18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Podcięcie ciapaka bydlęciem
OxY • 2017-09-05, 20:12
Bliżej nieznany kozojebca zaznaje kopniaka w kostki bydlęciem. Siła odśrodkowa wyprowadzona głową w chodnik daje efekt wstrząśnienia mózgu. Mam nadzieję, że później długo cierpiał Pozycja byka świadczy o potencjalnym uboju w ciapackiej formie hujal. Akcja od 0:23

Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-09-06, 15:18
@up

Nie dzięki, interesują mnie kobiety, a nie europejskie mentalne ciapaki
Zgłoś
Avatar
mit2 2017-09-06, 16:09 2
sezamkowyRozpierdol napisał/a:



Ty jesteś kurwa głupi, prawa strona jest tłamszona? ok zgoda, rodzime prawaki rzeczywiście są, tymczasem głaskani są prawicowi islamscy imigranci.


Może i jestem głupi, za to ty jesteś wykurwiście turbo głupi Każdy twój post jest tego dowodem.
Skup się teraz ciołku: Pisząc o prawicy, mam na myśli zawsze europejską prawicę - rdzennych, białych mieszkańców europy. Nie uznaję ciapatego bydła za prawicę, ponieważ nie wierzę, że tak prymitywne organizmy jak muzułmanie mogą rozumieć ideologię inną niż islam. Z resztą jacy oni prawicowi, jak spierdalają po socjal (wymysł lewicy) do przesiąkniętej lewicą europy, zamiast walczyć o swoją ojczyznę.

Cytat:

Więc nie rozumiem tego Twojego pierdolenia że to ja do tego przykładam rękę, może wy wszyscy przykładacie do tego rękę bo się nie rozmnażacie idioci?


Nie rozumiesz tego, że napierdalając praktycznie w każdym poście na prawicę, przykładasz rękę do linczu na nią? Gratuluję tępoty
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-09-06, 18:08
mit2 napisał/a:

Może i jestem głupi, za to ty jesteś wykurwiście turbo głupi Każdy twój post jest tego dowodem.
Skup się teraz ciołku: Pisząc o prawicy, mam na myśli zawsze europejską prawicę - rdzennych, białych mieszkańców europy. Nie uznaję ciapatego bydła za prawicę, ponieważ nie wierzę, że tak prymitywne organizmy jak muzułmanie mogą rozumieć ideologię inną niż islam. Z resztą jacy oni prawicowi, jak spierdalają po socjal (wymysł lewicy) do przesiąkniętej lewicą europy, zamiast walczyć o swoją ojczyznę.



Nie obchodzi mnie to co Ty sobie tam myślisz co uznajesz a co nie, fakty są faktami, konserwatywny islam to prawica
Ja też mogę powiedzieć, że ziemia nie obraca się wokół słońca i jest płaska BO JA TAK UZNAJE I JUŻ, wierzcie mi bo jak nie to jesteście jebanymi lewakami

mit2 napisał/a:

Nie rozumiesz tego, że napierdalając praktycznie w każdym poście na prawicę, przykładasz rękę do linczu na nią? Gratuluję tępoty



Po prostu się nie rozmnażacie i władcy europy trzęsą porami przed anarchią i pierdolnięciem systemu więc sprowadzają islamskie prawicowe bydło by się za nas rozmnażało, proste
Zgłoś
Avatar
mit2 2017-09-06, 18:24
sezamkowyRozpierdol napisał/a:

Nie obchodzi mnie to co Ty sobie tam myślisz co uznajesz a co nie, fakty są faktami, konserwatywny islam to prawica
Ja też mogę powiedzieć, że ziemia nie obraca się wokół słońca i jest płaska BO JA TAK UZNAJE I JUŻ, wierzcie mi


Nie jesteś żadną jebaną wyrocznią. Słowo przeciw słowu. Ty twierdzisz że islamskie bydło pędzące po social ku uciesze lewicy jest prawicowe, ja twierdzę że nie jest. Człowiek, którego egzystencja opiera się na pobieraniu świadczeń socjalnych nie może być prawicowy.

sezamkowyRozpierdol napisał/a:

Po prostu się nie rozmnażacie


Rozmnażamy się z tym, że rozmnażamy się jak ludzie. Muzułmanie rozmnażają się jak robactwo - nie zważając na to czy będą w stanie utrzymać rodziny, pierdolą się jak zwierzęta i produkują opóźnione, agresywne masy, które dzięki lewicy zalewają zachodnią Europę.

Cytat:

władcy europy trzęsą porami przed anarchią i pierdolnięciem systemu więc sprowadzają islamskie prawicowe bydło by się za nas rozmnażało, proste


Władcy europy boją się anarchii, sprowadzają więc bydło nieprzestrzegające żadnych praw - co za upośledzona logika
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-09-06, 18:31
mit2 napisał/a:

Nie jesteś żadną jebaną wyrocznią. Słowo przeciw słowu. Ty twierdzisz że islamskie bydło pędzące po social ku uciesze lewicy jest prawicowe, ja twierdzę że nie jest. Człowiek, którego egzystencja opiera się na pobieraniu świadczeń socjalnych nie może być prawicowy.



Gówno mnie obchodzi że Ty twierdzisz że "nie jest" Tym bardziej, że zaprzeczasz faktom, a fakty są takie, że islam jako religia i kultura są przekazywane z dziada pradziada, tradycyjne, konserwatywne wartości, spuścizna przodków, a konserwatyzm i religia zaliczane są do prawicy
Oni też walczą za swoją kulturę i religię

Definicja prawicy
ukryta treść
Prawica – określenie pochodzące z okresu rewolucji francuskiej, kiedy mianem prawicy określano ugrupowania przedstawicieli duchowieństwa, szlachty i arystokracji, które w Zgromadzeniu Narodowym zasiadały po prawej stronie sali, w opozycji do lewicy, czyli zasiadających po lewej stronie polityków żądających przemian społeczno-politycznych. Do końca XIX wieku prawica była kojarzona z grupami zachowawczymi domagającymi się utrzymania feudalnych przywilejów. Współcześnie do prawicy zalicza się partie o charakterze konserwatywnym, nacjonalistycznym, faszystowskim, chadeckim (czyli religijnym),
Wartościami uznawanymi przez zwolenników prawicy za podstawowe wartości tejże ideologii są: wstrzemięźliwość w reformach społeczno-gospodarczych i politycznych, szacunek dla tradycji i istniejącej hierarchii[1].


mit2 napisał/a:


Rozmnażamy się z tym, że rozmnażamy się jak ludzie. Muzułmanie rozmnażają się jak robactwo - nie zważając na to czy będą w stanie utrzymać rodziny, pierdolą się jak zwierzęta i produkują opóźnione, agresywne masy, które dzięki lewicy zalewają zachodnią Europę.



Europa rdzenna rozmnaża się w tempie 1,3 a to oznacza że na 2 osoby jest 1,3 dziecka a do utrzymania kultury potrzebny jest wskaźnik 2,5, chyba nie muszę cię uczyć co to oznacza?

mit2 napisał/a:

Władcy europy boją się anarchii, sprowadzają więc bydło nieprzestrzegające żadnych praw - co za upośledzona logika



Bydło które łatwo kontrolować przy pomocy "duchownych" czyli takich patałachów z totemami
Zgłoś