18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
gucio_gu 2024-09-07, 13:54
Ale dno,wytrzymałem chyba nie minute
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-09-07, 13:56 26
Ale pedaly.
Ale warto przewinąć do 1:25, fajny kop na ryj
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-07, 14:07
Chcieli się poprzytulać, ja tam walki nie widzę.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-07, 14:10 109
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 14:21 6
@Siriuz
Towarzyszu Dupov! Macie poniżej ideał władcy, myśliciela, stratega i męża staniu. Chwała wielkiej rassyji.

Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-09-07, 14:29 5
Niech mi ktoś wytłumaczy o co autorowi chodzi z tytułem?
Trzech białych się tarza (po wódzie czy ziole, możliwe i śmieszne choć naganne) nie wnikam czy to waginosceptycy czy inna mniejszość ale to BIAŁE chłopaki są.
Zgłoś
Avatar
konto-smerf 2024-09-07, 14:36 16
baronturbina napisał/a:

@
Towarzyszu Dupov! Macie poniżej ideał władcy, myśliciela, stratega i męża staniu. Chwała wielkiej rassyji.



Naciesz sie spokojem w Polsce póki jeszcze możesz i go masz.,, ty sie nie bój sie gdy jest zle, bój sie gdy jest dobrze , bo to znaczy że zaraz coś ci sie spierdoli ''
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 14:38 13
konto-smerf napisał/a:

Naciesz sie spokojem w Polsce póki jeszcze możesz i go masz.,, ty sie nie bój sie gdy jest zle, bój sie gdy jest dobrze , bo to znaczy że zaraz coś ci sie spierdoli ''


Napisz to jeszcze raz z tym, że po polsku.
Zgłoś
Avatar
konto-smerf 2024-09-07, 14:43 12
baronturbina napisał/a:

Napisz to jeszcze raz z tym, że po polsku.



Jak nie umiesz czytać to już nie jest mój problem. poproś kogoś żeby ci przeczytał, albo skopiuj sobie to w czat A.I i niech ci to przeczyta na głos, chyba że masz problem też ze słuchem , to sie udaj do laryngologa ( to taki lekarz od słuchu )
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 14:45 3
konto-smerf napisał/a:

Jak nie umiesz czytać to już nie jest mój problem. poproś kogoś żeby ci przeczytał, albo skopiuj sobie to w czat A.I i niech ci to przeczyta na głos, chyba że masz problem też ze słuchem , to sie udaj do laryngologa ( to taki lekarz od słuchu )


Nie tylko od słuchu. Ile w tygodniu macie dyktand?
Zgłoś
Avatar
konto-smerf 2024-09-07, 14:53 4
baronturbina napisał/a:

Nie tylko od słuchu. Ile w tygodniu macie dyktand?



Nie wiem na jakie studia chodziłeś(zakładając oczywiście że nie zaprzestałeś edukacji na etapie szkoły podstawowej), ale chyba musiały być jakies specjalnej troski jak mieliście tam jeszcze dyktanda. U mnie na przykład etap dyktand zakończył sie w podstawówce.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-09-07, 14:56 3
Co to za stado pizd?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 15:04 1
konto-smerf napisał/a:

Nie wiem na jakie studia chodziłeś(zakładając oczywiście że nie zaprzestałeś edukacji na etapie szkoły podstawowej), ale chyba musiały być jakies specjalnej troski jak mieliście tam jeszcze dyktanda. U mnie na przykład etap dyktand zakończył sie w podstawówce.


Wlasnie wyglada na to że się nie zakończył pomyślnie. Odpowiedz na resztę pytań.
Zgłoś
Avatar
konto-smerf 2024-09-07, 15:06 1
baronturbina napisał/a:

Wlasnie wyglada na to że się nie zakończył pomyślnie. Odpowiedz na resztę pytań.



Już ci napisałem że nie mam zamiaru się z tobą ,,lepiej poznawać''
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie