18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Podczac kolokwium
quemists • 2014-01-22, 14:43
Historia prawdziwa.

Przed ważnym egzaminem, wykładowca zagaduje do grupy:
- Możecie mieć ściągi, podręczniki, możecie ściągać od siebie, ale jeśli któryś się obróci od razu kończy egzamin.
Mija 5 minut.... 10 minut... wykładowca chodzi po sali z rękami skrzyżowanymi za sobą, poszedł na koniec sali, zajeb*ł kopa w śmietnik po czym mówi do studentów:
- Oddajemy karteczki !
Zgłoś
Avatar
necroboss 2014-01-22, 20:39
Dostała pałe
hahaha rozjebało mnie to, zawsze jest sposób na uzyskanie zaliczenia
Zgłoś
Avatar
.Piotrek 2014-01-22, 20:40
wodzu11 napisał/a:



Kurwa mało śmieszne, podobno jakoś rok temu to wprowadzili na polskich uczelniach, kolokwia z WF-u ;/

Debilizm ^2 ;/


Jak jesteś zwolniony z wfu(lekarskie na cąły semestr) to piszesz referat. U nas chociaż tak jest.
Zgłoś
Avatar
piotrek135 2014-01-22, 20:49 1
@Bongman, czyżby Agnieszka?
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2014-01-22, 20:52 1
BongMan napisał/a:

Miałem w liceum taką pannę, typowa blondi dyskotekowa z mózgiem wielkości fistaszka, która reprezentowała Algidę we wszystkich sosnowieckich klubach. Same tłuki z matematyki w klasie, więc nauczycielka pozwoliła nam ściągać. Algida, chcąc chyba zabłysnąć, powiedziała że nie będzie ściągać, bo się nauczyła i rozumie temat. Wszyscy ściągali i dostali różne oceny, głównie 4. Algida dostała pałę



Pałę to ona chyba dostała niejedną o to pewnie parę było też do ust
Zgłoś
Avatar
dextress 2014-01-22, 20:56
Algida dostała pałę-czyli chyba o to jej mniej-więcej chodziło
Zgłoś
Avatar
kris04797 2014-01-22, 21:04
ciekawe na których studiach można otrzymać z jakiegokolwiek przedmiotu "pałę"
Zgłoś
Avatar
Koperkologista 2014-01-22, 22:27
Wytłumaczy mi ktoś jakim chujem nie ważne co ten kasztan wrzuci,czy post czy komentarz zawsze ląduje na głównej?Przecież to jakaś paranoja..
Zgłoś
Avatar
BibaS 2014-01-22, 23:58
@kris04797
BongMan napisał/a:

w liceum


Na szczęście to nie twój problem, bo z taką umiejętnością czytania nie pójdziesz na żadne. Choć teraz to kto wie w sumie.
Zgłoś
Avatar
mustang_goniciel 2014-01-23, 10:45
@Bongman

Znasz Trybsona?
Zgłoś
Avatar
ska 2014-01-23, 11:27
BongMan napisał/a:

Miałem w liceum taką pannę, typowa blondi dyskotekowa z mózgiem wielkości fistaszka, która reprezentowała Algidę we wszystkich sosnowieckich klubach. Same tłuki z matematyki w klasie, więc nauczycielka pozwoliła nam ściągać. Algida, chcąc chyba zabłysnąć, powiedziała że nie będzie ściągać, bo się nauczyła i rozumie temat. Wszyscy ściągali i dostali różne oceny, głównie 4. Algida dostała pałę



Pałę czy jedynkę? to dwie różne sprawy..
Zgłoś
Avatar
K................s 2014-01-23, 16:56
Cytat:

Miałem w liceum taką pannę, typowa blondi dyskotekowa z mózgiem wielkości fistaszka, która reprezentowała Algidę we wszystkich sosnowieckich klubach. Same tłuki z matematyki w klasie, więc nauczycielka pozwoliła nam ściągać. Algida, chcąc chyba zabłysnąć, powiedziała że nie będzie ściągać, bo się nauczyła i rozumie temat. Wszyscy ściągali i dostali różne oceny, głównie 4. Algida dostała pałę


doczytałem do sonowieckich i już wiem że Bongman zanim spojrzałem kto napisał
Zgłoś