18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
wernetto 2014-11-08, 12:22 3
człowiek skurwiel to przy nich płotka :O
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2014-11-08, 13:40 7
Z chęcią bym ich przywiązał do słupa oblał benzyną, natarł butaprenem i byłby piękny knot.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-11-08, 15:50 1
U nas też by się przydało połowę aut wypierdolić z ulic... chodniki zastawiają, "bo kurwa nie ma gdzie parkować". Nie masz gdzie parkować? Kup lub zbuduj sobie garaż, nie stać Cię? To nie stać Cie też na samochód.
10 lat temu jak wspominam jedną ulicę u mnie w mieście to zero aut, tylko co jakiś czas przejechało może jedno...dwa...
A teraz, ruch jak skurwysyn miejsc parkingowych brak... no ja pierdole. :/
Najlepsze jest jak jest ulica w chuj szeroka (nie znam się na wymiarach ulic i chodników) a chodnik na szerokość jednego wózka dziecięcego, i jakiś ciul musi zaparkować to wjeżdża na ten chodnik, chuj że ludzie nie mają jak przejść i muszą zejść na ulicę by ominąć ten samochód (co może skończyć się tragicznie), on kurwa musi tam zaparkować... chuj w dupę każdemu kto zastawia cały chodnik. :/

No, wylałem złość, teraz mogę coś zjeść...
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2014-11-08, 16:05
A jeśli ja wolę nie mieć garażu, to mam jak ty autobusem jeździć? Nie dość że drożej to śmierdzi, można się czymś zarazić, okradną cie. Po co to komu. No ale jak wolisz do pracy dojeżdżać godzinę dłużej i płacić podwójnie to twoja sprawa. Nie krytykuj innych tylko dlatego że nie stać cię na auto.
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2014-11-08, 16:58 2
@KrisCFC

Jesteś na prawdę taki ograniczony, że nie widzisz, że wszystkie z tych samochodów są zaparkowane poprawnie? 1.5metra na chodniku musi być. Każdy z tych samochodów stoi na parkingu bądź równolegle do chodnika. A udław się.
Zgłoś
Avatar
k................s 2014-11-09, 1:51 1
@Murekkk

A ty jesteś aż takim dyslektykiem, że nie zrozumiałeś, że KrisCFC pisał o swoim mieście?
Napiszę prościej:
Nie komentował filmu głąbie.
Zgłoś
Avatar
4eSt_ 2014-11-09, 15:02
wszystkie pewnie na ukrainskich blachach
Zgłoś
Avatar
DGZwiro 2014-11-09, 17:13
@iamthelaw

Eee. Koleś gdzie ty mieszkasz że u Ciebie drożej jest jeździć autobusem niż autem? Wenezuela czy jakiś Ciabakland? Od kiedy jakaś damulka rozpiździła mi bryke zauważyłem że dotarcie wszędzie stało się o połowę tańsze. I to co najmniej o połowę. Fakt że może i niekiedy nie wygodne ale na sto procent tańsze. No ale oczywiście możesz ściągać benzynę od kozojebców albo tankować wodę i spoko. Ale normalny człowiek porzucając auto oszczędza co najmniej tysiąc złoty rocznie. W moim wypadku była to oszczędność 3000zł rocznie. A jeżeli nie chcesz mieć garażu to sobie nie miej. Tylko lepiej żebyś parkował tylko na parkingach. Chodnik jest dla pieszego i jak tak cholernie gardzisz pieszymi i autobusami to się trzymaj z dala. O to raczej chodziło twojemu przedmówcy.

No a jak jesteś taki burżuj że musisz mieć auto, olewasz parkingi i garaże i cały chodnik twój to popatrz na ten filmik. Albo się kiedyś przejdę po moim osiedlu i porobię fotki bo prawie codziennie widać "ozdobione" wozy. Ostatnio zdobiony śrubokrętem.

A co do filmiku, palenie takich idiotów to mało. Całe życie człowiek zapierdala na wózek i taki chuj go pali... Skórować i kąpać w solance kurwa...
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-11-10, 9:59
Murekkk napisał/a:

@KrisCFC

Jesteś na prawdę taki ograniczony, że nie widzisz, że wszystkie z tych samochodów są zaparkowane poprawnie? 1.5metra na chodniku musi być. Każdy z tych samochodów stoi na parkingu bądź równolegle do chodnika. A udław się.



1,5 metra? Kurwa...muszę się przejść z metrem stolarskim kiedyś w niektóre miejsca, bo tam za chuj tyle nie będzie...

PS. Nie chodziło mi o samochody na filmiku.

A i byłbym zapomniał...sam się udław.
Zgłoś
Avatar
Tajulek 2014-11-10, 16:39
skończone chuje
Zgłoś