18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
turbonekro 2024-09-07, 19:44
Szmaty ukraińskie?
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-07, 20:25
konto-smerf napisał/a:

Nie wiem na jakie studia chodziłeś(zakładając oczywiście że nie zaprzestałeś edukacji na etapie szkoły podstawowej), ale chyba musiały być jakies specjalnej troski jak mieliście tam jeszcze dyktanda. U mnie na przykład etap dyktand zakończył sie w podstawówce.



Czyli jak sam sierdziłeś, twoja edukacja też skończyła się w podstawówce, bo ja w średniej szkole miałem dyktanda na polskim
Zgłoś
Avatar
kobo7 2024-09-07, 20:29 2
@Siriuz

Na obecną chwilę, najwięcej podejrzanych etnicznie wpuścili piss-komuchy, więc nie pajacuj.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-09-07, 21:09
Pod koniec dwie blond pizdy do ruchania przechodzą przed obiektyw
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-09-07, 21:34 1
Jebać 'warszafkę'. Wybrali sobie kogo chcieli, niech się teraz cieszą.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-07, 21:59 1
kobo7 napisał/a:

@
Na obecną chwilę, najwięcej podejrzanych etnicznie wpuścili piss-komuchy, więc nie pajacuj.



Ty pajacujesz Już kurwa wszyscy tutaj tłumaczyli, że to kłamstwa wymyślone przez TVN, ale kurwa ciągle pojawiają się cymbały, które pierdolą coś o miliardach imigrantów ściągniętych przez PiS 5 szpryc też pewnie wziąłeś i nie możesz się doczekać aż dokupią kolejne...
Zresztą chuj, w Warszawie rządzi parszywa platforma już od 12-15 lat.. zgubiłem się.
Zgłoś
Avatar
Piotr1234567qwerty 2024-09-07, 22:15
Oby o Polsce było jak.najmniej nie możemy schodzić na psy..
Zgłoś
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-09-07, 22:40 1
Już się uśmiechacie wyborcy chyżego ruja?
Zgłoś
Avatar
kobo7 2024-09-07, 22:54
Siriuz napisał/a:

Ty pajacujesz Już kurwa wszyscy tutaj tłumaczyli, że to kłamstwa wymyślone przez TVN, ale kurwa ciągle pojawiają się cymbały, które pierdolą coś o miliardach imigrantów ściągniętych przez PiS 5 szpryc też pewnie wziąłeś i nie możesz się doczekać aż dokupią kolejne...
Zresztą chuj, w Warszawie rządzi parszywa platforma już od 12-15 lat.. zgubiłem się.



Wszystkie kłamstwa wymyśla TVN, a Tusk to Niemiec. A mnie to i tak huj, bo telewizji nie oglądam od ponad 10 lat. Odnośnie emigracji i wiz, poszukaj sobie statystyk GUSu.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-07, 23:17
kobo7 napisał/a:

Wszystkie kłamstwa wymyśla TVN, a Tusk to Niemiec. A mnie to i tak huj, bo telewizji nie oglądam od ponad 10 lat. Odnośnie emigracji i wiz, poszukaj sobie statystyk GUSu.



No pokaż te statystyki GUSu. Ty oskarżasz więc to Ty masz udowodnić.
Ja akurat patrzyłem na statystyki przejść granicznych, kogo i z jakimi wizami wpuszczano oraz jakie wizy były wystawiane. Nie ma tam nigdzie tych setek tysięcy imigrantów.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-08, 2:03 1
Zwykła bójka najebanych. Ja tam nie widzę nic innego niż grupa najebanych typów, z których 2 się leje, a reszta próbuje ich rozdzielić. Trzoda jak co weekend. W Katowicach po takich to jeżdżą autobusy
Zgłoś
Avatar
kumak3 2024-09-08, 3:37
@Siriuz

Ale wiesz ze oni rządzą od niespełna roku, teraz się zajmują głupotami,typu kto ile nakradl,a to pis z jednej strony budował mur ,a z drugiej rozdawał wizy na prawo i lewo ?
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-08, 8:27
Jebać ukrow
Zgłoś
Avatar
kobo7 2024-09-08, 8:57 1
Siriuz napisał/a:

No pokaż te statystyki GUSu. Ty oskarżasz więc to Ty masz udowodnić.
Ja akurat patrzyłem na statystyki przejść granicznych, kogo i z jakimi wizami wpuszczano oraz jakie wizy były wystawiane. Nie ma tam nigdzie tych setek tysięcy imigrantów.



Telewizję też ci na Republikę przełączyć, czy wystarczy pilota podać?
Masz: stat.gov.pl/files/gfx/portalinformacyjny/pl/defaultaktualnosci/5821/18...

i nie pajacuj więcej.
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-09-08, 9:35
Wtf

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie