18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
oldcoyote 2024-09-30, 19:25 2
szuka kozy
Zgłoś
Avatar
skurwysyn666 2024-09-30, 19:32 2
Narody europy zachodniej (już byłe) ze względu na słabą tożsamość narodową oraz zbytnie przywiązanie do dobrobytu, straciły zbiorowy instynkt samozachowawczy.
Lewicowa polityka pchana przez żydów stojących za fed”em (bank centralny usa), głównie kilka rodzin, min. rockefellerowie, morganowie, rotschildowie, warburgowie, za pomocą marionetkowego rządu w Waszyngtonie, doprowadziła do utraty tych państw, które wymieniłem statutu państw narodowych oraz całkowitego zachwiania systemu wartości (tudzież moralność).
Polityka ta była celowa i jakże widzimy udana.
4 czarnuchów, 12 niemców, 1 azjata i 8 muzułmanów nie może mieć ze sobą nic wspólnego. Taki motłoch nie zbuntuje się przeciwko władzy, bo każda z tych grup reprezentuje inne wartości (jedni uga buga, drudzy zamiłowanie do broni białej, utrata kościoła etc.).
Wymarzone warunki dla rządzących, żeby zarządzać takim społeczeństwem ala skittles, m&ms.
Hamburgery wiedziały co robią przywracając gospodarki zachodu do użyteczności w latach 50-60. Efekty widzimy do dzisiaj.
Dziękuję jeśli dotarłeś do końca, chwała czarnym knagom, żydom, ukraińcom oraz allahowi.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-30, 19:48 4
Babosz napisał/a:

Kiedyś naiwnie myślałem, że ludzie przebudzą się.
Dzisiaj jestem mądrzejszy i wiem jak genialnie skutecznie działa demokracja, a właściwie mediokracja.
Wielkie korporacje medialne mając przewagę kapitałową kontrolują wiekszość przekazu medialnego i narzucają ludziom tematy, a inne niewygodne pomijają. W ten sposób wiekszość ludzi myśli tak jak oni chcą, a wiekszość w demokracji wybiera rządy. Mniejszość nie ma nic do powiedzenia. I tym sposobem kontrolując media uczą ludzi myśleć i mówią ludziom na kogo głosować.
Przykladowo kiedy pis miał deficyt 80mld to media wmowiły lemingom, że pis zadłuża nasze wnuki. Ludzie jak boty powtarzały w komentarzach to zdanie. Dzisiaj gdy Tusk ma deficyt grubo ponad 100mld to media siedzą cicho i lemingi już nie płaczą, że zadłużane są nasze wnuki.
Mam to wszystko w dupie, bo nie mam na to wpływu, żyję zarabiam hajs, odkladam, pilnuje swojego podwórka, nikim obcym nie przejmuję się. Inaczej się nie da. Koniec Europy jest i tak przesądzony, za późno na ratunek. Demografii nie da się odwrócić.



Ja mam jednak jeszcze resztki nadziei, że sprawiedliwość dopadnie skurwieli. Że znajdzie się paru oszołomów, którzy nie sprzedadzą tanio własnego życia i postanowią dopaść wszystkie te kurewskie mordy ich bliskich.
Zgłoś
Avatar
PapieżPoEkshumacji 2024-09-30, 20:39
Aż przykro patrzeć... Ani jeden nie wziął rozbiegu.
Zgłoś
Avatar
Ciastotoja 2024-09-30, 20:49
Chuj im w pysk! Ale tak na marginesie to Austriacki słynny malarz który dbał o to by cała Europa mówiła w jednym języku przewraca się w grobie xd jebac brudasów
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-09-30, 21:58
Szokujace ze nikt mi nie jebnal liscia z laczka
Zgłoś
Avatar
Qubec 2024-09-30, 22:21
Dla mnie to dziwna nacja to ci w koszule w kratę oraz obcisłych spodenkach
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-10-01, 0:16 1
Babosz napisał/a:

Kiedyś naiwnie myślałem, że ludzie przebudzą się.
Dzisiaj jestem mądrzejszy i wiem jak genialnie skutecznie działa demokracja, a właściwie mediokracja.
Wielkie korporacje medialne mając przewagę kapitałową kontrolują wiekszość przekazu medialnego i narzucają ludziom tematy, a inne niewygodne pomijają. W ten sposób wiekszość ludzi myśli tak jak oni chcą, a wiekszość w demokracji wybiera rządy. Mniejszość nie ma nic do powiedzenia. I tym sposobem kontrolując media uczą ludzi myśleć i mówią ludziom na kogo głosować.
Przykladowo kiedy pis miał deficyt 80mld to media wmowiły lemingom, że pis zadłuża nasze wnuki. Ludzie jak boty powtarzały w komentarzach to zdanie. Dzisiaj gdy Tusk ma deficyt grubo ponad 100mld to media siedzą cicho i lemingi już nie płaczą, że zadłużane są nasze wnuki.
Mam to wszystko w dupie, bo nie mam na to wpływu, żyję zarabiam hajs, odkladam, pilnuje swojego podwórka, nikim obcym nie przejmuję się. Inaczej się nie da. Koniec Europy jest i tak przesądzony, za późno na ratunek. Demografii nie da się odwrócić.



Da się. Poczytaj historię Europy, my jesteśmy niezniszczalni.
Prawdę mówiąc gdyby ciapate postudiowały historię Europy to Niemców dzisiaj by na pewno nie wkurwiali

Europa z tym gównem sobie poradzi, jak tylko ludzie przestaną słuchać tego medialnego pierdolenia w telewizji i powiedzą dość.
Obawiam się nawet że będzie powtórka z lat 40 ubiegłego wieku, bo jak już nie będzie miejsc we więzieniach a oni nie będą chcieli wracać do siebie to niestety pójdą do ziemi atmosfery. To jest przykre ale to instynkt chronienia Naszych Matek, żon, sióstr i córek weźmie górę.
Europejczycy też są zdrowo pojebani, tylko jesteśmy najbardziej cywilizowani więc francuzi niedawno przestali używać gilotyny na rynku a my szubienic bo nie chcieliśmy takiego widoku na ulicach jaki jest w krajach latyno amerykańskich.
Myślę że jak skoczy się pierdolenie o byciu humanitarnym i Europa dostrzeże że dostaliśmy konia trojańskiego z napisem "refuges welkome" to szybko pozbędziemy się najeźdźcy z naszych ziem i zapiszemy kolejne krwawe stronice historii.
Ale to jest cykliczne. Tacy jesteśmy i tak już musi być. I tak będzie. Czy dzisiaj czy za 100 lat.

[ Dodano: 2024-10-01, 00:19 ]
Nome napisał/a:

nie łamcie się a Austrii wybrali jakiegoś następcę Adolfa



Mniej więcej o tym właśnie mówię xD Myślę że refuganie mogą niebawem szybciej spierdalać z europy i to w pław niżeli płynęli tu pontonem
I co ktoś Nam zrobi, jak cała Europa zacznie do nich strzelać. Wątpie aby afryka miała ochotę na wojnę z Europą. Rozjebalibyśmy ich w pył.
Jeszcze Izrael by ich bił przy okazji
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-10-01, 9:36
To był biały facet, nie jakiś inżynier.
No i on pewnie puka dziewczyny. One lubią takich badboyów.
Zgłoś
Avatar
piopio317 2024-10-01, 14:46
niemców, francuzów, angli to wcale mi nie szkoda. zdrajów jebanych nie zjedzą kebaby i inne ścierwo.
Zgłoś
Avatar
OcalałyZprypeci 2024-10-01, 18:50
Gestapo powinno zostać przywrócone właśnie dla takich towarzyszy 🙄
Zgłoś