18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Siriuz 2024-09-08, 11:04 1
kobo7 napisał/a:

Telewizję też ci na Republikę przełączyć, czy wystarczy pilota podać?
Masz:
i nie pajacuj więcej.



Ja pierdole... fajnie, że coś przytoczyłeś, szkoda że to nie ma związku z tematem. Co kurwa pozwolenia na prace mają wspólnego z wizami?
Nawet w pierwszym zdaniu przytoczonego raportu masz napisane: "Zezwolenie na pracę to dokument, który uprawnia cudzoziemca do podjęcia legalnej pracy pod warunkiem posiadania wizy lub zezwolenia na pobyt czasowy pozwalającego na wykonywanie pracy w Polsce". Potem masz podane, że ponad 70% to zezwolenia na pracę ludzi z Ukrainy i Białorusi. Tutaj masz szczegółową tabele z liczbami:
gov.pl/attachment/d91e121b-3e71-46fa-a063-cef41b2eda97
Poszukaj tych swoich setek tysięcy Somalijczyków i innych bambi. Masz coś jeszcze?

Tutaj zobacz, nawet lewacki oko.press nie miał litości dla tych kłamstw: oko.press/afera-wizowa-informacje-i-manipulacje-o-masowym-naplywie-mig...
Tutaj oświadczenie MSZ: gov.pl/web/dyplomacja/oswiadczenie-msz-w-sprawie-nieprawdziwych-inform...
A tutaj możesz sobie odszukać szczegółowe dane nt wydanych wiz: dane.gov.pl/pl/dataset
Nie mogę się doczekać danych za 2024
Zgłoś
Avatar
kobo7 2024-09-08, 11:49
Siriuz napisał/a:

Ja pierdole... fajnie, że coś przytoczyłeś, szkoda że to nie ma związku z tematem. Co kurwa pozwolenia na prace mają wspólnego z wizami?
Nawet w pierwszym zdaniu przytoczonego raportu masz napisane: "Zezwolenie na pracę to dokument, który uprawnia cudzoziemca do podjęcia legalnej pracy pod warunkiem posiadania wizy lub zezwolenia na pobyt czasowy pozwalającego na wykonywanie pracy w Polsce". Potem masz podane, że to zezwolenia na pracę ludzi z Ukrainy i Białorusi. Tutaj masz szczegółową tabele z liczbami:
Poszukaj tych swoich setek tysięcy Somalijczyków i innych bambi. Masz coś jeszcze?
Tutaj zobacz, nawet lewacki oko.press nie miał litości dla tych kłamstw:
Tutaj oświadczenie MSZ:
A tutaj możesz sobie odszukać szczegółowe dane nt wydanych wiz:
Nie mogę się doczekać danych za 2024



Ilość wiz pracowniczych jest ściśle skorelowana z udzielonymi pozwoleniami. A tych udzielono 65k w 2015, przez kolejne lata wzrastała, aby osiągnąć ponad 500k w 2021. Za to wszystko odpowiedzialni są sowieccy zdrajcy z PISSu (zgadza się to zresztą z jednym z założeń Kremla o wywołaniu chaosu w zachodniej Europie poprzez masowy napływ emigracji). Więc nijak się ma to twojej głupkowatej wstawki z Tuskiem, bo o tym toczy się dyskusja. Powtórzę jeszcze raz: Na obecną chwilę, to PISS jest odpowiedzialny za napływ wszelkiego ścierwa do Polskie. Nie Tusk, ani kto inny.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-08, 12:04 1
kobo7 napisał/a:

Ilość wiz pracowniczych jest ściśle skorelowana z udzielonymi pozwoleniami. A tych udzielono 65k w 2015, przez kolejne lata wzrastała, aby osiągnąć ponad 500k w 2021. Za to wszystko odpowiedzialni są sowieccy zdrajcy z PISSu (zgadza się to zresztą z jednym z założeń Kremla o wywołaniu chaosu w zachodniej Europie poprzez masowy napływ emigracji). Więc nijak się ma to twojej głupkowatej wstawki z Tuskiem, bo o tym toczy się dyskusja. Powtórzę jeszcze raz: Na obecną chwilę, to PISS jest odpowiedzialny za napływ wszelkiego ścierwa do Polskie. Nie Tusk, ani kto inny.



Zryte banie to jednak choroba nieuleczalna. Jeśli fakty nie zgadzają się z twoją wizją świata to tym gorzej dla faktów
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-08, 12:40 1
kobo7 napisał/a:

Ilość wiz pracowniczych jest ściśle skorelowana z udzielonymi pozwoleniami. A tych udzielono 65k w 2015, przez kolejne lata wzrastała, aby osiągnąć ponad 500k w 2021. Za to wszystko odpowiedzialni są sowieccy zdrajcy z PISSu (zgadza się to zresztą z jednym z założeń Kremla o wywołaniu chaosu w zachodniej Europie poprzez masowy napływ emigracji). Więc nijak się ma to twojej głupkowatej wstawki z Tuskiem, bo o tym toczy się dyskusja. Powtórzę jeszcze raz: Na obecną chwilę, to PISS jest odpowiedzialny za napływ wszelkiego ścierwa do Polskie. Nie Tusk, ani kto inny.



Podałem Ci źródła, nawet nie zadałeś sobie trudu, żeby sprawdzić. Widocznie nie jesteś zainteresowany faktami.
Pierwsze półrocze 2021: dane.gov.pl/pl/dataset/2589,statystyczne-dane-wizowe-wg-obywatelstwa-w...
Drugie półrocze 2021:
dane.gov.pl/pl/dataset/2700,liczba-wydanych-wiz-c-d-z-podzialem-na-oby...

Suma wydanych wiz: 1 042 426
w tym
- Ukraina: 756 999
- Białoruś: 169 242
- Rosja: 31 229
które stanowią 92% wszystkich wydanych wiz. Pozostałe to 85 tyś ze 130 innych krajów.

Dodam jeszcze, że dostępne są również statystyki dot liczby przekroczeń granicy Polskiej na podstawie wizy.

Powtarzaj sobie kłamstwa jak chcesz, od powtarzania nie staną się prawdą a skutek będzie tylko taki, że tego ścierwa będzie jeszcze więcej.
Zgłoś
Avatar
kobo7 2024-09-08, 13:06
Bul_od_bytu napisał/a:

Zryte banie to jednak choroba nieuleczalna. Jeśli fakty nie zgadzają się z twoją wizją świata to tym gorzej dla faktów



Faktycznie moja wizja świata jest inna, a przez ostatnie 8 lat nie PIS rządził. Zaklinajcie dalej rzeczywistość, tak jak wam każą.

[ Dodano 2024-09-08, 13:08 ]
Siriuz napisał/a:

Podałem Ci źródła, nawet nie zadałeś sobie trudu, żeby sprawdzić. Widocznie nie jesteś zainteresowany faktami.
Pierwsze półrocze 2021:
Drugie półrocze 2021:
Suma wydanych wiz: 1 042 426
w tym
- Ukraina: 756 999
- Białoruś: 169 242
- Rosja: 31 229
które stanowią 92% wszystkich wydanych wiz. Pozostałe to 85 tyś ze 130 innych krajów.
Dodam jeszcze, że dostępne są również statystyki dot liczby przekroczeń granicy Polskiej na podstawie wizy.
Powtarzaj sobie kłamstwa jak chcesz, od powtarzania nie staną się prawdą a skutek będzie tylko taki, że tego ścierwa będzie jeszcze więcej.



Co nie zmienia faktu, że to wszystko jest zasługą komunistycznego PISSu, który rządził przez ostatnie 8 lat. Nie Tuska, nie Czaszkowskiego, ani Bogumiły zawsze dziewicy.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-08, 13:10
kobo7 napisał/a:

Faktycznie moja wizja świata jest inna, a przez ostatnie 8 lat nie PIS rządził. Zaklinajcie dalej rzeczywistość, tak jak wam każą.



Masz jak byk napisane w zestawieniach z linków i trujesz coś o zaklinaniu rzeczywistości? Widzę, że zryta bania to tylko wierzchołek góry lodowej twoich dolegliwości
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-08, 13:17
kobo7 napisał/a:

Co nie zmienia faktu, że to wszystko jest zasługą komunistycznego PISSu, który rządził przez ostatnie 8 lat. Nie Tuska, nie Czaszkowskiego, ani Bogumiły zawsze dziewicy.



Dlatego napisałem, że czekam na raport za 2024 żeby zobaczyć zasługi Tuska i Czaskwoskiego. Rozsądni ludzie mają obawy, że ci szubrawcy zrobią z Polski małpie i islamskie eldorado jak to zrobiły ich lewackie odpowiedniki na zachodzie Europy. To, że ludzie na zachodzie zazdroszczą nam jeszcze spokoju można przypisać zasługom PiSu.... Oczywiście mogło być znacznie lepiej gdyby nie 80% zjebów, które w ogóle uznało za fajny pomysł głosowanie na POPiS, bo dali się nakręcić przez skurwiałe media pokroju TVN na wojenkę polsko-polską. Gdyby ludzie byli mądrzy to wytoczyliby wojnę tym mediom jak kiedyś kiedy modne było palenie wozów transmisyjnych i plucie na pseudodziennikarzy.
Zgłoś