18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
~Velture 2023-09-29, 11:47 10
Jesse.Pinkman napisał/a:

Pierdolona znieczulica, zamiast pomóc to nagrywają.



Każdy kto przeglądał sadola dłużej niż podczas przerwy wakacyjnej między klasami w szkole ten wie, że najgorsze co można zrobić w takiej sytuacji to bawić się w jebanego bohatera.

Mi wystarczy ta ilość filmów które tutaj widziałem gdzie kogoś tam okradają i zasadniczo niewielkie zagrożenie dla życia "ofiary napadu" aż tu nagle pojawia się BOHATER który leci na złodzieja i dzieje się w 90% jedna z poniższych sytuacji:
1) dostaje nagle kose centralnie w serce/tętnicę szyjną (od biedy w tętnice udową też takie filmy były) i po 30-45 sekundach tyle go widziano na tym świecie.
2) dostaje nagle kulke i też tyle go kurwa widziano.
3) dostaje wpierdol i w momencie kiedy pada na ziemię to robią mu z głowy ćwikłę.

Nie kurwa, pierdolę. Bez broni palnej oraz legalnego przyzwolenia do jej użycia w sytuacji obrony osoby postronnej to mam wyjebane czy jakieś zwierzęta bez krzty honoru ani poszanowania dla życia ludzkiego kogoś obcego okradają czy nie.

Jakbym widział jakiegoś dresika co babcię okrada to bym zareagował ale widząc dwóch podejrzanych etnicznie napadających na faceta większego od nich, którzy są gotowy kogoś zabić dla komórki i portfela, to PIERDOLĘ ryzykowanie swojego zdrowia/życia albo ewentualnej odpowiedzialności karnej.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-09-29, 12:02 3
U nas nie możesz legalnie użyć broni. Nie udowodnisz,że poświęcasz ustaqowe dobro mniejsze od ratowanego, bo to niemożliwe. Nawet policjanci na służbie mają z tym problem. Lepiej dać się złapać z kilogramem koksu w kieszeni, niż wyjąć legalną spluwę...
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2023-09-29, 16:57
~VeIture napisał/a:

Każdy kto przeglądał sadola dłużej niż podczas przerwy wakacyjnej między klasami w szkole ten wie, że najgorsze co można zrobić w takiej sytuacji to bawić się w jebanego bohatera.
Mi wystarczy ta ilość filmów które tutaj widziałem gdzie kogoś tam okradają i zasadniczo niewielkie zagrożenie dla życia "ofiary napadu" aż tu nagle pojawia się BOHATER który leci na złodzieja i dzieje się w 90% jedna z poniższych sytuacji:
1) dostaje nagle kose centralnie w serce/tętnicę szyjną (od biedy w tętnice udową też takie filmy były) i po 30-45 sekundach tyle go widziano na tym świecie.
2) dostaje nagle kulke i też tyle go kurwa widziano.
3) dostaje wpierdol i w momencie kiedy pada na ziemię to robią mu z głowy ćwikłę.
Nie kurwa, pierdolę. Bez broni palnej oraz legalnego przyzwolenia do jej użycia w sytuacji obrony osoby postronnej to mam wyjebane czy jakieś zwierzęta bez krzty honoru ani poszanowania dla życia ludzkiego kogoś obcego okradają czy nie.
Jakbym widział jakiegoś dresika co babcię okrada to bym zareagował ale widząc dwóch podejrzanych etnicznie napadających na faceta większego od nich, którzy są gotowy kogoś zabić dla komórki i portfela, to PIERDOLĘ ryzykowanie swojego zdrowia/życia albo ewentualnej odpowiedzialności karnej.



Tobie może być już ciężko spierdolić przed rabunkiem, ale pamiętajmy jak zapierdolą Ci nogę to nie zgrywamy bohaterów PIERDOLIMY to
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-09-29, 17:14 1
Jesse.Pinkman napisał/a:

Pierdolona znieczulica, zamiast pomóc to nagrywają.



A w tym jest to najgorsze, że takie lewackie kurwy jak Jesse.Pinkman. chcą Nas przekonać że multi-kulti jest dla Europy "zbawieniem".
Zgłoś
Avatar
owoc 2023-09-29, 18:17
No i przynajmniej jest d

~VeIture napisał/a:

No i przynajmniej jest d



A tak przynajmniej nagrał dowód dla policji
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2023-09-29, 22:48
smc napisał/a:

U nas nie możesz legalnie użyć broni. Nie udowodnisz,że poświęcasz ustaqowe dobro mniejsze od ratowanego, bo to niemożliwe. Nawet policjanci na służbie mają z tym problem. Lepiej dać się złapać z kilogramem koksu w kieszeni, niż wyjąć legalną spluwę...



Można wykorzystać broń palną
Zgłoś
Avatar
Pepini 2023-10-01, 1:33
~VeIture napisał/a:

Każdy kto przeglądał sadola dłużej niż podczas przerwy wakacyjnej między klasami w szkole ten wie, że najgorsze co można zrobić w takiej sytuacji to bawić się w jebanego bohatera.
Mi wystarczy ta ilość filmów które tutaj widziałem gdzie kogoś tam okradają i zasadniczo niewielkie zagrożenie dla życia "ofiary napadu" aż tu nagle pojawia się BOHATER który leci na złodzieja i dzieje się w 90% jedna z poniższych sytuacji:
1) dostaje nagle kose centralnie w serce/tętnicę szyjną (od biedy w tętnice udową też takie filmy były) i po 30-45 sekundach tyle go widziano na tym świecie.
2) dostaje nagle kulke i też tyle go kurwa widziano.
3) dostaje wpierdol i w momencie kiedy pada na ziemię to robią mu z głowy ćwikłę.
Nie kurwa, pierdolę. Bez broni palnej oraz legalnego przyzwolenia do jej użycia w sytuacji obrony osoby postronnej to mam wyjebane czy jakieś zwierzęta bez krzty honoru ani poszanowania dla życia ludzkiego kogoś obcego okradają czy nie.
Jakbym widział jakiegoś dresika co babcię okrada to bym zareagował ale widząc dwóch podejrzanych etnicznie napadających na faceta większego od nich, którzy są gotowy kogoś zabić dla komórki i portfela, to PIERDOLĘ ryzykowanie swojego zdrowia/życia albo ewentualnej odpowiedzialności karnej.



typowy sadistic, same cioty i tchórze, no ale jeszcze kobiety tu są to te tylko tępe
Zgłoś
Avatar
pawlo8 2023-10-02, 20:56
Jaka znieczulica? Przecież on jest ciemny, jak mu można pomagać?
Zgłoś