18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
silwerbalk 2024-09-30, 17:07 29
I pomyśleć że kiedyś z 80 lat temu gość nie doszedł by do drugiej uliczki za takie coś ....
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-09-30, 17:15 55
Nie trafił na Polaka, jeszcze

[ Dodano: 2024-09-30, 17:17 ]
silwerbalk napisał/a:

I pomyśleć że kiedyś z 80 lat temu gość nie doszedł by do drugiej uliczki za takie coś ....



Potomkowie tamtych niemców mieszkają w Argentynie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-30, 17:25 20
I chuj im wszystim w dupę, równo każdemu.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-30, 17:27 3
Abibabe napisał/a:

Potomkowie tamtych niemców mieszkają w Argentynie



I uprawiają deskoterapię, deskoterapeuci?
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-09-30, 17:38 14
Nic dziwnego że sobie dali wejść na głowe , tak sie konczy ,,tolerancja,,
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-09-30, 17:53 6
żmij napisał/a:

I uprawiają deskoterapię?



Bardziej rozwijają branże farmaceutyczną w pobliskich krajach I zrzeszają się w grupy pilnujące "porządku" według zasad wpojonych im przez dziadków.
Zgłoś
Avatar
Babosz 2024-09-30, 17:58 38
Kiedyś naiwnie myślałem, że ludzie przebudzą się.
Dzisiaj jestem mądrzejszy i wiem jak genialnie skutecznie działa demokracja, a właściwie mediokracja.
Wielkie korporacje medialne mając przewagę kapitałową kontrolują wiekszość przekazu medialnego i narzucają ludziom tematy, a inne niewygodne pomijają. W ten sposób wiekszość ludzi myśli tak jak oni chcą, a wiekszość w demokracji wybiera rządy. Mniejszość nie ma nic do powiedzenia. I tym sposobem kontrolując media uczą ludzi myśleć i mówią ludziom na kogo głosować.
Przykladowo kiedy pis miał deficyt 80mld to media wmowiły lemingom, że pis zadłuża nasze wnuki. Ludzie jak boty powtarzały w komentarzach to zdanie. Dzisiaj gdy Tusk ma deficyt grubo ponad 100mld to media siedzą cicho i lemingi już nie płaczą, że zadłużane są nasze wnuki.
Mam to wszystko w dupie, bo nie mam na to wpływu, żyję zarabiam hajs, odkladam, pilnuje swojego podwórka, nikim obcym nie przejmuję się. Inaczej się nie da. Koniec Europy jest i tak przesądzony, za późno na ratunek. Demografii nie da się odwrócić.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-30, 17:59 7
Zaraz w Polsce , a nie czekaj ukry już tak robią.
Zgłoś
Avatar
saves 2024-09-30, 18:09 15
Babosz napisał/a:

Kiedyś naiwnie myślałem, że ludzie przebudzą się.
Dzisiaj jestem mądrzejszy i wiem jak genialnie skutecznie działa demokracja, a właściwie mediokracja.
Wielkie korporacje medialne mając przewagę kapitałową kontrolują wiekszość przekazu medialnego i narzucają ludziom tematy, a inne niewygodne pomijają. W ten sposób wiekszość ludzi myśli tak jak oni chcą, a wiekszość w demokracji wybiera rządy. Mniejszość nie ma nic do powiedzenia. I tym sposobem kontrolując media uczą ludzi myśleć i mówią ludziom na kogo głosować.
Przykladowo kiedy pis miał deficyt 80mld to media wmowiły lemingom, że pis zadłuża nasze wnuki. Ludzie jak boty powtarzały w komentarzach to zdanie. Dzisiaj gdy Tusk ma deficyt grubo ponad 100mld to media siedzą cicho i lemingi już nie płaczą, że zadłużane są nasze wnuki.
Mam to wszystko w dupie, bo nie mam na to wpływu, żyję zarabiam hajs, odkladam, pilnuje swojego podwórka, nikim obcym nie przejmuję się. Inaczej się nie da. Koniec Europy jest i tak przesądzony, za późno na ratunek. Demografii nie da się odwrócić.



Ja podobnie. W kolejności dbam o rodzinę, przyjaciół, znajomych i klientów. Na resztę sram. I śmieje się z tych wałów, co to w Warszawie na światowca Trzaskowskiego zagłosowali, a teraz płaczą że likwiduje miejsca parkingowe i SCT wprowadza.
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-09-30, 18:17 10
saves napisał/a:

Ja podobnie. W kolejności dbam o rodzinę, przyjaciół, znajomych i klientów. Na resztę sram. I śmieje się z tych wałów, co to w Warszawie na światowca Trzaskowskiego zagłosowali, a teraz płaczą że likwiduje miejsca parkingowe i SCT wprowadza.



Ludzie są tak zakłamani, że nawet jak im życie spierdoli swoimi debilizmami, to nadal będą twierdzić że dokonali najlepszego wyboru głosując na tego barana
Zgłoś
Avatar
adrianthc 2024-09-30, 18:20 5
Zamiast reagować to idzie ciota z telefonem 🤦
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2024-09-30, 18:24 4
Niezle łajzy bezjajeczne.
Zgłoś
Avatar
antidotum4 2024-09-30, 18:26 14
Babosz napisał/a:

Kiedyś naiwnie myślałem, że ludzie przebudzą się.
Dzisiaj jestem mądrzejszy i wiem jak genialnie skutecznie działa demokracja, a właściwie mediokracja.
Wielkie korporacje medialne mając przewagę kapitałową kontrolują wiekszość przekazu medialnego i narzucają ludziom tematy, a inne niewygodne pomijają. W ten sposób wiekszość ludzi myśli tak jak oni chcą, a wiekszość w demokracji wybiera rządy. Mniejszość nie ma nic do powiedzenia. I tym sposobem kontrolując media uczą ludzi myśleć i mówią ludziom na kogo głosować.
Przykladowo kiedy pis miał deficyt 80mld to media wmowiły lemingom, że pis zadłuża nasze wnuki. Ludzie jak boty powtarzały w komentarzach to zdanie. Dzisiaj gdy Tusk ma deficyt grubo ponad 100mld to media siedzą cicho i lemingi już nie płaczą, że zadłużane są nasze wnuki.
Mam to wszystko w dupie, bo nie mam na to wpływu, żyję zarabiam hajs, odkladam, pilnuje swojego podwórka, nikim obcym nie przejmuję się. Inaczej się nie da. Koniec Europy jest i tak przesądzony, za późno na ratunek. Demografii nie da się odwrócić.



Generalnie masz rację, ale jednak ludzie według mnie powoli się budzą, a ci zza zachodniej granicy wyjątkowo długo. Tylko tego nie widać w mediach, które pierdolą że skrajna prawica zaczyna dochodzić do głosu ( Francja Niemcy), a to w większości nie żadna skrajna prawica a wkurwieni i bezsilni ludzie,. Tylko do kogo innego mają się podczepić jak nie do jakichś organizacji nie z głównego nurtu. Jak dla mnie masa krytyczna niedługo się przeleje i będzie rozpierdol.
A tu na filmie wygląda jakby wszyscy mieli syndrom sztokholmski.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-30, 19:14 1
nie łamcie się a Austrii wybrali jakiegoś następcę Adolfa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie