18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
J................k 2020-10-15, 18:17 6
O kurwa tp było piękne haha
Zgłoś
Avatar
kwas79 2020-10-15, 18:41 1
Przez dłuższy czas nie musi cipy depilować.
Zgłoś
Avatar
jabol 2020-10-15, 19:24
aż pies się wkurwił
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-10-15, 19:55
Lepszy niż gillette
Zgłoś
Avatar
kreska90 2020-10-15, 20:45 11
Kolo z kanistrem nawet sie nie obejrzał, mistrz!
Zgłoś
Avatar
CaptainTrips 2020-10-15, 22:46 4
jebany nie obrocil sie, jak rasowy superbohater
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-10-15, 22:59 1
kreska90 napisał/a:

Kolo z kanistrem nawet sie nie obejrzał, mistrz!



Nie odwrócił się, bo wiedział co będzie- pewnie sam tego doświadczył jako "nowy" w teamie, i widział już wielu takich "przypalonych" w swojej karierze
Zgłoś
Avatar
BolekMaku 2020-10-15, 23:18 1
Opowiem Wam jedna histore pokrótce. " Biznesmen" chciał upozorować podpalenie swojego biura na jednej z głównych ulic Krakowa. Wynajął 2 debili ażeby mu to biuro podpalili. Owi debile weszli do tego biura...rozlali 10 l benzyny i będąc juz za zamkniętymi antywłamaniowymi drzwiami wrzucili tam zapałkę. Rozjebało okna w całej kamienicy. Drzwi ze stali wyrwało z kotew i zajebało tym pajacom po deklu,. Na kamerach widać jak 2 palatów ucieka ociekając płomieniami w stronę ul. Starowiślnej. Po godzinie idzie komunikat, że na Krowodrzy (dzielinca jebanego Krakowa) facet nie żyje od odniesionych ran poparzeniowych i urazów wewnętrznych. Nie wiem co z drugim. Puenta jest taka: nigdy nie zostawiaj trampek w lodówce. Nie było. Bo ja tam bylem a kolega nie ma konta na sadolu.
Zgłoś
Avatar
justincase999 2020-10-15, 23:41 1
Jak oglądać od 6 sekundy to wygląda jak teleportacja Wiedźmina nawet białe włosy ma.
Zgłoś
Avatar
Juda-Mordechaj 2020-10-16, 7:29 2
Laboratorium? Wygląda jak dom marzeń w Ugandzie.
Zgłoś
Avatar
Kwejdistic 2020-10-18, 4:12
BolekMaku napisał/a:

Opowiem Wam jedna histore pokrótce. " Biznesmen" chciał upozorować podpalenie swojego biura na jednej z głównych ulic Krakowa. Wynajął 2 debili ażeby mu to biuro podpalili. Owi debile weszli do tego biura...rozlali 10 l benzyny i będąc juz za zamkniętymi antywłamaniowymi drzwiami wrzucili tam zapałkę. Rozjebało okna w całej kamienicy. Drzwi ze stali wyrwało z kotew i zajebało tym pajacom po deklu,. Na kamerach widać jak 2 palatów ucieka ociekając płomieniami w stronę ul. Starowiślnej. Po godzinie idzie komunikat, że na Krowodrzy (dzielinca jebanego Krakowa) facet nie żyje od odniesionych ran poparzeniowych i urazów wewnętrznych. Nie wiem co z drugim. Puenta jest taka: nigdy nie zostawiaj trampek w lodówce. Nie było. Bo ja tam bylem a kolega nie ma konta na sadolu.



Ale kolega i tak by nie miał jak napisać bo przecież zginął od poparzeń.
Zgłoś