18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
SizzleMyDizzle 2023-03-24, 13:16 4
jednym to się nie najedzą...
Zgłoś
Avatar
smc 2023-03-24, 14:16 64
Szacun dla gołębia za odwagę.

Ja staram się unikać ludzi.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2023-03-24, 14:19 13
Myślałem, że wyjebie drzwi z ościeżnic, a tu miła niespodzianka.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-03-24, 14:29 2
Debilizm - chronić szczury (nawet te latające).
Zgłoś
Avatar
DeeJayDomin69 2023-03-24, 14:45 3
Jak na stronę sadistic za mocne
Zgłoś
Avatar
MikeVarg 2023-03-24, 14:55 6
Ja tam wolę nawet gołębie niż ludzi
Zgłoś
Avatar
kopnijkota 2023-03-24, 15:06 3
up Każdy rucha co lubi:)
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2023-03-24, 16:12 2
Trzeba pomagać naszym małym braciom ❤️
Zgłoś
Avatar
P................l 2023-03-24, 18:16 6
Kurwa ale gówno.

Też mam piękna historię z gołębiami. Jak te latające szczury założą u ciebie na balkonie gniazdo to kaplica. Możesz klaskać, biegać, płoszyć, wyrzucić gniazdo, chwila nieuwagi a te brudne kurwy i tak wrócą i je odbudują. Wymyśliłem sprytny plan. Kupiłem petardę taką hukowa pocieraną, nie kurwa nie achtung nie chcę sobie kafelek na balkonie rozjebać. Myślę, ostateczne przepłoszenie parki jebaków. Potarłem, położyłem, JEB. I faktycznie jeden spierdolił i już nigdy nie wrócił. Drugi niechcący zszedł na zawał, postanowiłem wyprawić go w ostni lot z balkonu i tyle. I to jest piękna historia a nie to gówno. Where sadistic?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-03-24, 19:53 1
@up Achtunga trzeba gołębiowi wepchać do środka gołębia. Kafelki całe i gołąb już nie przeszkadza.
Zgłoś
Avatar
Izlex 2023-03-24, 21:37 2
PapcioChmiel napisał/a:

Kurwa ale gówno.
Też mam piękna historię z gołębiami. Jak te latające szczury założą u ciebie na balkonie gniazdo to kaplica. Możesz klaskać, biegać, płoszyć, wyrzucić gniazdo, chwila nieuwagi a te brudne kurwy i tak wrócą i je odbudują. Wymyśliłem sprytny plan. Kupiłem petardę taką hukowa pocieraną, nie kurwa nie achtung nie chcę sobie kafelek na balkonie rozjebać. Myślę, ostateczne przepłoszenie parki jebaków. Potarłem, położyłem, JEB. I faktycznie jeden spierdolił i już nigdy nie wrócił. Drugi niechcący zszedł na zawał, postanowiłem wyprawić go w ostni lot z balkonu i tyle. I to jest piękna historia a nie to gówno. Where sadistic?


A na koniec tej pięknej historii wujek z drugiego pokoju klaskał Ci brawo jajami w oczekiwaniu na kolejną rudke nagich zapasow
Zgłoś
Avatar
P................l 2023-03-24, 22:30 1
Izlex napisał/a:

A na koniec tej pięknej historii wujek z drugiego pokoju klaskał Ci brawo jajami w oczekiwaniu na kolejną rudke nagich zapasow



No tak właśnie było. Zawsze to lepsze niż banda simpów spermiarzy którym na widok lodzia odbiera zdrowy zmysł sadola. Co ty o mnie wiesz? Równie dobrze mogę być body pozytywnym ulańcem z włosami na plecach. Ps. historia autentyk, nie zmyślam.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2023-03-25, 22:09 1
To nie gołąb to synogarlica
Zgłoś