką naszą nie kozojebczą)
-życie w świecie rządzonym przez skrajną lewicę (taką jak w Szwecji)

Noo?
Zgłoś
Avatar
mit2 2017-09-06, 14:28 1
sezamkowyRozpierdol napisał/a:

Bo kurwa prawactwo jest teraz na czasie i wszędzie się rozlazło? Wyjaśniłem ci ten fenomen?


Ślepy kurwa jesteś? Przecież praktycznie w całej europie niepodzielnie rządzi lewica. Cała Unia Europejska to śmierdząca jama, z której ziele lewactwem. To właśnie prawa strona jest bez przerwy tłamszona i linczowana, do czego i ty w swojej bezdennej głupocie przykładasz rękę.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-09-06, 15:02
100Burned napisał/a:

A gdybyś musiał koniecznie wybrać koniecznie jedną z dwóch opcji to co byś wybrał;

-życie w świecie rządzonym przez skrajną prawicę (ale taką naszą nie kozojebczą)
-życie w świecie rządzonym przez skrajną lewicę (taką jak w Szwecji)

Noo?



Wybrałbym 2/3 społeczeństwa, elektorat środka, które ma wyjebane na jednych oszołomów i drugich

mit2 napisał/a:

Ślepy kurwa jesteś? Przecież praktycznie w całej europie niepodzielnie rządzi lewica. Cała Unia Europejska to śmierdząca jama, z której ziele lewactwem. To właśnie prawa strona jest bez przerwy tłamszona i linczowana, do czego i ty w swojej bezdennej głupocie przykładasz rękę.



Ty jesteś kurwa głupi, prawa strona jest tłamszona? ok zgoda, rodzime prawaki rzeczywiście są, tymczasem głaskani są prawicowi islamscy imigranci.
"Wielka Tajemnica" całej sytuacji jest taka, że osoby, które rządzą Europą mają w dupie to, czy ktoś jest prawakiem czy lewakiem, po prostu europejczycy nie chcą mieć dzieci, więc próbują temu zaradzić zapraszając socjalem prawicowe konserwatywne szybko rozmnażające się bydło z pustyni żeby system nie pierdolnął i nie doprowadzić do anarchii
Więc nie rozumiem tego Twojego pierdolenia że to ja do tego przykładam rękę, może wy wszyscy przykładacie do tego rękę bo się nie rozmnażacie idioci?
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-09-06, 15:05 1
Widać dwukrotne użycie słowa ,,koniecznie" w pytaniu nie pomogło

A pytanie dotyczy tego w którą stronę się odchylasz, bo na pewno się odchylasz. Nie ma szans być idealnie po środku. Zawsze coś przeważy.

Ja stawiam że u ciebie przeważa lewactwo. Nie mylę się, prawda?
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-09-06, 15:09
@100Burned

W dupie mam to Twoje prawactwo/lewactwo
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-09-06, 15:11
sezamkowyRozpierdol napisał/a:

@100Burned

W dupie mam to Twoje prawactwo/lewactwo



Różne rzeczy masz w dupie.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-09-06, 15:13
@100Burned

Czyżby głodnemu chleb na myśli?
Mam rozumieć, że chodzisz na spotkania towarzyskie ONR i kopupujecie tam ze sobą?
Bo krążą wieści, że ONR'owcy to kryptopedały zapinające się w dupsko na spotkaniach dyskusyjnych
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-09-06, 15:16 1
sezamkowyRozpierdol napisał/a:

@100Burned

Mam rozumieć, że chodzisz na spotkania towarzyskie ONR i kopupujecie tam ze sobą?
Bo krążą wieści, że ONR'owcy to kryptopedały zapinające się w dupsko na spotkaniach dyskusyjnych



Akurat nie należę do ONRu, ale jeśli w tych wieściach jest choć ziarnko prawdy to zapisz się. Nie musisz się przyznawać że masz odmienne poglądy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie